sobota 20. dubna, 01:30 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Interiérový design
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Interiérový design
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: drahus
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Záclony

Datum: 15.11.2007 22:54
 
_mg_5700.jpg
Další fotografie:
Dneska jsem si koupila záclony a poprve v životě jsem si troufla koupit jinou barvu, než bílou a nedat je přes celé okno. Mám z toho divný pocit, jako kdyby byla místnost prázdná, ale jde pěkně z radiátoru teplo do místnosti a ne na chudinky kytičky. Nevím, jak dlouho vydržím. Snad si zvyknu....?
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12345 | další
    Aktuální stránka: 1 z 5
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Záclony

    Datum: 15.11.2007 22:59
     

    drahus, ten detail thumbs down , jsou zajímavé.

     

    já nemám záclony nikde žádné (kromě úzkých na oknech v kuchyni), už jsem si taky zvykla. Na to, že nemusím nic prát, na to se dá zvyknout velice rychle smiling smiley.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Záclony

     
     
  • Autor: Evana
    Status:

    Re: Záclony

    Datum: 15.11.2007 23:09
     

    Ztratila jsem přehled o bytovém textilu. Tyhle záclony jsem ještě neviděla. Barva se mi moc líbí.Sama mám všechny záclony v bytě krémové-smetanové barvy. Některá okna krytá jen zčásti.

    Drahuš, určitě si zvyknešsmiling smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Záclony

    Datum: 16.11.2007 07:33
     

    Drahu,také nemám záclony...a nijak mi nescházej....Já je sundala už hóóódně dávno,ještě to nebylo běžné....a docela jsem si vyslechla nechápavé poznámky od okolí...grinning smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Záclony

    Datum: 16.11.2007 07:38
     
    Druhuš,moc pěkný.Já mám všude do oblouku,krom koupelky tam je taková tmavší,protože se tam kouří a bílou jsem prala každý týden.
     
  • Status: expert

    Re: Záclony

    Datum: 16.11.2007 07:55
     

    Drahu moc se mi líbí a hodí se ti tam. Já jsem taky staromilec a mám všude zakrytá okna, nevím jak by to ten můj rozchodil ten nechává i žaluzie dole (naklopené) aby k nám proboha někdo nekoukal....

    Na chalupě mám krátkou jednu, pod smrky a není mi to moc příjemné i když tam nemá nikdo co koukat vetšinou nechávám závěs zatažený, asi jsem divná.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil jaja99 (16.11.2007 07:59)
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Záclony

    Datum: 16.11.2007 09:04
     
    No právě, jsme město a přímo naproti nám je zastávka autobusu a lidi čekaj, nuděj se a čuměj. Nevím, mám stále pocit, jako bych byla nahatá. Dlouhá záclona přes den dobře fungovala - nebylo vidět a večer se stáhly žaluzie... a navíc se stratilo z pokoje takové to útulno. Ještě chvíli nechám, ale jak to dopadne, si nedovedu představit - zatím
     
  • Status: expert

    Re: Záclony

    Datum: 16.11.2007 09:10
     
    Jdi se podívat ze zastávky a uvidíš co viděj hiiii třeba nic jen strop, ale ten pocit bezpečí jakoby mizí bez těch záclon. Taky by mi nebylo milé kdyby na mě koukali jak se škrábu....na hlavě grinning smiley
     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Záclony

    Datum: 16.11.2007 10:00
     
    Záleží na tom v jakým patře bydlíš.Kdyžtak vymysli nějaké zajímavé striptérské číslo pro zpestření nudy na zastávcegrinning smiley grinning smiley
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Záclony

    Datum: 16.11.2007 11:38
     
    Já neměla záclony nikdy a když jsme se přistěhovali do tej naší prdele do přízemního bytu v roce 1985, tak o nás šla šuškanda, že jsme asi nějaký socky, co nemají ani na záclonu grinning smiley A koukněte dnes do oken... samá socka eye popping smiley
    Já to mám tak... je to na tom venku, jestli nemá tolik slušnýho vychování a čumí a čumí...
    Jednu nevýhodu to ovšem má. Sice nemusíš prát, ale zase jsou vidět špinavý okna. Tak si vyber.
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Záclony

    Datum: 16.11.2007 13:40
     

    Majko, s tou čistotou oken to je fakt. Lítám s hadrem pořád, protože ty šmouhy jsou vidět z neuvěřitelné dálky!!!

     

    Holky, vy co jste "záclonový",tak byste u nás byly hodně nesvé. Když u mě byla poprvé kamarádka, co bydlí v bytě v bůhvíkterém patře, tak mi říkala, že si u nás připadá jak ve výloze grinning smiley (máme totiž okna až na zem).

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (16.11.2007 13:59)
     
  • Status: expert

    Re: Záclony

    Datum: 16.11.2007 14:05
     
    Holky přiznávám, že na chalupě bych měla z někoho za oknem osypky, v paneláku mi to tolik nevadí tolik oken, kdo by měl chuť čumět zrovna na mě, určitě jsou tam lepší programy hiiii.
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Záclony

    Datum: 16.11.2007 14:43
     

    Majko huráááá, dobrý pocit, že jsem v tom nebyla sama.. grinning smiley Ale zase jsme předběhly dobu... winking smiley

    Je fakt, že jsme ve třetím patře a kolem nás všechno nízké,tak nějak nemám pocit, že by mi někdo nahlížel do soukromí...Nedokážu odhadnout,kdybych bydlela v přízení na frekventované ulici... grinning smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Záclony

    Datum: 16.11.2007 18:30
     
    My jsme z ulice zvýšené přízemí a z druhé strany přízemí.......
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Záclony

    Datum: 16.11.2007 23:50
     
    Lado, u nás to je tak, že třeba kluci měli nafukovací motorku, dali si ji do obýváku a sousedka: Hele, máte pěknou motorku, jela jsem odpolko okolo grinning smiley grinning smiley , takže je asi vidět fakt všechno....eye rolling smiley Já pořád doufám, že až vzrostou stromy, přirozeně nás to "odcloní" smiling smiley.
     
Stránky:  12345 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Interiérový design (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.