úterý 19. března, 11:15 Svátek má Josef
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Libi
Status:

Zahradní keramika

Datum: 01.06.2007 17:45
 

Co vaše zahrada a keramika?

 

Nějaké odkazy (s originálními kousky smiling smiley ):

[www.obiss.com]

Světluška

 

[www.vebko.cz]

[www.citaz.cz

 

 

[web.quick.cz]

P1040711

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Libi (09.04.2009 16:28)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12345678 | další
    Aktuální stránka: 1 z 8
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Zahradní keramika

    Datum: 26.06.2007 12:10
     
    _mg_3938.jpg
    Mám jen dvě lampičky, ale keramika se mi moc líbí a když budou penízky navíc, koupím si něco dalšího. Třeba pítko smiling smiley
     
  • Autor: Reklama

    Re: Zahradní keramika

     
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Zahradní keramika

    Datum: 26.06.2007 15:18
     

    Dám ještě odkaz, i když to není zrovna zahradní keramika, ale něco se tam najde a navíc udělají vám i na přání

    <[www.makrakeramstudio.cz] >

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Zahradní keramika

    Datum: 22.04.2008 14:41
     
    19336d1.jpg

    Sice se nejedná o keramiku, ale že jsou pěkné?

    Od čtvrtka je mají mít v Jysku za polovic, takže třiadvaceticentimetrový květináč vyjde na 150 korun. Hned ráno tam naběhnu, musíííím mít dva grinning smiley grinning smiley smoking smiley

    Jedná se o borovicové dřevo

     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Zahradní keramika

    Datum: 22.04.2008 15:05
     
    Drahuš tak to se mi také líbí thumbs down , to bych také s jedním nevystačila grinning smiley
     
  • Autor: Evana
    Status:

    Re: Zahradní keramika

    Datum: 22.04.2008 15:05
     
    Já nemám odvahu dávat sem ty moje kýče ze zahrady. Trpaslíka a spolstydlin smiley
     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Zahradní keramika

    Datum: 22.04.2008 15:18
     
    file.jpg
    Další fotografie:
    Evanko a co moje obtloustlá kočka v předzahrádce a had (toho bych si sama nekoupila, ale dostala jsem ho) na terase, co se mi ale opravdu líbí je ten skřet (a je pořádně těžkej) winking smiley
     
  • Autor: amazonka01
    Status:

    Re: Zahradní keramika

    Datum: 22.04.2008 15:20
     
    [www.keramikavach.cz] já mám odsud pítko pro ptáky (už jsem to tu v prezentovala) jen jsem se zatím nedostala k tomu ho natrvalo instalovat....ale je krásné a hlavně,poslané thumbs down s tím,že pokud dojde celé,mám ho zaplatit,co mi vyrazilo dech flower smiley
     
  • Autor: Evana
    Status:

    Re: Zahradní keramika

    Datum: 22.04.2008 15:24
     

    Libi, máš pravdu, že skřet je z těch věcí opravdu nejhezčí. Jenže víš co? Ty by sis ty blbosti nekoupila, ty je dostáváš, ale já si je kupujugrinning smiley , nebo si je přeju jako dárek.

    Někde toho trpaslíka vyštrachám a ještě nafotím pár věcí ze zahrady a dodám. Mám i spoustu nekeramických kouskůgrinning smiley

     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Zahradní keramika

    Datum: 22.04.2008 15:28
     

    skřet byl dárek k Vánocům a jakou jsem z něj měla radost winking smiley , toho hada jsem rozmýšlela, jestli vůbec vytáhnu na světlo denní, ale pak jsem usoudila, že dárce měl fakt hroznou radost, že mi dává něco na zahrádku a hned se ptal, kam si to dám, takže to jinak nešlo winking smiley (není to před barákem mám ho na terase, takže jsem udělala kompromis)

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Zahradní keramika

    Datum: 22.04.2008 19:14
     
    _mg_6965.jpg
    Další fotografie:

    1.)Můj včerejší dárek - pierot z pálené hlíny. hele, nemá mít něco v puse? Má tam ďouru.

    2.)Soška ženy, kterou měla moje maminka snad celý život. Když odešla, chěli sošku vyhodit, tak jí mám u potůčku. Sice zašla, ale to neva.

    3.)Třetí fotka je krmítko pro ptáky, které je z nevímčeho, snad kokosu, ale ne ořechu, ale té nejvrchnější vrstvy? Nevím....

     
  • Autor: Evana
    Status:

    Re: Zahradní keramika

    Datum: 22.04.2008 20:53
     

    Amazonko, mrkla jsem na odkaz. Pítka jsou pěkný. Které sis vybrala?

    Hlavně je umísti na bezpečné místo, aby se k němu nedostaly kočky.

    Drahuško, tvoje zahradní dekorace jsou nádherný. Já jsem do těchhle věcí cvok. Takovej kýčákgrinning smiley

     
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Zahradní keramika

    Datum: 22.04.2008 20:57
     
    Drahuš, že by žváro? eye popping smiley
     
  • Status: expert

    Re: Zahradní keramika

    Datum: 22.04.2008 21:00
     
    Já se přiznám, na tyhle věci nejsem a v práci fyzicky trpím když to musím balit takové ty zubaté kameny, kočičky, pejsky, ovečky, taky třeba koně nebo vodníka s pentlema v barvácheye popping smiley různé v barvách vyvedené troly a tak, tyhle věci co tu máte jsou o mnoho hezčí než to s čím jsem se zatím potkala. Nikomu to neberu je to věc obliby a někde se mi to i líbí, pítko bych taky chtěla, ale zase nemám to bezpečné místo, courají tu spousty cizích koček, a když na chalupě přes týden nejsem kdo by mi doplňoval vodu.
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Zahradní keramika

    Datum: 22.04.2008 21:01
     


    Otazka napsal(a):
    Drahuš, že by žváro? eye popping smiley

     

     

    Viď?! Taky myslím.. Chtělo by to takový, jak kdysi měli ježci. Pammatuješ? Byli takový maličký a bafali a mě to vřdycky uchvátilo!

     

    Evano, dřív bych se potento, kdyby mi někdo něco vrznul mezi kytky a teď, jak stárnu, mám kýčany čím dál víc ráda grinning smiley

     
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.