čtvrtek 28. března, 19:41 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Čechy
 
Autor: Amee
Status: expert
Klikni pro filtrování
Tagy: wellness

Wellnes pobyt PORAĎTE prosím

Datum: 06.08.2013 20:02
 

Chtěla bych jet někam na prodloužený víkend tady v republice, je mi v celku jedno kam. Jen bych prosila o nějaké tipy, kde jste třeba byli, tip na nějaký hotel, hotýlek, kde by byl wellnes, zábava, hezké okolí na výlet.

Poradíte?

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345 | další
    Aktuální stránka: 4 z 5
  • Autor: Kendynka
    Status: nováček

    Re: Wellnes pobyt PORAĎTE prosím

    Datum: 21.10.2015 18:45
     

    Dneska je toho všude plno..zkus třeba [slevomol.cz] většina nabídek na trhu je standardně dobrých. Jde také o to, co si kdo pod wellness pobyt představuje..může to být saunování a vysedávání ve vířivce či masáž. Je dobré kouknout na časy, které jsou k produktu poskytovány..třeha hodina ve vířivce je nuda a 10ti minutová masáž k ničemu. Vždy je dobře si pročíst přesně kolik času kde je...a podle toho se rozhodnout - no a taky vybrat dobrou slevu winking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Wellnes pobyt PORAĎTE prosím

     
     
  • Autor: Kveta012
    Status: nováček

    Re: Wellnes pobyt PORAĎTE prosím

    Datum: 06.11.2015 18:36
     

    Ty jsi byla taky v Alexandrii? naši tam byli teďka o prázdninách a o tom že by je nějak rušilo to, že je hotel u cesty, neříkali...hlavně byli rádi že tam neječeli a nepobíhali malé děti, a že z tama mohli jezdit na výlety, byli tuším i v zoo ve Zlíně která je kousek. S hotelem i restaurací byli spokojení, a to zdaleka nebyli na nějakém prvním pobytu :-D Jezdí do různých lázní každý rok...

     
  • Autor: dodinek
    Status: nováček

    Re: Wellnes pobyt PORAĎTE prosím

    Datum: 29.12.2015 12:20
     

    Doporučuju mrknout na tyto zajímavé stránky. Snadno si tam najdete dokonalý víkendový wellness pobyt:

    [www.pobytyvcesku.cz]

     

    smiling smiley smiling smiley smiling smiley thumbs down thumbs down

     
  • Autor: NNicooll
    Status: nováček

    Re: Wellnes pobyt PORAĎTE prosím

    Datum: 10.04.2016 22:18
     

    Ahoj, my když chceme mít jakože opravdu odpočinek, tzn. bez dětí :-D tak jezdíme do Luhačovit do hotelu Alexandria a to z mnoha důvodů. Jeden z nich je teda to, že tam neubytovávají děti do 12ti let, takže se nám splní to, jakože opravdu bez dětí :-D no a jinak celkově se nám tam hodně líbí. Pokoje jsou pěkné a hlavně čisté, mají velký výběr procedůr a moc dobře tam vaří. A přece jenom, kdo už někdy v Luhačkách byl, tak ten ví, e okolí a promenáda Luhačovic je nezapomenutelná :-)

     
  • Status: nováček

    Re: Wellnes pobyt PORAĎTE prosím

    Datum: 15.06.2016 13:47
     

    NNicoll dobrý den naprosto s vámi souhlasím. Děti mám ráda, ale je pravdou, že alepsoň dva dny si bez nich zaslouží nejen matka, ale i otec. Jsme moc ráda, že mám tak obětavou tchýni, která nejen jeden víkend v roce pohlídá naše ratolesti. Ona je dokonce tak dobrá, že mám poukaz na wellness sama kupuje jako vánoční dar. O posledních Vánocích jsme dostali poukaz do Hotelu Alexandria v Luhačovicích a už teď jsme tchýni říkali, že přístí rok zase klidně Alexandrii.

