úterý 23. dubna, 15:45 Svátek má Vojtěch
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dům a stavba
hodnocení: 3.80
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Dům a stavba
Diskutujte! Stavíte, nebo již bydlíte ve vlastním? Podělte se o řešení svého bydlení s ostatními!
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: j.sramek
Status: nováček

Zabezpečení bytu

Datum: 21.03.2014 16:51
 

Jak si nejlépe zabezpečit? Co byste poradili? Předem díky za odpovědi

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil j.sramek (21.03.2014 16:52)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123 | další
    Aktuální stránka: 2 z 3
  • Autor: mawo
    Status: začátečník

    Re: Zabezpečení bytu

    Datum: 31.03.2014 17:03
     

    normálně se nahrává prostor před kukátkem na SD kartu. má pohybový čidlo, takže nahrává jen když se něco děje. nahráli jsme takhle sousedům zloděje smiling smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Zabezpečení bytu

     
     
  • Autor: Kulich
    Status: začátečník

    Bezpečnostní dveře

    Datum: 07.04.2014 10:12
     

    Zajímavý článek o bezpečnostních dveřích [www.utulnydum.cz]

    Je tam i dost pěkné video.... smiling smiley

     
  • Autor: Malamutka
    Status: začátečník

    Re: Zabezpečení bytu

    Datum: 20.06.2014 15:27
     

    Já mám taky doma pejska, ale teda ta by asi zloděje neodehnala, je to pražský krysařík grinning smiley každopádně máme klasicky vylepšené dveře a pak mám doma sejf, schovaný za obrazem, kde mám všechny důležité dokumenty, hotovost doma nemíváme, takže o tu se nebojím, ale všemožné smlouvy a tak jsou hodně důležité, takže z tohoto důvodu smiling smiley dřív jsme ho nemívali, ale po tom, co vykradli kamarádku jsem si dupla, že ho chci a jsem teď mnohem klidnější smiling smiley

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Zabezpečení bytu

    Datum: 29.07.2015 23:37
     

    kup si třeba psí boudu a necpi sem reklamy angry smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Zabezpečení bytu

    Datum: 30.07.2015 08:45
     

    U nás se teď rozšířilo vykrádání vilek. V naší ulici už vyzkoušeli dva. Přímo jížní sousedy a pak ob dva domky nad námi. Zatím, možná je odrazují psi, ale fakticky přemýšlím nad kamerou s nahráváním přes smyčku. Koukala jsem po nich, ale nevím, jakou, protože samozřejmě jsou všechny na elektriku, což by nevadilo, ale jsou na malý proud, což znamená trafo a to už je docela problém, pokud nechceme venku nějak extra sekat do omítky. Elektriku venku máme, ale jak dát trafo, aby bylo schované před nepřízní počasí a zároveň to nebyla vifikundace na zdi sad smiley

    Protože, pokud se zloděj bude chtít do domu dostat, dostane se, tak ať je přitom aspoň natočený.

    Viděla jsem kamerku, která je i wifi, jde připojit na internet a při narušení prostoru ti pošle na telefon SMS a myslím, že můžeš i v reálu kouknout, kdo ti prostor narušil. Zda to byla třeba jen kočka nebo jestli to náhodou nebyl nějaký pazgřivec nenechavý

    A ještě, jak to je s ochranou osobní svobody nebo, jak se tomu říká, když vlastně bude zabírat i část veřejného chodníku (asi) ?

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Zabezpečení bytu

    Datum: 30.07.2015 13:04
     

    Trafo budeš mít doma ne? Musíš jen protáhnout někudy kablík od kamery..

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Zabezpečení bytu

    Datum: 30.07.2015 13:09
     

    nejlevněji vyjde maketa, ale nejsem si jistá, jestli ji zloději od funkční kamery nepoznají

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Zabezpečení bytu

    Datum: 30.07.2015 19:11
     



    LadaB napsal(a):

    Trafo budeš mít doma ne? Musíš jen protáhnout někudy kablík od kamery..

    No právě - musí se udělat díra zkrz zeď, ale prý to až takový problém není, pravil manžel.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Zabezpečení bytu

    Datum: 30.07.2015 19:14
     



    HanaK napsal(a):

    nejlevněji vyjde maketa, ale nejsem si jistá, jestli ji zloději od funkční kamery nepoznají

    Myslela jsem, že bych koupila jednu aktivní a dvě makety, pokud možno stejné, ale stále přemýšlím, zda ano, či ne, přece jen to nějaký peníz stojí a když jsem viděla, že k sousedům lezou i když mají celý dům zaalarmovaný a napojený na pult confused smiley

    Prozatím se vyhýbají domům se psy, ale jak dlouho? confused smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Zabezpečení bytu

    Datum: 30.07.2015 23:03
     

    Drahuš a co takový ty světla co se rozsvítí na pohyb? Mám jedno na dvoře a druhý na zahradě. Taky by se lekli, když by se z ničeho nic rozsvítilo. Mám je strčený do zásuvky.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Zabezpečení bytu

    Datum: 31.07.2015 08:13
     

    Irisko, měli jsme a ukradli nám je (před hodně lety) dnes jsou zloději rádi, že jim světla posvítí winking smiley

    Ale pořád se to ve mně mele, jestli to nějak řešit nebo ne.... confused smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Zabezpečení bytu

    Datum: 31.07.2015 13:04
     

    zkusila bych to těma falešnýma kamerama zatím

     
  • Autor: MajklM
    Status: nováček

    Re: Zabezpečení bytu

    Datum: 28.12.2015 12:38
     

    Myslím si, že základ jsou bezpečnostní dveře. Ty jsou dle mého nejlepší ochrana, ale je pravda, že jsou dražší. Každopádně jestli máš doma spoustu cenností, tak bych neváhal. U "běžných" dveří je důležitý kvalitní kování a hlavně zámek viz: svet-oken.cz/cz/doplnky-ke-dverim.html (konec stránky). A nakonec ty doplňkové ochrany jako kamery, alarmy, spínače pohybu,..jak je popsáno výše. To už jsou ale doplňkové věci. Zloděje nezastaví čidlo pohybu nebo kamera, zastaví ho pořádný zámek,..nebo zmínění psi smiling smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Zabezpečení bytu

    Datum: 28.12.2015 19:35
     

    Když nepůjdou překonat dveře, zkusí to oknem. A jsi v háji.

     
  • Autor: samanka
    Status:

    Re: Zabezpečení bytu

    Datum: 28.12.2015 20:23
     

    Přesně, sousedi měli na chatě bytelný dveře a na oknech mříže, tak vedle v chatě ukradli sekeru a prosekali se skrz zeď - byly to takový dřevotřískový panely či něco podobnýho.

    Zatím bych věřila hlavně hafušům, Pokud nejdou najisto - podle přesného tipu, tak se zloději psům vyhýbají obloukem. Pokud bych se po něčem podobném chtěla podívat, tak asi kamerku s pohybovým čidlem, která posílá obrázky přímo na mobil. Známý tak má chráněnou chatu. Sousedka má něco podobnýho, ale s napojením na bezpečnostní službu, takže pokud se u ní rozhouká alarm, jsou tu opravdu do 10-ti minut. O 2 ulice dál mají jen sirénu a předloni řvala a blikala nepřetržitě skoro 2 dni. angry smiley angry smiley angry smiley 

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dům a stavba (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.