čtvrtek 18. dubna, 22:25 Svátek má Valérie
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Čechy
 
Autor: Amee
Status: expert
Klikni pro filtrování
Tagy: wellness

Wellnes pobyt PORAĎTE prosím

Datum: 06.08.2013 20:02
 

Chtěla bych jet někam na prodloužený víkend tady v republice, je mi v celku jedno kam. Jen bych prosila o nějaké tipy, kde jste třeba byli, tip na nějaký hotel, hotýlek, kde by byl wellnes, zábava, hezké okolí na výlet.

Poradíte?

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345 | další
    Aktuální stránka: 3 z 5
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Wellnes pobyt PORAĎTE prosím

    Datum: 19.04.2015 11:01
     

    v Luhačkách je nádherně. Byla jsem tam na pobyt už asi 9x. Ale nelíbí se mi hotely, co jsou hned u silnice (Alexandrie). Vybírám si klidné prostředí winking smiley . Ale věřím, že sis to užila, je to všechno nově zařízené a opravené thumbs down

     
  • Autor: Reklama

    Re: Wellnes pobyt PORAĎTE prosím

     
     
  • Autor: Petra_9
    Status: začátečník

    Re: Wellnes pobyt PORAĎTE prosím

    Datum: 22.04.2015 16:14
     



    iriska napsal(a):

    v Luhačkách je nádherně. Byla jsem tam na pobyt už asi 9x. Ale nelíbí se mi hotely, co jsou hned u silnice (Alexandrie). Vybírám si klidné prostředí winking smiley . Ale věřím, že sis to užila, je to všechno nově zařízené a opravené thumbs down

    Mě to popravdě ani nevadilo. I když jsme měli výhled z pokoje do silnice, tak mi tam přišel klid (i když je fakt, že jsme byli až v posledním patře), takže mi to ani nepřišlo. Na pokoji jsme vlastně jenom přespávali a buď jsme procházeli kolonádu nebo jsme si užívali wellness. Jo, je to moc hezky spravené, takové elegantní a vlastně wellness je úplně nově postavený. Kdybych měla jet do Luhačovic znovu,tak si alexandrii zase vyberu smiling smiley

     
  • Autor: lanimka
    Status:

    Re: Wellnes pobyt PORAĎTE prosím

    Datum: 22.04.2015 16:33
     

    Do Luhaček jezdíme pravidelně, ubytovaní jsme u manželů Čmelákových v penzionu Karina. Je tam vždycky perfektně čisto, mají dobré snídaně a cena je v pohodě.

    [www.karina-luhacovice.cz]

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Wellnes pobyt PORAĎTE prosím

    Datum: 22.04.2015 16:37
     

    Byla jsem teď na wellnes pobytu v Rumburku a doufám, že už nic takového nebudu muset absolvovat. Ještě dnes si nemůžu pořádně sednout, ani můj choť. grinning smiley

     
  • Autor: KackaP
    Status: začátečník

    Re: Wellnes pobyt PORAĎTE prosím

    Datum: 19.06.2015 11:52
     

    Dobrý den holky já jsem se teď se segrou domluvila, že bychom poslali tátu na nějaký welness pobyt, protože bude mít 60 a pořád pracuje jak urvanej a vůbec si neodpočine. Bydlí ve Vsetíně, tak si říkám, že by ty luhačovice moli být dobré. Co se týká náročnosti mého táty tak se asi nespokojí s kde čím... Tak si říkám, že budeme muset sáhlnout hloubš do kapsy!!! Ta Alexnadria je podle všeho asi dost na úrovni co? Dívlala jsem se na jejich web a dot mě zaujal tenhle balíček:[www.hotelalexandria.cz] Pobyt na týden mu kupovat nebudeme, né ani tak kvůli penězům, ale spíš kvůli tomu, že by nakonec nejal, protože se bez něj v práci neobejdou!!! Co si o tom myslíte? Teda o tom pobytu v odkazu? Mohlo by se mu to líbit?

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Wellnes pobyt PORAĎTE prosím

    Datum: 19.06.2015 13:11
     

    je to u hlavní silnice, jestli chce mít klid, chtělo by to klidnější místo.

