úterý 16. dubna, 18:57 Svátek má Irena
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Interiérový design
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Interiérový design
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: drahus
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Záclony

Datum: 15.11.2007 22:54
 
_mg_5700.jpg
Další fotografie:
Dneska jsem si koupila záclony a poprve v životě jsem si troufla koupit jinou barvu, než bílou a nedat je přes celé okno. Mám z toho divný pocit, jako kdyby byla místnost prázdná, ale jde pěkně z radiátoru teplo do místnosti a ne na chudinky kytičky. Nevím, jak dlouho vydržím. Snad si zvyknu....?
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345 | další
    Aktuální stránka: 4 z 5
  • Autor: NatalieP
    Status: nováček

    Re: Záclony

    Datum: 17.11.2015 16:04
     

    spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: Reklama

    Re: Záclony

     
     
  • Autor: NatalieP
    Status: nováček

    Re: Záclony

    Datum: 17.11.2015 16:11
     

    Takhlásím, že jsme nakonec opravdu vybrali japonskou stěnu( Ne činskou záclonugrinning smiley) ... Nejdříve jsme chtěli koupit v ikei,kde jsem vlastně viděla poprvé nějaký výběr hezky pověšené takže mohl člověk vybírat...Pak jsem si ale řekla že tohle bude mít asi každý, ikea je profláklá... Tak jsem hledala na netu a nakonec jsem zvolila MM žaluzie kde byli moc vstřícní a byla s nima skvělá domluva a instalace super!!!

     
  • Autor: Homolova21
    Status: nováček

    Re: Záclony

    Datum: 03.05.2017 17:00
     

    Já jsem se záclonammi spokojená, teďka jsme zkoušela zatemňující, což je paráda z rána, kdy Vás nevzbudí světlo z venku :-)

    Osobně vybírám taky v IKEA, ale na netu rali a tady [www.dante.cz] vybírám momentálně, tak jsem hledala i inspiraci na diskuzích :-)

     
  • Autor: Turojan
    Status: začátečník

    Re: Záclony

    Datum: 22.01.2020 16:20
     

    Podle mě jsou záclony naprostá samozřejmost. Kupovala jsem krásné kousky z Goldea.cz

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Záclony

    Datum: 03.12.2020 11:02
     
    img_20201203_104752.jpg

    V kuchyni mám novou záclonu, tentokrát delší, kousek nad parapet a dost hustou. Bydlíme v 1. patře a protější chodník je jedna velká spojka ve městě. Když rožeme, jsme jak ve výloze.

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Záclony

    Datum: 03.12.2020 11:12
     

    Zajímavá a nechybí na ní kytičky smiling smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Záclony

    Datum: 03.12.2020 11:48
     



    Pinka napsal(a):

    Zajímavá a nechybí na ní kytičky smiling smiley

    Kytičky, ..je to taková moderní čmáranice, přesně co jsem chtěla

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Záclony

    Datum: 06.12.2020 13:40
     

    dnes - i když je něděle- naběhla rychlá rota . sundali záclony a na 2x vyprali v pračce . znovu pověsili krásně to prohlédlo . thumbs down

    byl i přítel od 18 leté vnučky. ten je dost vysoký , tak to jenom fičelo . -ráno jsme opět pekli makové koláčky , takže poobědvali a vzali si do sáčků .. a už jsou v čudu .. winking smiley

     
  • Status: expert

    Re: Záclony

    Datum: 06.12.2020 14:27
     

    Kaaj, to je na velkou pochvalu. thumbs down Budeš mít čas na pečení s dědkem. smiling smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Záclony

    Datum: 07.12.2020 12:38
     

    jo , pochvalu . až dnes jsem si všimla, jak je pozapínaná záclona v kuchyni . no jasně, že jim zbylo fůru kroužků winking smiley spinning smiley sticking its tongue out byl to děs. , musel to dědek sundat a znovu jsem to připínala. nechápu - jsou nadělány záhyby přešité na stroji . takže na každý záhyb jednu žabku .ovšem asi nastavající od vnučky nechápe- vysokoškolák winking smiley dále jsem včera přišívala na zatahovací závěs pruh té samé látky. našla jsem v zásuvkách s bordlem , takže dnes do pračky a mokré na okno . byly tam žaluzky , ale pokazily se / já jsem urvala šňůrky /. ale fajn to vyšlo - jen šicí stroj je posmolený , tak jsem celou dobu nadávala . no ale hurá - je to hotovo spinning smiley sticking its tongue out

    stroj se už dva roky vozí do opravny , ale pokud není šití -tak si nevzpomenu .

     
  • Status: expert

    Re: Záclony

    Datum: 07.12.2020 13:24
     

    Já záclony komplet zrušila, ony jsou hezké to jo, ale když topíme v kamnech byly vždycky po pár dnech jak hadry na podlahu.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Záclony

    Datum: 07.12.2020 13:28
     

    hmm- aspoň jsi viděla , co dýcháš sad smiley

    u nás dělali cestu a chodníky. před tím ryli do cesty a dávali nové roury na vodu . takže jsme záclony 2 roky neprali . no ale nebylo to tak zlé .

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil kaaj (07.12.2020 18:47)
     
  • Status:

    Re: Záclony

    Datum: 09.12.2020 15:25
     

    Dnes jsou záclony snad opravdu jen pro parádu. Jejich údržba, to je hračka. My, které pamatujeme bavlněné, ty se musely žehlit nebo napínat na rámy - říkalo se "stóry" Asi žádné z nás se po takových záclonách nestýská. Letos jsme záclony po roce vypraly, dcera vyčistila ona a je opět na rok pokoj. Tedy, u nás na venkově to jde, bydlíme v ulici, která je vyasfaltovaná a pravidelně uklízená. Ale naše holky bydlí obě u frekventovaných silnic a ačkoliv topí plynem, mají okna věčně špinavá, prach z ulice je snad horší než topení pevnými palivy. To píšu pro útěchu Jáje. Ona alespoň dýchá čistý vzduch a nikdo jí nečumí do oken. spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Záclony

    Datum: 09.12.2020 16:57
     

    Záclony musím mít taky,metr od domu je chodník,takže by ne nás čuměli kolemjdoucí.

     
  • Status: expert

    Re: Záclony

    Datum: 09.12.2020 19:34
     

    Já naštěstí cestu mám až skoro 50m od baráku, sice tam chodí hodně lidí, ale vidět k nám není

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Interiérový design (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.