čtvrtek 28. března, 10:57 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Čechy
 
Autor: Amee
Status: expert
Klikni pro filtrování
Tagy: wellness

Wellnes pobyt PORAĎTE prosím

Datum: 06.08.2013 20:02
 

Chtěla bych jet někam na prodloužený víkend tady v republice, je mi v celku jedno kam. Jen bych prosila o nějaké tipy, kde jste třeba byli, tip na nějaký hotel, hotýlek, kde by byl wellnes, zábava, hezké okolí na výlet.

Poradíte?

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12345 | další
    Aktuální stránka: 1 z 5
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Wellnes pobyt PORAĎTE prosím

    Datum: 06.08.2013 20:18
     

    Lázně Mšené. Máš to kousek a je tam hezky. smiling smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Wellnes pobyt PORAĎTE prosím

     
     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Wellnes pobyt PORAĎTE prosím

    Datum: 06.08.2013 20:22
     

    Luhačovice hotel Pohoda

    [pohoda.hotel.relaxos.cz][CZ]+hotel+Pohoda+geo{CZ}&ctm_content=Pohoda+KW&ctm_term=hotel%20pohoda&gclid=CLez6ty36bgCFc2_3godqz0AXg

    je to u přehrady a dá se tam jezdit na kole

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Wellnes pobyt PORAĎTE prosím

    Datum: 07.08.2013 11:00
     

    Amél, hlídej slevomat. Nedávno byla wellness nabídka do Harrachova, tuším. Hotel Prometheus? Jdu hledat...

     

    Mrkni sem:

    [www.e-hotel.cz]

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (07.08.2013 11:02)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Wellnes pobyt PORAĎTE prosím

    Datum: 07.08.2013 11:28
     

    [www.pepa.cz]

     

    a tohle bys asi neměla daleko smiling smiley

    [www.nakupvakci.cz]

     

    Přiznám se vám, že na to chvíli zírám a říkám si: výlet na lodičkách, jo? To je asi lokalita přesně pro mě ... winking smiley Než mi došlo, jaké lodičky se tím myslí stydlin smiley stydlin smiley grinning smiley .

     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Wellnes pobyt PORAĎTE prosím

    Datum: 07.08.2013 14:00
     

    Irisko, dívala jsem se včera na Luhačovice, ten hotel je parádní, to teda jo, ale tak nějak sterilní? eye rolling smiley či jak to mám napsat.

    Ivanko, já se na ty slevomaty kouknu, ale nějak jim nevěřim. Nedávno to tuším i dávali v televizi, jak moc se to začíná stávat riskantním, koupit něco ve slevomatu. Zaplatíš a dostaneš prd. A pak horkotěžko dostáváš svý peníze zpět.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Wellnes pobyt PORAĎTE prosím

    Datum: 07.08.2013 14:38
     

    Amél, my byly s holkama na wellness víkendu přes Slevomat, nemohly jsme si to vynachválit. Za 1200 Kč veškerý servis, plná penze, vířivka, masáž lávovými kameny a ještě pěkné okolí, takže ve zbytku času jsme výletovaly. A navštívily cestou moc pěkné hospůdky smiling smiley.

    Když jsme přijely, trochu nás zarazila ta samota, ale nakonec se nám tam opravdu hodně líbilo. A strava - jako domácí!!! Pohlreich by z nich měl, myslím,radost smiling smiley.

     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Wellnes pobyt PORAĎTE prosím

    Datum: 07.08.2013 16:00
     

    No a kde to bylo Ivčo a který slevomat?

     
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Wellnes pobyt PORAĎTE prosím

    Datum: 07.08.2013 17:02
     

    Amee, dívala ses na ty Lázně Mšené? Mně se tam moc líbilo a fakt jsem tam zregenerovala tělo i ducha. Za hodinu jsi tam, máš to kousek do Litoměřic, Roudnice, Brozan, Doksan, Budyně, můžeš si vyběhnout na Říp...

     

    [www.msene.cz]

    [www.msene.cz]

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Wellnes pobyt PORAĎTE prosím

    Datum: 07.08.2013 17:55
     

    Amél, abych pravdu řekla, kupovala to jedna holka z nás čtyřech, co jsme jely a nevím přesně, na kterém portálu.. ale švagrová jezdí jedině přes Slevomat, Sleviště, Skrz atd. a nikdy žádná stížnost, a to jezdí i do ciziny. Naposled nějaké lázně v Maďarsku, vždycky fakt za neuvěřitelné peníze.

    P.S. My byly, s prominutím, v takové Prdelové Lhotě, kousek od Žďáru, jely jsme se podívat např. sem

    [www.zdarns.cz]

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (07.08.2013 17:56)
     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Wellnes pobyt PORAĎTE prosím

    Datum: 07.08.2013 19:46
     

    Sloup v Čechách

    [www.regen.cz]

     

    Nevyděste se, jedná se o pobyt se cvičením winking smiley , tolik hodin, kolik vydržíte, jídlo moc dobé mls smiley , možnost využít služeb kosmetičky, pedikérky, masáže všech možných typů (úhrada zvlášť) , sauna

    snad jenom ubytování je takové ve stylu ROH smoking smiley , připomíná mně to koleje - což se odráží v nízké ceně

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Wellnes pobyt PORAĎTE prosím

    Datum: 07.08.2013 20:38
     

    Hanko, nabídka volně dostupného fitness centra mě v těch inzerátech vždy upřímně děsila grinning smiley, se přiznám. To radši půjdu na tůru nebo se vytrestám na kole, ale zavřít mě do tělocvičny, to je za trest. Jeden podzim jsem měla dobrou vůli, že začnu se zumbou. Vydržela jsem asi pět hodin a jak začalo být v tělocvičně vedro a mísily se tam pachy všeho druhu, už mě tam nikdo neviděl smiling smiley.

     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Wellnes pobyt PORAĎTE prosím

    Datum: 07.08.2013 22:04
     

    Otajdo, ty lázně Mšené, to je bombáá. Teď jsem to studovala a doufám, že ukecám M., mohlo by to být moc hezké.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Wellnes pobyt PORAĎTE prosím

    Datum: 07.08.2013 22:07
     

    Amél, jedete na tohle, jo? winking smiley

    [www.msene.cz]

     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Wellnes pobyt PORAĎTE prosím

    Datum: 07.08.2013 22:12
     

    děláš si kozy? grinning smiley Né, jen potřebujeme trochu relax, je toho na nás v poslední době nějak moc. A neumíme moc odpočívat a tohle by mohla být dobrá šance, navíc tím vyřeším dárek k narozeninám. Teda doufám. winking smiley

     
Stránky:  12345 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Čechy (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.