pátek 19. dubna, 10:15 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Internet a PC
hodnocení: 3.30
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Internet a PC
Diskutujte! Co vám dal, co vám vzal
 
 
 
 
Autor: hespa
Status: expert

WINDOWS10

Datum: 01.06.2015 22:24
 

Prosím zasvěcenější o informaci. please smiley please smiley please smiley

Objevila se mi dole na liště nabídka na stáhnutí nových Windousů. Víte o nich někdo něco bližšího?

Pokud bych to stáhla, může se mi něco ztratit z PC? Mám Windows 7.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234567 | další
    Aktuální stránka: 2 z 7
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: WINDOWS10

    Datum: 23.10.2015 18:09
     



    Majka napsal(a):

    Až tak bez chyby nejsou. Moje instalace rpoběhla ok a po týdnu chtělo zaregistrovat a hlásilo chybu, neplatný klíč. Trvalo to asi měsíc a pak to zmizelo. Ani nevím, jak se to stalo.

     

    Já tenhle problém předběhl, a zaregistroval si osmičky. Pak už vše šlo jak po másle winking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: WINDOWS10

     
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: WINDOWS10

    Datum: 23.10.2015 18:13
     

    Také jsem měla sedmičky registrované, tak nepředpokládám problém

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: WINDOWS10

    Datum: 23.10.2015 19:17
     

    Taku, já měla už 8.1 a jinde to proběhlo v pořádku. Jen můj noťas stávkoval.

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: WINDOWS10

    Datum: 24.10.2015 00:10
     

    Majko, a nemělas ho v opravě ? Zejména výměnu základní desky ? Nová základní deska se rovná nová IP adresa, a tím pádem nový počítač. Tenhle problém jsem měl taky, protože původní registrace byla na základní desku která mě vyhořela. Z tohoto důvodu mám u MS dva účty na jeden počítač. A to proto že mám základní desku fungl novou, a odepsanou (ani to nijak nejde zrušit, což mě u Lenovo celkem překvapuje) při záruční opravě winking smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: WINDOWS10

    Datum: 24.10.2015 08:08
     

    Jak je systém OEM a ne krabicový, je vždy velký problém při výměně velké součásti v PC . Nevím, jak nyní, ale dřív to u Microsoftu neuznávali a musel se pořídit nový software. Netuším, zda nezměnili názor confused smiley

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: WINDOWS10

    Datum: 24.10.2015 22:23
     

    Drahuš, on na to málo kdo myslí, a spoléhá na nepokazitelnost. I z verze OEM lze vytvořit verzi "krabicovou". A to vytvořením si bootovacího CD/DVD. Já jsem na nepokazitelnost spoléhal taky, ale poradil jsem si pak nakonec jinak. A zbytečně zdlouhavě ....

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: WINDOWS10

    Datum: 25.10.2015 11:03
     

    Neměla.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: WINDOWS10

    Datum: 25.10.2015 20:00
     

    tak už taky jedu ve W10 winking smiley .....zatím dobrý thumbs down

     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: WINDOWS10

    Datum: 25.10.2015 20:17
     

    irisko a kde jsi je stáhla prosím

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: WINDOWS10

    Datum: 25.10.2015 20:48
     

    Amee nabízelo se mi to samo každou chvilku, tak když tu o tom začli mluvit, stáhla jsem si , trvalo to asi 2-3hodky.

     
  • Status: expert

    Re: WINDOWS10

    Datum: 25.10.2015 21:01
     

    Mě se to taky stále vnucovalo. Stahovala jsem to celý den pak se to vleklo a já nadávala co jsem si to způsobila. A pak druhý den ráno se to rozběhlo a maká fest. Na mém historicky cenném přístroji je to zázrak.

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: WINDOWS10

    Datum: 25.10.2015 22:37
     

    Majko, jestli máš PC 386-ku, tak to ti na něm deístky asi nepůjdou grinning smiley grinning smiley grinning smiley. Jinak si to nedovedu vysvětlit, kterak s tím máš problém eye rolling smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: WINDOWS10

    Datum: 26.10.2015 08:14
     



    Amee napsal(a):

    irisko a kde jsi je stáhla prosím

    Pokud ti to samo nenabídlo, (mně také ne), musíš na stránky Microsoftu a vyhledat si to sama. Mně to stále hlásilo, že nemám všechny potřebné akrualizace, i když je mám nastavené automaticky, ale pak jsem se nějakým zázrakem proklikala na stránku, kde mi to nabídlo pomocný instalační prográmek, který jsem dala do PC a pak bylo za hodinu hototvo. U manži to trvalo asi 2-3 hodiny, protože nemá moc výkonný noťas, ale stejným způsobem, protože jemu se také nenabídly samy. Jenže jsem samo zapomněla, kde te prográmek na jejich stránkách je a anabáze s hledáním se opakovala (už si to nepamatuju zas) smiling smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: WINDOWS10

    Datum: 26.10.2015 17:01
     

    Carlosi, mně už to funguje, bohužel jsem byl asi mezi prvními. Jen mi tu pořád vyskakuje okno, že se nepodařilo načíst něci z googlechrom a než to odkliknu, tak mi nefunguje kopírování a vkládání angry smiley

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: WINDOWS10

    Datum: 26.10.2015 22:19
     

    Majko, tak ten Googlechrom přeinstaluj, pokud ti dělá jen tuhle nepechu. Třebas se při instalaci nezkopírovaly všechny soubory, případně stahování nebylo kompletní ....

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Internet a PC (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.