čtvrtek 28. března, 14:50 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Miminka a batolata
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Miminka a batolata
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
 
 
Autor: hespa
Status: expert

Youtube, pohádky pro batolata

Datum: 13.03.2008 09:02
 

Odkaz na grotesku o mašince:

[url]

[/url]

a o mašince Tomášovi(bohužel v angl)

[url]

[/url]

 

Komentáře a názory

 
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Youtube, pohádky pro batolata

    Datum: 27.01.2009 20:17
     
    Takt toto- YouTube- si moje batola - Palko(1,5r.) vzdy ked je u nas tiez rozkaze pustit - mam zopar odkazov ulozenych od Danielka, preto vsetko v anglictine..Takze nieco z toho pridavam sem:
    Toto je dalsi odkaz na lokomotivku Tomasa, lebo ten predchadzajuci Hespin odkaz uz nefunguje:
    [url]
    =related[/url]
    Dalsie velmi melodicke:
    [url]
    [/url]
    ..a este jedno mile, toto moja dcera pozna aj v slovencine:
    [url]
    =related[/url]
    Na zaver nezna uspavanka pre vsetkych:love smiley
    [url]
    =related[/url]

    ----------
    Oni taketo kratke videa su aj preto fajn, ze sa dietatko pri nich nieco nauci( hihi, ale aj ja)....napr. Danielko uz v lete (2,5r.) vedel krasne "speelovat" anglicku abecedu, cislovky do 17, pozna kopec pesniciek..
    Maly Palko dtto na to reaguje a tlieska ruckami a natriasa sa do rytmu winking smiley
    Hm...musim objavit aj nieco podobne chytlave v "matercine" winking smiley, ale zatial som sa k tomu nedostala, lebo to chce trochu sa v tom hrabat..
     
  • Autor: Reklama

    Re: Youtube, pohádky pro batolata

     
     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Youtube, pohádky pro batolata

    Datum: 27.01.2009 20:27
     
    Jo, Tomas, toho mel nas malej taky rad. Nastesti ji tady vysilali na detskem kanalu v NJ. Moc se mi libilo, jak to bylo udelano. Masinnky vypadaly jako "zive".
     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Youtube, pohádky pro batolata

    Datum: 27.01.2009 20:32
     
    Jaj...este doplnim, ako vyzera to Palkove rozkazovanie spinning smiley sticking its tongue out..
    Po styroch bleskovo vysplha hore schodami na poschodie a ja pomaly ani nestacim letiet za nim..Potom si to namieri priamo do tejto izby s pocitacom a snazi sa vyliezt do kozeneho kresla..To mu uz pomaham a pustam PC...a on medzitym s usmevom od ucha k uchu a s jeho druhym najoblubenejsim slovickom "HE"/* natahuje rucky po klavsenici a mysi...
    /* na prvom mieste v slovnicku je samozrejme slovicko "NE"..ale pri pocitaci, ked vyberame pesnicky, vynimocne len prikyvuje..grinning smiley!!
    ----------------
    smoking smiley- zatial je jeho "zaujem" celkom zvladnutelny, lebo mu staci len par pesniciek a casove tu stravi zo dna cca 10-15 min.. grinning smiley
     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Keria (27.01.2009 20:33)
     
  • Autor: Lotynka
    Status:

    Re: Youtube, pohádky pro batolata

    Datum: 27.01.2009 20:42
     

    Jééé pohádky o mašinkách, ty jsem měla jako malá ráda.... mám ještě teď .

     

    Ale nejdou mi spustit. eye rolling smiley

     
  • Autor: ota
    Status: nováček

    Re: Youtube, pohádky pro batolata

    Datum: 07.05.2012 13:33
     

    Pro všechny děti a maminky mohu doporučit web: Pohádky online zdarma Otto-toys, na kterém je opravdu moře krásných a poučných pohádek pro děti. Mezi nejoblíbenější patří Krkonošské pohádky, Mach a Šebestová a Bořek stavitel.

     
  • Autor: Rejpal
    Status:
    www.samokecna.e..

    Re: Youtube, pohádky pro batolata

    Datum: 03.12.2012 16:19
     

    Tady jsem nasel jednu stranku s pohadkami. Treba ted jsem zrovna koukal poprve po 30 letech na Hurvinka winking smiley

    [pohadky-online.webnode.cz]

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Miminka a batolata (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.