     
  • Status:

    Re: Wellnes pobyt PORAĎTE prosím

    Datum: 19.06.2015 13:16
     

    Zdravím, zkuste hotel AMBRA, je to teda docela do kopce, ale je to až u lesa, je tam klid. flower smiley

    [www.hotel-ambra.cz]

     
  • Autor: Epil
    Status: nováček

    Re: Wellnes pobyt PORAĎTE prosím

    Datum: 22.06.2015 17:01
     

    Petra_9: Ahoj, děkuji za tenhle příspěvek! smiling smiley Potřebovala jsem nějakou recenzi smiling smiley Přítel mě doslova vyhnal na nějaký welness pobyt, že prý se mnou není k vydržení, jak jsem přepracovaná grinning smiley Koukala jsem právě na Alexandrii, líbí se mi, že tam nepotkám malé děti smiling smiley nemůžu je vystát, lítat kolem mě tři dny věčně řvoucí rozmazlený fracek, tak by se ještě mohlostát, že bych byla k nesnesení více než před pobytem grinning smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Epil (22.06.2015 17:02)
     
  • Autor: loupacek
    Status: nováček

    Re: Wellnes pobyt PORAĎTE prosím

    Datum: 21.07.2015 16:17
     

    zkus vyzkoušet například hotel Olberg v Moravském krasu, byli jsme tam ve welness sami, hotel nový po rozsáhlé rekonstrukci, jídlo také dobré... více na olberg.cz

     
  • Autor: Jane
    Status: nováček

    Re: Wellnes pobyt PORAĎTE prosím

    Datum: 16.09.2015 19:43
     

    Těch možností je fakt hodně, proto chápu že vybrat si je těžké.... ale myslím že základ bude u všech wellness stejný...já jsem byla teďka nedávno v Brně v Internationalu a tam to bylo moc fajn...my jsme teda s přítelem jeli spíše poznávačně do Brna a okolí, ale ubytovaní jsme si zvolili tam a bylo to super, bezvadný bazén, klídeček, wellnessko bylo po celodenní procházce báječné...Hotel moc pěkný. Jinak nevím co bych doporučila... my jsme spíš na ty výletysmiling smiley

     
  • Autor: Kveta012
    Status: nováček

    Re: Wellnes pobyt PORAĎTE prosím

    Datum: 24.09.2015 22:43
     

    S manželem jezdíme do lázní v Luhačovicích každý rok, většinou když končí nebo začíná sezóna, není tak horko na procházky. Vyzkoušeli jsme spoustu hotelů a nejlíp se nám osvědčil hotel Alexandria. Mají tam balíčky ze kterých jsme si vždy vybrali, kdyžtak něco dokoupili. Personál je příjemný, vstřícný a rádi doporučí kam se zajít podívat. Luhačovice jsou krásné město, se spoustou léčivých pramenů, ideální na večerní procházky kolem přehrady a ty lázeňské trojhránky jsou skvělé, pokaždé vezeme půl kufru přátelům smiling smiley

     
  • Autor: lanimka
    Status:

    Re: Wellnes pobyt PORAĎTE prosím

    Datum: 25.09.2015 11:02
     

    Luhačovice jsou opravdu krásné a na rozdíl od předchozích reklamních příspěvků můžu vřele doporučit vilu Karinu, kterou prozovují manželé Čmelákovi a kam se rádi vracíme. Čistota, ochota, bohatá snídaně, super poloha v centru. thumbs down thumbs down

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Wellnes pobyt PORAĎTE prosím

    Datum: 25.09.2015 13:21
     

    opět u silnice. Já mám ráda klid na dovolené. Takže jsme byli ubytovaní v Penzionu Pomněka. A výýýborně tam vaří mls smiley [www.penzionpomnenka.cz]

     
  • Autor: Tesulka
    Status: nováček

    Re: Wellnes pobyt PORAĎTE prosím

    Datum: 28.09.2015 18:53
     

    Ahoj, jestli se chystáš s přítelem, tak doporučuju Luhačovice. Já jsem teď k výročí dostala od přítele balíček Babí léto v Alexandrii a oba jsme si to tam moc užili. On dožínkové hody, kde si chválil kulinářský zážitek a já prostředí hotelu a jejich wellness centrum. Personál je moc ochotný a se vším rádi pomůžou. Byli jsme tam moc spokojení a odpočinuli si. Výhodou je, že v tomto hotelu neubytovávají děti do 12 let, takže je tam opravdu klid. Takže pokud toužíš po balzámu na nervy, tak rozhodně Luhačovice.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Wellnes pobyt PORAĎTE prosím

    Datum: 29.09.2015 19:14
     

    hotely a penziony u silnice moc klidu a odpočinku nedají nono smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Čechy (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.