pátek 29. března, 11:45 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Internet a PC
hodnocení: 3.30
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Internet a PC
Diskutujte! Co vám dal, co vám vzal
 
 
 
 
Autor: hespa
Status: expert

WINDOWS10

Datum: 01.06.2015 22:24
 

Prosím zasvěcenější o informaci. please smiley please smiley please smiley

Objevila se mi dole na liště nabídka na stáhnutí nových Windousů. Víte o nich někdo něco bližšího?

Pokud bych to stáhla, může se mi něco ztratit z PC? Mám Windows 7.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234567 | další
    Aktuální stránka: 3 z 7
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: WINDOWS10

    Datum: 02.11.2015 20:15
     

    Nevím kam to dát. Potřebuji radu. Vyhrála jsem nějaký tablet a chtějí po mně vědět, jaký chci operační systém.

    Mám si vybrat mezi Androidem, Windows nebo IOS.

    To poslední ani neznám. stydlin smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: WINDOWS10

     
     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: WINDOWS10

    Datum: 02.11.2015 21:24
     

    Amee, velká gratulace flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley.

     

    IOS je pro zařízení značy Apple.

    Android a Widows pro všechny ostatní výrobce.

    Android je standardní výbava drtivé většiny přenosných zařízení, např mobil, tablet, fablet a další zařízení která mají přijímač 3G. Pro využití všech dostupných funkcí, některé i užitečné, je zapotřebí u operačního systému Android si zřídit účet u Googlu.

    Windows je závislý sám na sobě, tzn. že pro ten samý účel, jako u Androidu, stejně si musíš pořídit u Windows účet, abys využila všecny jeho nabízené funkce, či služby.

     

    Já osobně bych šel do Androidu winking smiley

     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: WINDOWS10

    Datum: 03.11.2015 07:51
     

    Carlosi děkuji, snažila jsem se něco si o tom přečíst, ale moudrá nejsem. Vyplývá mi jediné, že když mi nabízejí IOS, musí ten tablet být Apple, protože na jiných značkách by nefachčil. Je to tak?

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: WINDOWS10

    Datum: 03.11.2015 07:55
     

    Podle toho, co říká Carlos, tak ano. Což je super, ale teď jde o to, jestli do tohoto systému seženeš aplikace, na které jsi zvyklá, jak je u nás rozšířený a jaou má podporu.

    Já bych šla též do androidu

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: WINDOWS10

    Datum: 03.11.2015 07:57
     

    Amél, a oni ti tu značku tají? flower smiley (Přijde mi to takové zvláštní, proto se zvědavě ptám, ale dneska to určitě možné je.)

     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: WINDOWS10

    Datum: 03.11.2015 08:03
     

    Hunulko, já ti ani nevím grinning smiley . Večer jsem přišla domů, otevřu pracovní mail a tam, že jsem vyhrála v motivační akci tablet a že si mám do 6.11. vybrat operační systém. Já ani nevěděla, že probíhá či probíhala nějaká motivační akce winking smiley

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: WINDOWS10

    Datum: 03.11.2015 08:08
     

    Amél, jasné. Někoho mi tím připomínáš. grinning smiley thumbs down

    Nemáš android už v tom mobilu, co sis onehdá pořizovala (že sis kvůli němu zakládala ten gmailový účet)? Že to bys jako už znala a věděla co s tím (jak píše drahuš).

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: WINDOWS10

    Datum: 03.11.2015 08:13
     

    (Ovšem že já se tu vůbec o něčem vykecávám, pro mne je nejpodstatnějším parametrem mobilu, aby měl ledkové svítíčko, neb v končinách, kde se pohybuji, není veřejné osvětlení; budík a nebyl chytrý. Tablety mám jen v tubě a občas je zahlídnu u automechanika.)

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: WINDOWS10

    Datum: 03.11.2015 09:04
     



    Amee napsal(a):

    Hunulko, já ti ani nevím grinning smiley . Večer jsem přišla domů, otevřu pracovní mail a tam, že jsem vyhrála v motivační akci tablet a že si mám do 6.11. vybrat operační systém. Já ani nevěděla, že probíhá či probíhala nějaká motivační akce winking smiley

    Amélko, dcera taky takhle za motivaci,vyhrála tablet (Lenovo) a další rok dovolenou v Turecku. Ještě před uprchlíky grinning smiley

    Ale dře od rána do večera sad smiley

     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: WINDOWS10

    Datum: 03.11.2015 13:07
     

    Kdo se nezeptá nic se nedozví. A protože já se ptám a zeptala jsem se jak je to s těmi tablety, dozvěděla jsem se tohle:

    IOS - je apple
    Android - je samsung
    Windows - je lenovo

    Pořád mi totiž přišlo divný, že by jako koupili tablet a pak se rozhodovali, který operační systém tam dají? Takže je to tak, že jsou tři značky. Tak potřebuju poradit, jakou značku si mám vybrat grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: WINDOWS10

    Datum: 03.11.2015 13:14
     

    No, to už je jinak položená otázka. flower smiley (Také si tu počkám na doporučení.)

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: WINDOWS10

    Datum: 03.11.2015 15:39
     

    Všechny tři jsou výborné grinning smiley Utrhni si venku sedmikrásku a trhej lístečky a místo: Má mě rád, nemá mě rád, si říkej: Apple, Lenovo, Samsung grinning smiley

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: WINDOWS10

    Datum: 03.11.2015 15:44
     

    Co váháš, ber Apple !!!! Bezkonkurenční SW servis, a sám se ti bude aktualizovat, a nic nebudeš muset dělat sama !!! winking smiley

     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: WINDOWS10

    Datum: 03.11.2015 17:34
     

    No já si jenom říkám, co to bude za Apple za 8000,- asi nic moc. A přeci jenom Apple má ten IOS jako uzavřený operační systém. Prý je složitější si cokoli stáhnout.

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: WINDOWS10

    Datum: 03.11.2015 18:03
     

    Asi to bude "Apple iPod mini 2". Tam nic nemusíš k aktualizaci stahovat, udělá si to sám. Jednu za čas. Pravda trochu jiné je ovládání oproti Windows a Android. Ale pokud ti opravdu je jedno jaký si vybereš, a máš zkušenosti s dotykovými telefony, pak bych asi šel do operačního systému co mám v mobilu ...

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Internet a PC (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.