pátek 19. dubna, 13:22 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahradní povídání
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahradní povídání
Diskutujte! pro takové všeobecné povídání
 
 
 
 
Autor: skrblice
Status: expert

Zahradní dekorace, keramika

Datum: 17.04.2012 18:28
 

tahleta čičina by se mi líbila na zahradě....



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 3 z 11
  • Status: expert

    Re: Zahradní dekorace, keramika

    Datum: 29.06.2018 18:53
     

    To je dobrý úlovek thumbs down

     
  • Autor: Reklama

    Re: Zahradní dekorace, keramika

     
     
  • Status: expert

    Re: Zahradní dekorace, keramika

    Datum: 29.06.2018 22:48
     

    Kordulko, tohle tady nikdo nevyhazuje. Nebo už jsem dlouho nikde neviděla.... thumbs down

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Zahradní dekorace, keramika

    Datum: 30.06.2018 07:33
     

    To jsou zeláky,do podobnýho jako je ten hnědý dáváme vykvasit zelí.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Zahradní dekorace, keramika

    Datum: 30.06.2018 08:51
     
    dsc_4971[1].jpg



    bosk napsal(a):

    To jsou zeláky,do podobnýho jako je ten hnědý dáváme vykvasit zelí.

    ...... ten bílý napasuju někam sem thumbs down

     
  • Status: expert

    Re: Zahradní dekorace, keramika

    Datum: 03.07.2018 09:16
     
    cedulky.jpg

    Včera jsem vezla bývalému kolegovi starý chleba pro slepice. A objevila jsem u něj hezkou cedulku s popisným číslem. Já sháněla cedulku v Berouně a přitom to tu dělá nějaká paní za rohem. Vůbec jsem to nevěděla. [www.keramikazaria.cz]

    Vytváří na zakázku. Pokud si člověk přeje, je tam i určitá charakteristika těch, kdo tam bydlí. Kolega bydlí ještě s maminkou a mají jednoho syna a dva retrívry. Přišlo mi to jako velice vtipný nápad.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Zahradní dekorace, keramika

    Datum: 03.07.2018 10:06
     

    To je fakt hezké. A mají v nabídce spoustu zajímavých věcí.

    Asi bych od nich neodešla s prázdnou.

     
  • Status: expert

    Re: Zahradní dekorace, keramika

    Datum: 03.07.2018 10:14
     

    Spike, otřesný je, že to má člověk za rohem. Nemá to jako krámek, to by mi neušlo. Ale jak je člověk někdy nepozorný. Nebo jak poměrně velká je určitá anonymita. Ani cena mi nepřišla nikterak přehnaná. Poslala jsem dceři, pokud by pro někoho uvažovala jako dárek. Třeba už k Vánocům. Může z toho být takový docela vtipný a skutečně osobní dárek. Dělá snad i označení pracovny, koupelny, prostě různě...

     
  • Autor: Kika
    Status:

    Re: Zahradní dekorace, keramika

    Datum: 03.07.2018 12:02
     

    Regi, ta cedulka je uzasna. Neco takoveho si predstavuju, az opravime dum. Asi zkusim neco vyrobit sama (uvazovala jsem i ze bych udelala popisne cislo z mozaiky).

    A maji hezke i ostatni veci.

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Zahradní dekorace, keramika

    Datum: 03.07.2018 21:15
     



    regina.mocova@gmail.com napsal(a):

    Včera jsem vezla bývalému kolegovi starý chleba pro slepice. A objevila jsem u něj hezkou cedulku s popisným číslem. Já sháněla cedulku v Berouně a přitom to tu dělá nějaká paní za rohem. Vůbec jsem to nevěděla. [www.keramikazaria.cz]

    Vytváří na zakázku. Pokud si člověk přeje, je tam i určitá charakteristika těch, kdo tam bydlí. Kolega bydlí ještě s maminkou a mají jednoho syna a dva retrívry. Přišlo mi to jako velice vtipný nápad.

    Regi, moc hezký, má někde ceník?

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Zahradní dekorace, keramika

    Datum: 03.07.2018 21:31
     

    Gábi na Fleru winking smiley

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Zahradní dekorace, keramika

    Datum: 03.07.2018 21:35
     



    iriska napsal(a):

    Gábi na Fleru winking smiley

    To, nevím, kde to je? Ale má stránky na FB. Tam jsem teda ceník taky neobjevila, jedině na optání.

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Zahradní dekorace, keramika

    Datum: 03.07.2018 21:35
     

    Tak už jsem to našla. winking smiley

    [www.fler.cz]

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Zahradní dekorace, keramika

    Datum: 12.07.2018 22:41
     
    img_20180712_170334.jpg

    winking smiley

     
  • Status: expert

    Re: Zahradní dekorace, keramika

    Datum: 09.09.2018 09:26
     
    beroun6.jpg
    Další fotografie:

    Nenašla jsem úplně rubriku, kam zařadit. Tak jsme zvolila tuhle, připadá mi tématicky nejblíž. Jak jsem už zmínila jako dárek jsem dostala výlet do Berouna na keramické trhy. Určitě nejumělečtějšími exponáty byly věci od Evy Roučky. Na zelené ploše náměstí byla vystavovaná keramika se značnou plastičností a strukturálností přecházejícími až do oblasti tvorby sochařské. Je to velice příjemná, hodně živá šestašedesátiletá paní, která se ochotně podělila i o nějaké technické informace, pokud člověk projevil zájem. [www.zitteplice.cz]

    Jak to ráno vypadalo na zataženo, tak se po příjezdu do Berouna zcela vyjasnilo a pralo slunce. Fotilo se špatně, dělala jsem, co jsem mohla.Vyfotit jen "obryni" na lavičce byl velký problém. Spousty návštěvníků se s ní fotilo. smiling smiley

     
  • Status: expert

    Re: Zahradní dekorace, keramika

    Datum: 09.09.2018 09:42
     
    beroun.jpg
    Další fotografie:

    Jako dárek, víceméně společný, byla zakoupena Andělka. Je to docela velký kousek, který synátor s komentáři typu, že se diví, že nebyla zakoupena obryně nebo okýnko s debatujícím párem, vláčel k autu. eye rolling smiley 

    Dalším docela zajímavým artiklem byly zvonečky představující různá povolání. Mně byla zakoupena kuchařka s nožema kachnou.Tu jsem sdělila, že umístím v kuchyni a nebudu už pokřikovat v případě potřeby ale budu na další členy domácnoosti zvonit. Ostudu na zahradě by určitě neudělal vyfocený betlém.

    Byla tam ohromná spousta věcí, hodně byla keramika, kterou člověk vídá běžněji či méně běžně. Trochu jiné mi přišly některé výrobky na poslední fotce. To je německá provenience. Určitě bych našla alespoň dalších dvacet stánků, kde byly věci ne úplně běžné. Ale vzhledem k počasí a tlačenici už na focení nedošlo.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahradní povídání (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.