čtvrtek 28. března, 16:43 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Internet a PC
hodnocení: 3.30
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Internet a PC
Diskutujte! Co vám dal, co vám vzal
 
 
 
 
Autor: hespa
Status: expert

WINDOWS10

Datum: 01.06.2015 22:24
 

Prosím zasvěcenější o informaci. please smiley please smiley please smiley

Objevila se mi dole na liště nabídka na stáhnutí nových Windousů. Víte o nich někdo něco bližšího?

Pokud bych to stáhla, může se mi něco ztratit z PC? Mám Windows 7.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234567
    Aktuální stránka: 7 z 7
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: WINDOWS10

    Datum: 07.07.2017 19:55
     

    Po mě to zas chce aktivovat systém pomocí hesla a nevím kde ho mám hledat. sad smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Pinka (07.07.2017 20:04)
     
  • Autor: Reklama

    Re: WINDOWS10

     
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: WINDOWS10

    Datum: 07.07.2017 20:42
     

    Tak to také nevím

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: WINDOWS10

    Datum: 08.07.2017 08:43
     

    Dneska bude syn někam volat, jestli to nevyřeší, tak mám po.... thumbs up

     
  • Autor: Maca
    Status:

    Re: WINDOWS10

    Datum: 08.07.2017 12:41
     

    Se taky asi pinu. Odešel nám starý modem a tak se kupoval nový. Tak jsme se rozhodli koupit si silnější a rychlejší model. Včera od O2 jsme dostali se slevou (1000) za 2500 Modem Zyxel VMG 8924...Dneska jsme ho připojili a jsem nasraná jak brigadýr, protože tam kde nám ten starý fungoval, tak nefunguje a o moc rychlejší neni. Už jsem volala i na podporu čím to je a bylo mi sděleno ať ho reklamuji a mají mne za tydýta, který to neumí a když se mi to nelíbí. Ku..a , já nejsem žádnej ajťák a 57 se to nehodlám učit angry smiley

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: WINDOWS10

    Datum: 10.07.2017 11:45
     

    tak jsem v háji, bud' se najde klíč k předchozím Win 7, nebo koupit nové Win 10. angry smiley

     
  • Status: expert

    Re: WINDOWS10

    Datum: 10.07.2017 11:47
     

    Pinko na krabici, ze spodu na PC , na monitoru, dávají k tomu samolepky, hledej :-)

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: WINDOWS10

    Datum: 10.07.2017 12:01
     

    Pinko, ty potřebuješ Key kód?

    Jestli ano, tak:

    Najdi si "Ovládací panely"

    V nich si rozklikni "Systém"

    A na otevřené kartě dole je ID produktu to si zkopíruj nebo opiš a vlož, kam to po tobě chce

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: WINDOWS10

    Datum: 10.07.2017 12:36
     

    Maco něco podobného se nám stalo za studií dcery. Měli jsme si sami nainstalovat v PC připojení přes její mobil. Ale já trvala na tom, že PC dovezem a oni nám to nainstalují. Koukali na nás jak na analfabety. Ale ejhle, 1 hod.utekla, 2.hod. utekla a klučinovi to v O2 nějak nešlo připojit. Až skoro po 3 hod. zjistil, že k tomu nepasuje ten kabel, co nám prodal. grinning smiley

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: WINDOWS10

    Datum: 10.07.2017 17:07
     

    Drahus, to bohužel není ono, to je ID produktu, ale ono to chce Product key. Kluk se musí kouknout po těch sedmičkách. Já to nemám, dal mi to už na disku upgradovaný na ty 10 z poškozenýho PC.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: WINDOWS10

    Datum: 10.07.2017 19:54
     

    ID productu je Product key. To by mělo být totéž. Zkoušeli jste to? Podle mne je to stejné a navíc máš na té kartě v pravém dolním rohu "Změnit product key". Koukněte se tam pořádně

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: WINDOWS10

    Datum: 11.07.2017 09:33
     

    Nejde to, když jsem začla psát do té kolonky Změnit...., tak to číslo začínalo nulama a hned mi to napsalo, že některé znaky kod neobsahuje. Prostě bud' to někde najdem, nebo si zaplatím. Honila jsem informace na netu, psali tam lidi, že to bylo na štítku vespod PC a jak to pořád někde sebou tahaji, tak se část sedřela a jelikož netušíli, že to někdy budou potřebovat, tak si to nikam neopsali. A co ted' confused smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: WINDOWS10

    Datum: 11.07.2017 09:47
     

    Napiš do Microsoftu. Často pomůžou

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: WINDOWS10

    Datum: 11.07.2017 10:15
     

    Tam jsme volali a řekli že bud'to to někde najdem, nebo koupit novou licenci.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: WINDOWS10

    Datum: 11.07.2017 10:34
     

    Koukni se tady:

    [aukro.cz]

    A nemusíš se bát. Aukro to hlídá. Mám takhle koupený nejeden software a vždy v pořádku. Oni by z toho měli děsný průšvih. Většinou se jedná o multilicence, proto jsou tak levní

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil drahus (11.07.2017 10:41)
     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: WINDOWS10

    Datum: 11.07.2017 11:18
     

    Díky drahus, taky už se spíš přikláním k té koupi. winking smiley Syn v tom má taky guláš, říkal, že něco ukládal, ale jesti od win 7, nebo 8 neví, dalo by se to i vrátit,ale jestli to najde confused smiley.

     
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Internet a PC (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.