     
  • Status: expert

    Re: Wellnes pobyt PORAĎTE prosím

    Datum: 15.06.2016 15:16
     

    Hezky si notujete, ale mě takováhle nanucená reklama spíš odradí než naláká.

     
  • Status: nováček

    Re: Wellnes pobyt PORAĎTE prosím

    Datum: 10.10.2016 19:13
     

    Již to zde několikrát zaznělo, ale já se musím přidat. I za mě rozhodně volím Luhačovice a v nich luxusní hotel Alexandria. Nejprve jsem ani nechtěl jet, protože sem nemohou děti do 12 let a já jsem nevěděl jestli na to manželka přistoupí. Hlídání jsem zajistil a manželka byla také ráda, že jsme si udělali víkend jen pro sebe.

     
  • Status: expert

    Re: Wellnes pobyt PORAĎTE prosím

    Datum: 10.10.2016 20:30
     

    Už je ten cvok zase tady angry smiley angry smiley angry smiley

     
  • Status: začátečník

    Re: Wellnes pobyt PORAĎTE prosím

    Datum: 15.10.2016 18:48
     

    S přítelem jsme si skvěle užili pobyt v Hradišti nad Jizerou. Pobyt jsme našli na stránkách [www.pobytyvcesku.cz]. Web mě nedchl už svým designem a přehledností a mé nadšení nevyprchalo. Celý víkend proběhl bez potíží, dostali jsme vše, co jsme si zaplatili a užili jsme si super relax. Takže můžu jen doporučit dál. smiling smiley

     
  • Status: expert

    Re: Wellnes pobyt PORAĎTE prosím

    Datum: 15.10.2016 22:04
     

    Chápu, že s přítelem na pohovce z jiného debatního příspěvku to muselo být super. Hlavně, že to nebyla eko kůže na eko kůži ale kůže na kůži. Žofka si ještě z odkazu nevybrala. S Herculem usnuli. Dodavatele postele nevím. Ale tipuju tak rok 1910. Drobné zdobení perletí.Ale je jim to úplně fuk, hlavně,že tam smějí.Matrace a rošty mají současné, aby si neničili záda. winking smiley

     
  • Status: nováček

    Re: Wellnes pobyt PORAĎTE prosím

    Datum: 24.10.2016 10:44
     

    No my jsme spokojeni s hotelem Alexandria v Luhačovicích. Opět jsme měli prodloužený víkend a musím říci, že procedury, které nabízejí jsou luxusní. [www.hotelalexandria.cz] nabízí pobyty, které jsou pohodové a klidné, protože zde nemohou být děti do dvanácti let. Nemám nic proti dětem, ale i my mámy potřebujeme alepsoň nějakou dobu pro sebe. Takže už se těším jak si to tam zase po novém roce užiji.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Wellnes pobyt PORAĎTE prosím

    Datum: 25.10.2016 19:17
     

    proč Alexandrii.......lepší je Augustiánský dům

     
  • Autor: Darina89
    Status: nováček

    Re: Wellnes pobyt PORAĎTE prosím

    Datum: 02.11.2016 19:37
     

    Ahoj, myslím, že je vždycky dobré podívat se na nějakou specializovanou stránku, kde můžeš pobyty najít. Mně se hodně osvědčila [pobytyvcesku.cz] , protože je tam velký výběr a pobyty jsou osvědčené, není třeba se ničeho bát

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Wellnes pobyt PORAĎTE prosím

    Datum: 02.11.2016 20:00
     

    Srub na Orlici

    -

    Červená Voda - Dolní Orlice

    (č.8569)

     

    Ubytování Dolní Orlice soukromý srub v Orlických horách srub k pronájmu Ubytování ve srubu Orlické hory srub s krbem

    Ve srubu který byl dokončen v prosinci 2015 Vám nabízíme romantické ubytování v soukromí, které zároveň skýtá mnoho možností sportovního a rekreačního vyžití.

     

    Lokalita Kralicka je ideálním místem pro Vaši aktivní dovolenou v létě i v zimě. Svým zákazníkům nabízíme ubytování s poklidnou rodinnou atmosférou ve 4 pokojích.

