čtvrtek 28. března, 17:41 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dům a vše okolo
hodnocení: 4.30
Diskutujte! Stavíte, nebo již bydlíte ve vlastním? Podělte se o řešení svého bydlení s ostatními!
 
 
 
 
Autor: Libi
Status:
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Zahradní nábytek apod.

Datum: 03.01.2008 18:24
 

Doufám, že tu podobná diskuze není winking smiley

 

terasu máme (hlavně že dávám do názvu zahradní, když zahradu nemám grinning smiley ), ale nemáme na ní na čem sedět, přítel truhlář (ševcova žena chodí bosa a truhlářova nemá kam umístit své pozadí grinning smiley ) a není na co si sednout, taháme židle z dílny, místo stolu dvě kozy (myšleno ty dřevěné) a přes ně položená dřevotřísková deska, takže do ideálu to má fakt daleko grinning smiley - když jsem řekla, že teda nějakou sestavu koupíme, tak odpověď typu - podívej se, jak je to drahé, to bych udělal za 1/2 či 1/3 ceny - ale kde nic tu nic angry smiley

 

takže jsem se naštvala, oznámila mu jako hotovou věc, že za penízky, co jsem dostala od Ježíška něco koupím - takže kompromis - na netu jsem vyštrachala kyvná křesla za docela slušnou cenu a přítel slíbil, že až přijdou, tak podle nich, aby to ladilo, dodělá stůl, popř. lavici - už se v něm vidím lenošící v létě s knížkou v ruce, kocourem na klíně a oroseným pivkem v ruce druhé grinning smiley

 

prodejní cena křesla je 1190 Kč (jen, aby mi nepřišel nějaký kšunt)

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 5 z 10
  • Autor: 555
    Status: expert

    Re: Zahradní nábytek apod.

    Datum: 20.06.2013 11:59
     

    Irenko, tohle je lepší řešení než mám já. Nemůsíte mít strach že se sklo rozbije. Super nákup thumbs down

     
  • Autor: Reklama

    Re: Zahradní nábytek apod.

     
     
  • Autor: Maca
    Status:

    Re: Zahradní nábytek apod.

    Datum: 20.06.2013 12:51
     

    Irisko je krásnej. thumbs down Já po novém toužím, ale protože pergola bude tak v příští pětiletce angry smiley tak se ho jen tak nedočkám.

    Na to aby stál volně venku mi stačí staré plasťáky.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Zahradní nábytek apod.

    Datum: 22.06.2013 21:34
     

    holky jsem s ním fakt spokojená a nejen já. Snad něco vydrží. Dřevěný vydržel 7 let. Ale ta údržba angry smiley

     
  • Autor: JohankaDl
    Status: nováček

    Re: Zahradní nábytek apod.

    Datum: 07.08.2013 13:39
     

    Já mám třeba docela ráda ratanový nábytek, respektive nábytek z umělého ratanu, který je prakticky bezúdržbový, stačí občas opláchnout a když se koupí kvalitní, tak neztratí barvu a nic, ani když ho necháte celý rok venku.

     
  • Autor: Mucobene
    Status: nováček

    Re: Zahradní nábytek apod.

    Datum: 03.03.2014 11:06
     

    Zdravím.... máte někdo zkušenosti se zahradním nábytkem z materiálu ThermoWood??? nedávno jsem narazil na tyto stránky [www.zahradni-nabytek-prowood.cz]. Píšou tady, že životnost je minimálně 30 let. Mám zatím plastové židle, ale ty každou chvíly křupnou, tak hledám něco kvalitnějšího. Díky za názory

     
  • Autor: vandaa
    Status: nováček

    Re: Zahradní nábytek apod.

