pátek 29. března, 14:11 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Vzkazy pro adminy
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Vzkazy pro adminy
Diskutujte! Chcete na weeku něco změnit nebo vylepšit?
 
 
 
 
Autor: Elelka
Status:

www.šmudla.cz

Datum: 28.01.2008 09:07
 

Můžete mi, prosím, vysvětlit, proč se na této adrese nachází odtud zkopírovaná diskuze o fialkách????

Děkuji.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12 | další
    Aktuální stránka: 1 z 2
  • Autor: admin
    Status: admin

    Re: www.šmudla.cz

    Datum: 28.01.2008 09:29
     

    Zdravím,

    na této adrese se nachází cokoliv ze sekce "Moje dítě" z weeku. Není to zkopírované, ale oba systémy jsou propojeny.

    Jestli se tam dostaly i fialky, tak to je chyba. Ale 99% příspěvků by se mělo týkat jen dětí..

    (Prvotní záměr bylo udělat web, který se týká jen určitého tématu - protože na weeku je to občas opravdu rozmanité smiling smiley

    Ale určitě se nejedná o nic špatného. Oba servery patří do stejné stáje...

     
  • Autor: Reklama

    Re: www.šmudla.cz

     
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: www.šmudla.cz

    Datum: 28.01.2008 09:33
     
    Z toho vyplývá i můj dotaz, jestli se zde objevují nějaké diskuze ze šmudly?
     
  • Autor: SisiV
    Status: začátečník

    Re: www.šmudla.cz

    Datum: 28.01.2008 09:48
     
    TAKÉ SOUHLASÍM, ŽE FIALKOVÁ DISKUSE "NESOUVISÍ" SE ŠMUDLOU, ABYCHOM ZŮSTALY POUZE NA WEEKU
     
  • Autor: admin
    Status: admin

    Re: www.šmudla.cz

    Datum: 28.01.2008 09:59
     
    ano, to provázání je vzájemné. Co se objeví na Šmudlovi, objeví se i tady a naopak. Jak jsem psal výše, jde jen o náhled do jedné podkategorie v trošku jiném designu (a s denní návštěvností pouze pár lidí..). Psal jsem o tom již dříve. Měl jsem s tím serverem trochu jiné úmysly, ale zatím to krachuje na nedostatku času..
     
  • Autor: Elelka
    Status:

    Re: www.šmudla.cz

    Datum: 28.01.2008 10:05
     

    A byly jsme upozorněni na to, že se naše diskuze bude objevovat i jinde, když jsme se přihlašovaly na week? Pokud ano, omlouvám se, pokud ne, tak se mi to nelíbí.

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: www.šmudla.cz

    Datum: 28.01.2008 10:06
     
    Priznám se, ze mi to moc recht není, Minimálne bych si predstavovala, ze jsme se to meli dozvedet predem. Tady to povazuji za "domácí", ale nemám moc radost z toho, kdyz fotky,které jsem sem vlozila putují buhvíkde, aniz bych o tom vedela. Docela ráda bych poprosila o vymazání fotek,alespon z kategorie Prckové plus Miminka a batolata. Dekuji.
     
  • Autor: Elelka
    Status:

    Re: www.šmudla.cz

    Datum: 28.01.2008 10:11
     
    A to, Didi, nechci vidět, jak by se chechtaly moje děti, dozvědět se, kde se mamina nachází. thumbs up
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: www.šmudla.cz

    Datum: 28.01.2008 10:11
     

    Tak jsem tam koukala a fialky tam už nejsou( nebo jsem je tam nikde nenašla)..Ale při zadání hlavní strany, přes červené téma je řádek s autorem oné diskuze...tak se nato koukni..je to v IE...Po rozkliknutí to už nedělá...

    Majko, já to chápu tak, že je to propojené...co napíšeš tady...ukáže se i na Šmudlovi a co napíšeš tam, tak zase bude i zde...pochopitelně jen v oné sekci, které je společná. (ostatní ne)

     
  • Autor: Elelka
    Status:

    Re: www.šmudla.cz

    Datum: 28.01.2008 10:13
     
    Já to tam vidím pořád [www.smudla.cz]
     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: www.šmudla.cz

    Datum: 28.01.2008 10:14
     
    Lado: je ,prosím ,mozné, aby fotky, které jsem sem vlozila, mám na mysli kateogorii Prckové a Miminkla a batolata, byly odstraneny. A to jak odsud tak i z toho Smudly?
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: www.šmudla.cz

    Datum: 28.01.2008 10:15
     
    Ono to tady proběhlo a je to určitě i někde v diskuzi...,že je to propojené a je to vlastně součást weeku...
     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: www.šmudla.cz

    Datum: 28.01.2008 10:17
     

    To je mozné, ze to probehlo, já jsem to , bohuzel, nezachytila, ale opakuji moji otázku, chci, aby ty fotky byly odstraneny, je to mozné?

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: www.šmudla.cz

    Datum: 28.01.2008 10:17
     
    Především tam je vidět chat thumbs up
     
  • Autor: Elelka
    Status:

    Re: www.šmudla.cz

    Datum: 28.01.2008 10:20
     
    Lado, potřebuji jasnou odpověď na mou otázku: Byly jsme na to upozorněni při prvním přihlašování na week???, to jestli se o tom v nějaké diskuzi mluvilo, je pro mne bezpředmětné, jiné diskuze nečtu, jsem tu jen kvůli fialkám a několika kamarádkám.
     
Stránky:  12 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Vzkazy pro adminy (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.