úterý 19. března, 07:01 Svátek má Josef
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Šikovné ručičky
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Šikovné ručičky
Diskutujte! Tvoříte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Angelina54
Status: začátečník

Začátek hraní na kytaru

Datum: 08.06.2013 13:13
 

Ahoj, přemýšlím tak, co s volným časem a chci se začít učit na kytaru, zatím nemám v plánu žádný kurz, chtěla bych začít pobrnkávat doma, ale nemám tušení, jakou kytaru si koupit..dívala jsem se na netu a je jich tolik, že jsem z toho jelen confused smiley mohl byste mi někdo poradit, kterou kytaru si do začátku pořídit? - jo jinak neplánuji hrát vžádné kapele ani tak, chci se naučit pro táborové potřeby winking smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12 | další
    Aktuální stránka: 1 z 2
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Začátek hraní na kytaru

    Datum: 08.06.2013 15:38
     

    nech si poradit v Hudebninách :-)

     
  • Autor: Reklama

    Re: Začátek hraní na kytaru

     
     
  • Autor: Angelina54
    Status: začátečník

    Re: Začátek hraní na kytaru

    Datum: 14.06.2013 13:54
     

    A budou tam objektivní? mám trošku obavy, aby se mi nesnažili vnutit něco dražšího, z čeho by měli byznis a já pak neměla doma kytaru za x tisíc, která by byla pro mou potřebu zbytečná smiling smiley radši bych tam šla aspoň s nějakou malou představou, proto jsem chtěla zkusit, jestli by mi tu někdo neporadil smiling smiley

     
  • Status: expert

    Re: Začátek hraní na kytaru

    Datum: 14.06.2013 13:58
     

    Tak se zeptej někoho kdo hru na kytaru učí, neteři učitel pomohl kytaru vybrat podle zvuku, ne všechny stejné kytary stejně hrají a laik to neslyší.

     
  • Autor: SasaLisian
    Status: začátečník

    Re: Začátek hraní na kytaru

    Datum: 18.06.2013 16:15
     
    kytara.jpg

    Já kupovala kytaru v obchode kytary.cz, našla jsem si to na netu a protože jsem taky nevěděla, napsala jsem jim e-mail, na to mi odepsali, že pro mě bude určitě lepší, když zajdu do obchodu a tam se se mnou o tom v klidu pobaví, přišla jsem tam, poradili mi, vysvětlily i v čem je jaký rozdíl, nechali mě vyzkoušet si pár kytar ohledně držení, co mi lépe padne do ruky, pak jsme řešili zvuk a mám doma akustiku WASHBURN WD7S BM za necelou pětku a využívám jí teda pouze k táborákům smiling smiley

     
  • Autor: Angelina54
    Status: začátečník

    Re: Začátek hraní na kytaru

    Datum: 18.07.2013 17:50
     

    Čauko, zašla jsem do obchodu a musím říct, že mě tam příjemně překvapili, vyzpovídali mě tam, co přesně bych si představovala, jak chci hrát atd a pak mi poradili kytary, kupodivu nešli s cenou nijak vysoko, takže jsem dodešla s kytarou BLOND DJO-610-N kytary.cz/resources/p/s/ff/39271904.jpg za necelé 2 000 Kč a jsem spokojená, už si doma pěkně brnkám a jsem spokojená thumbs down

     
  • Autor: Rejpal
    Status:
    www.samokecna.e..

    Re: Začátek hraní na kytaru

    Datum: 12.08.2013 01:24
     

    Taky bych se rad zacal ucit hrat na kytaru. Moje segra kdysi hrala vyborne smiling smiley Chtel jsem aby me neco naucila, ale nejak me to neslo, tak jsem to vzdal confused smiley Mozna ze bych zacal az budu v duchodu znova winking smiley

     

    Mate nejaky typy na stranky, kde by se dali sehnat snadne akordy? Jen ale pro uplneho laika a zacatecnika please smiley

     
    Upraveno 3 krát. Naposledy upravil Rejpal (14.08.2013 01:02)
     
  • Autor: Frantisek
    Status:

    Re: Začátek hraní na kytaru

    Datum: 12.08.2013 07:57
     

    Rudo , jdi raději na pivo nebo na ryby grinning smiley

    [www.kytaraforum.cz]

    [www.pc-help.cz]

    [kytaraprozacatecniky.blog.cz]

    [hudebniforum.cz]

    [jakhratnakytaru.cz]

     

    Proštudýruj a v pátek nám něco už zahraješ !!!!!!!! grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Začátek hraní na kytaru

    Datum: 12.08.2013 08:20
     

    ...... také jsem absolvovala učení na " kytare", za 10kč za hodinu, neumím vůbec nic a navíc nemám hudební sluch grinning smiley , byla to marná snaha pana učitele sad smiley thumbs up

     
  • Autor: Rejpal
    Status:
    www.samokecna.e..

    Re: Začátek hraní na kytaru

    Datum: 14.08.2013 01:01
     



    Franto, diky za odkazy. Na pivo a na ryby muzu jit vzdycky winking smiley Chtel bych se naucit neco, co neni tak snadny grinning smiley

    Frantisek napsal(a):

    Rudo , jdi raději na pivo nebo na ryby grinning smiley

    [www.kytaraforum.cz]

    [www.pc-help.cz]

    [kytaraprozacatecniky.blog.cz]

    [hudebniforum.cz]

    [jakhratnakytaru.cz]

     

    Proštudýruj a v pátek nám něco už zahraješ !!!!!!!! grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Rejpal
    Status:
    www.samokecna.e..

    Re: Začátek hraní na kytaru

    Datum: 14.08.2013 01:04
     

    To samy me rikala moje segra(ze nemam hudebni sluch confused smiley ), ale ja jsem nezmar winking smiley

    kordula napsal(a):

    ...... také jsem absolvovala učení na " kytare", za 10kč za hodinu, neumím vůbec nic a navíc nemám hudební sluch grinning smiley , byla to marná snaha pana učitele sad smiley thumbs up

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Začátek hraní na kytaru

    Datum: 14.08.2013 07:44
     

    Ale beze sluchu to je dřina. sad smiley

     
  • Autor: Rejpal
    Status:
    www.samokecna.e..

    Re: Začátek hraní na kytaru

    Datum: 14.08.2013 15:43
     


    No za zkousku nic nedam. Kytaru jsem dostal k vanocum od me zeny a ta rikala, kdyz me to nepujde, tak to zkusi sama winking smiley

    Hraje totiz obstojne na piano smiling smiley

    hespa napsal(a):

    Ale beze sluchu to je dřina. sad smiley

     
  • Autor: tinuse
    Status: začátečník

    Re: Začátek hraní na kytaru

    Datum: 20.01.2014 22:00
     

    Já jsem si taky koupila na kytary.cz můj první kousek v hodnotě 5tisíc. Vybrala jsem si na netu a pak jsem navštívila kamenou prodejnu. Je dobrý si vybrat tak 2 až 3 kousky dopředu a potom si nechat poradit kterj by byl pro tebe nejvhodnější

     
  • Autor: lanimka
    Status:

    Re: Začátek hraní na kytaru

    Datum: 20.01.2014 23:04
     

    Syn hraje na klasickou kytaru šestým rokem, na basu 4 roky. Španělku by přes internet rozhodně nekupoval. Nástroj musí "sednout", záleží na šířce krku, na použitých dřevech ..., je toho víc. Na elektrickou kytaru bych mohla dát tip na prodejce.

     
Stránky:  12 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Šikovné ručičky (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.