pátek 29. března, 09:10 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Interiérový design
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Interiérový design
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: drahus
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Záclony

Datum: 15.11.2007 22:54
 
_mg_5700.jpg
Další fotografie:
Dneska jsem si koupila záclony a poprve v životě jsem si troufla koupit jinou barvu, než bílou a nedat je přes celé okno. Mám z toho divný pocit, jako kdyby byla místnost prázdná, ale jde pěkně z radiátoru teplo do místnosti a ne na chudinky kytičky. Nevím, jak dlouho vydržím. Snad si zvyknu....?
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345 | další
    Aktuální stránka: 2 z 5
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Záclony

    Datum: 21.01.2008 22:18
     

    pro děti: [www.zaclony.cz]

     
  • Autor: Reklama

    Re: Záclony

     
     
  • Autor: Evana
    Status:

    Re: Záclony

    Datum: 21.01.2008 22:37
     
    A jéje, ty už zase vylepšuješ obydlí, jo? .... si jak naše Majdawinking smiley grinning smiley ale s tím rozdílem, že ta je zatížená na zvířata. Auta a bagry budou jistě následovatgrinning smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Záclony

    Datum: 21.01.2008 23:01
     
    Evano, kluky zvířata vůbec, ale vůbec neberou sad smiley, ani jednoho, ani druhýho. Fakt jen bagry, traktory, starší teď přešel na piráty a hasiče, ale pořád samá technika. Kámoška se diví, že u nás nefrčí třeba Spiderman. Tak to je nezajímá ani omylem. U nás se daří všemu, co se startuje, vrčí a jezdí smiling smiley.
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Záclony

    Datum: 17.10.2008 09:18
     
     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Záclony

    Datum: 17.10.2008 09:33
     

    Ivco zrovna jsem na ten clanek rano koukala thumbs down je to u me hodne aktualni....

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Žaluzie, rolety

    Datum: 18.03.2009 09:55
     

    [www.novinky.cz]

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (18.03.2009 09:55)
     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Záclony

    Datum: 18.03.2009 12:45
     
    p1130016.jpg
    Další fotografie:

    Já jsem taky "záclonový" typ, bez nich se mi zdají okna holá a místnost neútulná, ale je to asi otázka zvyku. Snacha záclony nemá, pořád říká, ža až se zabydlí, ale už jsou takhle asi 4 roky, tak to nejspíš zůstane a nepřipadá mi to už ani divné. Já jsem to v kuchyni vyřešila tak, že jsem dala krátkou záclonu a dolů jsem na okno nalepila transparentní krajkovou tapetu. Okno vede do frekventované ulice a vadilo mi, že je na mě vidět, jak vařím. V obýváku mám záclonu docela řídkou, aby pustila dovnitř světlo. Když jsem měla stará ošklivá okna, tak jsem je ale radši schovávala za hustou záclonu. Věra

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Záclony

    Datum: 18.03.2009 12:49
     

    Jsem čistě nezáclonový typ jako tvoje snacha. Připadá mi, že i ta nejlehčí záclona ubírá světlo. Zase na druhou stranu souhlasím s tvým názorem, že záclona dělá byt útulnější.

     
  • Autor: Andora
    Status:

    Re: Záclony

    Datum: 13.03.2010 20:47
     

    Vytahuju po roce tuto diskusi. Taky přemýšlím o výměně záclon. Mám všude až na zem. Teď, když máme nová okna, tak jsem si říkala, že bych je na jaře vyměnila za něco lehčího. Docela se mi líbí provázkové záclony, aspoň na jedno okno bych zkusila, nemáte někdo?

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Záclony

    Datum: 13.03.2010 21:14
     

    Andoro,nemám,sice se mi líbí,ale živě vidím,že i kocour by s nich byl nadšenejeye rolling smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Záclony

    Datum: 14.03.2010 08:15
     
    001.jpg

    tak včera jsem si ušila tuhle, všechna zeleň jde pryč a udělám velikonoční výzdobu na parapet.....ještě jsem takhle záclonku neměla....a přiznám, že jsem taky záclonovej typ.......přímo ujetá na záclonygrinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Záclony

    Datum: 14.03.2010 09:35
     

    A já hlásím, že nemám pořád žádné, jsem "ujetá" na prosvětlený byt. Takže každé ráno vytahuju dokonce i ty žaluzie a může mi být ukradené, jestli mě někdo vidí nebo ne. winking smiley Tady naštěstí poměrně "chcíp pes", takže žádná procesí se nekonají.

     
  • Autor: Andora
    Status:

    Re: Záclony

    Datum: 14.03.2010 09:53
     

    My bydlíme v 7. patře, takže nějaký nakukování nehrozí, jen se mi nahatý okna nelíbí, prostě aspoň něco prťavýho lehoučkýho, ne až na zem jak to mám teď, by to chtělo, tak vymejšlím, aspoň v obýváku bych to chtěla nějak pořešit co nejdřív.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Záclony

    Datum: 14.03.2010 09:54
     

    Andoro, koukám z okna přímo do zahrady a prostě se ráda kochám tím pohledem smiling smiley. Kdybych měla záclony, furt bych je odrnovala winking smiley

     
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Záclony

    Datum: 14.03.2010 10:05
     
    Andora napsal(a):

    Vytahuju po roce tuto diskusi. Taky přemýšlím o výměně záclon. Mám všude až na zem. Teď, když máme nová okna, tak jsem si říkala, že bych je na jaře vyměnila za něco lehčího. Docela se mi líbí provázkové záclony, aspoň na jedno okno bych zkusila, nemáte někdo?


    Špagetové záclony (tak jim říkají děti), máme v pokojíčku mladší holčičky. Sice se o něco hůř perou, ale nevypadají špatně. Já jsem po rekonstrukci bytu a vytvoření nového obývákoložnice (ložnice je na vestavěném patře nad krbem) žádné záckony nechtěl. Bydlíme v druhém patře, tak do obýváku nikdo nekouká. Aby dovnitř nebylo vidět večer když se rozsvítí, tak jsem dlouho sháněl roletu. Nakonec jsem roletu na naše vysoké okno sehnal v IKEA. Nemá to chybu přes den pěkně koukáme přes střechy na historické centrum města a večer si prostě zatáhnem roletu. No uznejte měl bych se o takovýhle krásný pohled ochuzovat nějakou záclonou?

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Ram (14.03.2010 10:09)
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Interiérový design (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.