pátek 29. března, 00:23 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dům a vše okolo
hodnocení: 4.30
Diskutujte! Stavíte, nebo již bydlíte ve vlastním? Podělte se o řešení svého bydlení s ostatními!
 
 
 
 
Autor: Libi
Status:
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Zahradní nábytek apod.

Datum: 03.01.2008 18:24
 

Doufám, že tu podobná diskuze není winking smiley

 

terasu máme (hlavně že dávám do názvu zahradní, když zahradu nemám grinning smiley ), ale nemáme na ní na čem sedět, přítel truhlář (ševcova žena chodí bosa a truhlářova nemá kam umístit své pozadí grinning smiley ) a není na co si sednout, taháme židle z dílny, místo stolu dvě kozy (myšleno ty dřevěné) a přes ně položená dřevotřísková deska, takže do ideálu to má fakt daleko grinning smiley - když jsem řekla, že teda nějakou sestavu koupíme, tak odpověď typu - podívej se, jak je to drahé, to bych udělal za 1/2 či 1/3 ceny - ale kde nic tu nic angry smiley

 

takže jsem se naštvala, oznámila mu jako hotovou věc, že za penízky, co jsem dostala od Ježíška něco koupím - takže kompromis - na netu jsem vyštrachala kyvná křesla za docela slušnou cenu a přítel slíbil, že až přijdou, tak podle nich, aby to ladilo, dodělá stůl, popř. lavici - už se v něm vidím lenošící v létě s knížkou v ruce, kocourem na klíně a oroseným pivkem v ruce druhé grinning smiley

 

prodejní cena křesla je 1190 Kč (jen, aby mi nepřišel nějaký kšunt)

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 2 z 10
  • Autor: Dasa
    Status: expert

    Re: Zahradní nábytek apod.

    Datum: 27.02.2008 20:36
     
    Libi tak to ti přeju že to dobře dopadlo. Přiznám se že takové křesílko bych taky snesla. smiling smiley
     
  • Autor: Reklama

    Re: Zahradní nábytek apod.

     
     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Zahradní nábytek apod.

    Datum: 27.02.2008 20:58
     
    Dášo, zatím je máme doma a sedí se na nich bezvadně winking smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Zahradní nábytek apod.

    Datum: 12.05.2008 08:10
     
     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Zahradní nábytek apod.

    Datum: 27.05.2008 09:58
     
    p5270008.jpg

    Ked som fotila truhlik, tak...som to vzala jednym vrzom ...Toto je ta nasa sedacia suprava ne terase - nieco podobne ako bolo na predchadazjucom obrazku Anavi, vsaksmoking smiley ...

    Povodne manzel chcel drevo...ale ja som sa t.r. zblbla do kovu - moc sa mi tiez paci Kashikin styl - provence - take romanticke tepane stolicky a stolik, k tomu stojany na kvety, ozdobne kvetinace..achhhh..Lenze nasa terasa by na to potrebovala nejake dalsie upravy, preto som riesila kompromis .eye rolling smiley

    Povodne som vybrala supravu s krasne tvarovanymi operadlami, ozdobenymi tempanymi kvetinkami - sedacie casti vsak boli kombinovane umel.ratanom a na viacerych kuskoch bolo vidiet, ze sa rozpleta sad smiley...UF, takze toto padlo..Nakoniec mame nieco neutralne- hlinikove , co sa na nasu miniterasu celkom vmesti a prijatelne sa na tom sedigrinning smiley ...Chce to este dokupit nejake sikovne polstrovanie, zatial su dobre aj stare vankusiky ..winking smiley

    Len nase psy boli strasne nestastne, lebo prisli o drevenu lavicu, kde tak s oblubou vylihovali - ale som ju presunula do zahrady, tak teraz chodia tam a vyhrievaju sa na slniecku..To zelene co vidite na 2 stolickach , to som tam musela pripevnit kvoli nim - kus deky - aby sa im nesmykali vankusiky, ked vyskakuju do kresla spinning smiley sticking its tongue out - kazda ma svoje.........

     
  • Autor: Kashika
    Status:

    Re: Zahradní nábytek apod.

    Datum: 27.05.2008 10:15
    Hodnocení fotografie "Zahradní nábytek apod.": 5
     
    kerio, nádhera! thumbs down smiling smiley
     
  • Autor: Dasa
    Status: expert

    Re: Zahradní nábytek apod.

    Datum: 27.05.2008 22:34
     
    Keria thumbs down thumbs down
     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Zahradní nábytek apod.

    Datum: 23.09.2008 16:56
     
    1.jpg
    Další fotografie:

    poslední srpnový týden se udělal stůl na terasu confused smiley 

     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Zahradní nábytek apod.

    Datum: 23.09.2008 16:59
     
    12.jpg
    Další fotografie:

    a ještě pár pohledů winking smiley

     
  • Autor: Vladka
    Status: expert

    Re: Zahradní nábytek apod.

    Datum: 23.09.2008 19:28
     

    Libi, parádathumbs down

     
  • Status:

    Re: Zahradní nábytek apod.

    Datum: 23.09.2008 19:32
     

    Libi máš to tam krásnethumbs down thumbs down thumbs down

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Zahradní nábytek apod.

    Datum: 23.09.2008 19:32
     

    Libi...ten tvůj chlap je poklad!! Všechny ty dřevěné výrobky (od stolu po truhlíky a mřížky) jsou super a závidím. winking smiley thumbs down

     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Zahradní nábytek apod.

    Datum: 23.09.2008 19:40
     

    vyřídím mu chvály a zkusím ho dotáhnout na příští sraz (ba ne říkal, že by jel sám od sebe), ode mě tý chvály zase tolik neslyší, já spíš vidím, co všechno není tak, jak bych chtěla grinning smiley

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Zahradní nábytek apod.

    Datum: 24.09.2008 17:27
     

    Libi,opravdu moc hezké.máš doma šikulu.winking smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    teresssa

    Zahradní nábytek

    Datum: 25.01.2009 21:22
     

    Chceme koupit zahradní nábytek, nejsme si jistí jestli jít do levných marketových nebo do dražších. Na internetu jsem objevila firmu Alexander Rose [www.topravenazahradu.cz] moc se mi libí jejich velká nabídka a rozmanitost výrobků a mám pocit, že investice do kvalitnějšího nábytku se může vyplatit v podobě trvanlivosti, stejně jako při výběru interiérového nábytku z masivu? Dáte mi za pravdu?

     
  • Status:

    Re: Zahradní nábytek

    Datum: 26.01.2009 08:17
     

    teresssa--hlavne záleží,či je tá tvoja terasa krytá alebo nie,ak je tak podľa mňa nieje treba investovať do drahého masívu a sú aj rôzne alternatývy materiálov,ale ponuky sú dosť velké,ale asi by som počkala do jara,vtedy bude ešte väčší výber,aj my sme takto vyberali minulý rok a na jar bol výber naozaj lepší

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dům a vše okolo (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.