    Ubytování ve srubu

    Srub nabízí ubytování pro 16 osob v celkem 4 pokojích.

    Ložnice a pokoje: Každý pokoj je vybaven: 1x manželskou postelí, 1x dvoupatrovou postelí, 2x nočními stolky, 1x velkou šatní skříňí, 1x komodou.

    Po domluvě Vám nachystáme dětskou postýlku.

    Sociální zařízení: PŘÍZEMÍ: koupelna nabízí sprchový kout, umyvadlo, WC.

    Infrasaunu pro 2osoby.

    V PATŘE: samostatné WC, koupelna s vanou, dvojumyvadlem.

    Vytápění: Srub je vytápěn tepelným čerpadlem. V přízemí je podlahové topení, 1.patro je vytápěno radiátory.

    V kuchyni s obývací částí je umístěn krb.

    Doprava, parkování: vlastní parkoviště přímo u srubu pro 4 vozy

    Stravování

    Stravování vlastní - kuchyň je dostatečně vybavena pro plnohodnotné vaření.

    V okolí jsou restaurace, nejbližší je 1,3km.

    Vybavení srubu

    Kuchyň je plně vybavena vestavnými spotřebiči jako indukční varná deska, mikrovlná trouba, myčka, 1 vestavná chladnička, druhá chladnička s mrazákem je úmístěna ve vstupu. Dále pak drobné spotřebiče (např. toustovač, topinkovač, ruční mixer). Pro 16 osob je samozřejmostí dostatečné množství varného nádobí pro plnohodnotné vaření a nádobí pro stolování.

    V obývací části je TV, pro děti malý dětský koutek.

    V celém objektu je WIFI připojení.

    Na jaře pro naše klienty dokončíme venkovní posezení s krbem, pro děti dětské hřiště s pískovištěm, prolézačkami a trampolínou.

    Výlety, atrakce, zábava

    V létě Vám Králicko nabízí ideální podmínky pro turistiku a cyklistiku, v zimě pro sjezdové a běžecké lyžování.

    Možnosti koupání: přehrada Pastviny, koupaliště Králíky, Štíty - Acrobat Park, koupaliště Ruda nad Moravou, bazén Mezilesí, koupaliště Jablonné nad Orlicí, Hynčice pod Sušinou - rybník Úžas, koupaliště Bludov - Vlčí Důl, koupaliště Šumperk - Bratrušák, Lanškroun - Dlouhý rybník, bazén Šumperk - Aquacentrum.

    Blízká lyžařská střediska: Dolní Morava - Větrný vrch, Šanov, Červená Voda - Buková hora, Skipark Červená Voda - Heroltická, Heroltice, Čenkovice, Panorama - Štědrákova Lhota, Turek, Ovaz Výprachtice, Malá Morava - Vysoká.

    Turistické cíle v okolí: Suchý vrch.

    Ceník ubytování / pronájmu (kapacita 16 osob - 4 pokoje)

    Ceny za týden

    Zimní sezona: 25000,- Kč za srub. Letní sezona: 23000,- Kč za srub.

    Cena za víkend

    Zimní sezona: 0,- Kč za srub. Letní sezona: 0,- Kč za srub. Mimo sezonu: 9500,- Kč za srub.

    Silvestr - máme již obsazen

    obsazen

    Vánoce

    24000,- Kč 22.12.2016-27.12.2016 Ve srubu bude vánoční výzdoba,včetně ozdobeného stromku.Pro každého hosta bude přichystaný malý dárek.

    Jarní prázdniny

    25000,- Kč

    Velikonoce

    15000,- Kč 13.4-2017-17.4.2017

    Provoz, poplatky, ceny

    HLAVNÍ SEZÓNA:

    VÁNOCE 2016 22.12.2016 - 27.12.2016 - 24000,- kč.

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Wellnes pobyt PORAĎTE prosím

    Datum: 03.11.2016 06:20
     
    wp_20160328_15_29_43_pro.jpg

    taky nabídnu, je to hlídané agenturou, nemůže se vám nic stát. :-)

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Čechy (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.