    Datum: 03.06.2014 20:39
     

    Pokud chceš kvalitní zahradní nábytek, tak bych šla určitě do dřeva. ThermWood mi něco říká, ale asi to bude hodně drahé. My máme na zahradě tuto litinovou lavičku od společnosti advas a jsme nadmíru spokojeni. Je fakt kvalitní, bytelná a vypadá fakt dobře. Záleží ale na tobě kolik chceš do nábytku investovat. Já jsme pro kvalitní dražší věci, které vypadají lépe a déle vydrží, ale zas jsme měli finanční strop nono smiley

     
  • Autor: Olin123
    Status: nováček

    Re: http://www.marusik.cz/p/zahradni-sestava-edinburgh-4-1

    Datum: 19.06.2014 10:54
     

    Ahoj, no já mám doma podobný případ. Přítel je taky truhlář a na zahradě nemáme na čem sedět. Měla jsem plastový nábytek, který se mi celý polámal když se pilo a padalo, tak jsem se rozhodla letos pořídit konečně nějakou tu kvalitu. Strašně se mi líbí ratanový nábytek, ale cena je tak strašně přemrštěná, že bych si ho snad musela vzít na splátky :-D. Nakonec zvítězila volba zahradního nábytku z masívu :-D, už se těším až nám dorazí domů a pozvu přítele na nějakou tu opékačku.

     
  • Autor: Siminka
    Status: nováček

    Re: Zahradní nábytek apod.

    Datum: 12.08.2014 10:01
     

    Zdravím,thermowood je super. Koupili jsme před dvěma lety rodičům zahradní nábytek a je úplně super. Je sice trochu dražší, ale vyrovná se účelností a nemusí se do jeho údržby hned nic investovat. thumbs down, Vybírali jsme na internetu , ale ještě jsme se pro jistotu byli podívat přímo do firemního skladu. Rodiče jsou spokojení smiling smiley, takže já jenom doporučuji.

     
  • Autor: jurik
    Status: nováček

    Re: Zahradní nábytek apod.

    Datum: 17.08.2014 19:46
     

    Doporučili byste po několika letech zkušeností ratan? Nebo raději něco umělého?

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Zahradní nábytek apod.

    Datum: 17.08.2014 20:19
     

    Umele vytvorena je uz tato diskuze kvuli reklamam,tak jdi klidne do ratanu :-) :-) :-) . Nebo nam neco objevneho doporucis? winking smiley

     
  • Autor: jurik
    Status: nováček

    Re: Zahradní nábytek apod.

    Datum: 18.08.2014 17:18
     

    Chtel jsem doporuceni od uzivatelu zde, ja zadny zahradni nabytek nemam, proto jsem se ptal. Zvazuji zimni zahradu a ptam se na nabytek, asi tezke pochopit... Nejspis pujdu na jine forum, kde nejsou alergicti na bezne dotazy, protoze pokud se nepletu nespamuji zde zadne reklamni odkazy. smiling smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Zahradní nábytek apod.

    Datum: 18.08.2014 18:05
     

    My tady jsme forum velmi pratelske,beznym dotazum pristupne,ale na reklamy alergicke. Obcas si tu nekdo zridi nenapadne fiktivni diskuzi,aby ji nasledne zapraskal reklamou...a to fakt obtezuje. Jsi-li jiny pripad,pak samozrejme omluva.

     
  • Autor: jurik
    Status: nováček

    Re: Zahradní nábytek apod.

    Datum: 18.08.2014 18:45
     

    Jo, tomu rozumim. Opravdu hledam jen doporuceni, zkusenosti nebo jak to nazvat... smiling smiley Takze vsechno dobry. winking smiley
    Jinak nasi o zimni zahrade uvazuji taky, takze vse okolo hledam tak trochu krom pro sebe i pro ne, oni si s internetem tak moc nerozumi.

     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Zahradní nábytek apod.

    Datum: 18.08.2014 18:54
     
    img_2493.jpg

    Já pořád tvrdím, že dřevo je dřevo. Dobře ošetřené vydrží spoustu let. Pokud je navíc pod střechou a denně na něj neprší. Vždycky jsem měla dřevěný nábytek. Ten první nebyl ani pořádně masivní, jen takovéto posezení z IKEA za tenkrát asi 1500,- korun a vydržel 12 let. Před dvěma lety jsem znovu pořídila dřevěný, ale už pořádný masivní.

     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Zahradní nábytek apod.

    Datum: 18.08.2014 18:55
     
    img_2490.jpg

    A tady je ještě ten původní, už shořel winking smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dům a vše okolo (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.