čtvrtek 25. dubna, 21:01 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Čechy
 
Autor: Amee
Status: expert
Klikni pro filtrování
Tagy: wellness

Wellnes pobyt PORAĎTE prosím

Datum: 06.08.2013 20:02
 

Chtěla bych jet někam na prodloužený víkend tady v republice, je mi v celku jedno kam. Jen bych prosila o nějaké tipy, kde jste třeba byli, tip na nějaký hotel, hotýlek, kde by byl wellnes, zábava, hezké okolí na výlet.

Poradíte?

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345 | další
    Aktuální stránka: 2 z 5
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Wellnes pobyt PORAĎTE prosím

    Datum: 07.08.2013 22:51
     

    to cvičení nebylo žádné neodolatelné lákadlo, ale když u nás prostě vyhrála cena, všechny máme z různých důvodů hluboko do kapsy... thumbs up

     
  • Autor: Reklama

    Re: Wellnes pobyt PORAĎTE prosím

     
     
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Wellnes pobyt PORAĎTE prosím

    Datum: 08.08.2013 12:11
     

    Myslím, že by se vám tam mohlo líbit. My tam byli už dvakrát, na celý týden, nějaký procedury jsem si přikoupila, všechno jsme si odbyli dopoledne a po obědě vyráželi na výlety po okolí.

    Amee napsal(a):

    Otajdo, ty lázně Mšené, to je bombáá. Teď jsem to studovala a doufám, že ukecám M., mohlo by to být moc hezké.

     
  • Autor: Dada25
    Status: nováček

    Re: Wellnes pobyt PORAĎTE prosím

    Datum: 22.09.2013 13:20
     

    Nejlepší wellness víkend byl pro mě v Jinačovicích nedaleko Brna. Jedná se o golfový resort. Opravdu to tam byla paráda. Krásná příroda, luxusní hotel, masáže. Snad se tam brzy zase objevím, už se těším na ten relax.

     
  • Autor: Pilatek
    Status: začátečník

    Re: Wellnes pobyt PORAĎTE prosím

    Datum: 12.10.2013 17:51
     

    Já jsem byla s manželem na prodlouženém víkendu v resortu Kaskáda. Byli jsme tam oba spokojení. Nabízí tam několik druhů masáží od těch nejznámějších až po ty, o nichž jsem nikdy před tím neslyšela, je tam sauna, bazén s protiproudem, parní lázeň, vířivka a já nevim co všechno ještě grinning smiley Navíc je to tam krásné i co se zařízení týče. Je to v Jinačovicích, kousek za Brnem, nevím, odkud jsi, ale pokud budete někdy poblíž, tak určitě stojí za to se tam kouknout smiling smiley

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Wellnes pobyt PORAĎTE prosím

    Datum: 12.10.2013 19:24
     

    Koukám, kdo se ptá na wellnes winking smiley. Kdyby to nebyla Amee, pozvala bych ke mně na zahradu winking smiley flower smiley spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: Olin123
    Status: nováček

    jjj

    Datum: 24.07.2014 12:30
     

    nejlepší relax je doma u telky :-D

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Olin123 (05.08.2014 15:49)
     
  • Autor: lanimka
    Status:

    Re: Wellnes pobyt PORAĎTE prosím

    Datum: 25.07.2014 07:07
     

    osobně vyzkoušeno, skvělé

    [www.slevomat.cz]

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Wellnes pobyt PORAĎTE prosím

    Datum: 25.07.2014 07:36
     

    [www.tatralandia.sk] moji mladí jsou momentálně tady - Slovensko .

     
  • Autor: koran
    Status: nováček

    Re: Wellnes pobyt PORAĎTE prosím

    Datum: 05.08.2014 15:46
     

    Ahoj, můžu doporučit pěkné místečko kousek od Frýdku-Místku. Jde o PENZION ODŘEJNÍK. Je tam pěkné okolní prostředí, penzionek je na klidném místě a pěkně zrekonstruovaný. Se službami i jídlem jsme byli moc spokojeni :-). Za mě penzion dostává palec nahoru. Podívej se do galerie na fotečky :-) [www.penzion-ondrejnik.cz]

     
  • Autor: Kveta01
    Status: nováček

    Re: Wellnes pobyt PORAĎTE prosím

    Datum: 03.11.2014 18:26
     

    Ahojky, vyber si to, kde se Ti líbí vzhledově, obhlížej akce a vyčkávej, teďka je tolik super nabídek! My jsme "čekovali" portály třeba slevoteka a podobně a už jsme byli na dvou krásných dovolených.

     
  • Autor: RozkaPr
    Status: nováček

    Re: Wellnes pobyt PORAĎTE prosím

    Datum: 07.01.2015 13:46
     

    Zkus třeba České Švýcarsko, tam je tak krásná příroda! Taky jsme tam byli od toho stejného portálu, jak tu už někdo psal a prostě parádička (ta slevoteka).

     
  • Autor: Elisiz24
    Status: nováček

    Re: Wellnes pobyt PORAĎTE prosím

    Datum: 27.01.2015 10:57
     

    Souhlas v Českém Švýcarsku je parádně. V Krkonoších to taky jde. Osobně pobyty hlídám přes meslevy coffe smiley

     
  • Status: nováček

    Re: Wellnes pobyt PORAĎTE prosím

    Datum: 09.02.2015 11:13
     

    Já bych doporučoval darovanský dvůr u plzně

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Wellnes pobyt PORAĎTE prosím

    Datum: 09.02.2015 22:59
     

    [www.hrubaskala.cz]

    dostala jsem pobyt od mladých winking smiley

     
  • Autor: Petra_9
    Status: začátečník

    Re: Wellnes pobyt PORAĎTE prosím

    Datum: 17.04.2015 13:50
     

    Ahoj, já od přítele dostala prodloužený víkend do Luhačovic do hotelu Alexandria a byla jsem naprosto nadšená. Skvělý servis, jídlo i welness. Byla jsem tam s kamarádkou a skvěle jsme si to užily. Poprvné jsem taky byla v sauně a nakonec jsem vyzkoušela všech šest, včetně finské - ale to už bylo na mě trošku moc. Wellness i sauny jsou v rámci ubytování. Naštěstí jsem poukaz dostala předem, takže jsme si ještě doobjednali masáže i koupel na vyzkoušení. No to je něco pro mě, na masáže bych mohla chodit od rána do večera smiling smiley Prošmejdily jsme celou kolonádu, ochutnaly pramen dr.Šťastného, dovezly jsme si Vincentku a samozřejmě lázeňské oplatky. Byl to vážně skvělý relax a ty tři dny mi na odreagování se od práce stačily. Jen počasí nám úplně nepřálo, ale užily jsme si to i tak

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Čechy (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.