úterý 19. března, 12:37 Svátek má Josef
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Šikovné ručičky
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Šikovné ručičky
Diskutujte! Tvoříte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Angelina54
Status: začátečník

Začátek hraní na kytaru

Datum: 08.06.2013 13:13
 

Ahoj, přemýšlím tak, co s volným časem a chci se začít učit na kytaru, zatím nemám v plánu žádný kurz, chtěla bych začít pobrnkávat doma, ale nemám tušení, jakou kytaru si koupit..dívala jsem se na netu a je jich tolik, že jsem z toho jelen confused smiley mohl byste mi někdo poradit, kterou kytaru si do začátku pořídit? - jo jinak neplánuji hrát vžádné kapele ani tak, chci se naučit pro táborové potřeby winking smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12
    Aktuální stránka: 2 z 2
  • Autor: annyz
    Status: nováček

    Re: Začátek hraní na kytaru

    Datum: 15.03.2016 10:53
     

    Já bych se toho koupit si kytaru přes eshop nebála, doma rozbalíte, zkusíte, nesedne tak vrátíte. Jinak ale je super prodejna v Olomouci - audioworks a mají jak kamenný obchod tak i eshop. My jsme od nich již pár věcí kupovali pro naší školu a byli jsme vždy velmi spokojení, mají dobré ceny a je s nimi i dobrá domluva, poradí, pomůžou a to jak osobně tak i třeba přes mail či telefon. Mohu je z osobní zkušenosti jen doporučit.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Začátek hraní na kytaru

     
     
Stránky:  12 | <<předchozí komentáře
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Šikovné ručičky (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.