čtvrtek 25. dubna, 23:11 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Výchova a péče
hodnocení: 4.30
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Výchova a péče
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Vzteká se i to vaše?

Datum: 06.03.2007 10:06
 

Tak honem pište - že v tom nejsem sama??? smiling smiley

Jak to řešíte?

Učitelky radí po dobrém, kámošky se téměř do jedné shodnou: řezat, řezat, řezat! (píšu s trochou nadsázky, nevolejte hned sociálku winking smiley grinning smiley ).

Včera jsme o tom kecaly několik hodin s kamarádkami, že i ty nejklidnější z nás prostě po čase vypění a stejně ty děti seřvem a nemáme moc sílu na ty "dobrácké" metody. Na druhou stranu - mě naši taky nešetřili a nemám pocit,že bych jim to měla za zlé a že bychom měli špatný vztah. Naopak! Takže - co si o tom myslíte vy?

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234567891011
    Aktuální stránka: 11 z 11
  • Autor: Trixinka
    Status:

    Re: Vzteká se i to vaše?

    Datum: 12.03.2011 23:45
     

    U nás se taky svítí. Koupila jsem klukům do pokojíka želvu co promítá hvězdičky na strop, světlo tam je, ale naštěstí to není to osvícení, grinning smiley jako když měli světlo v zásuvce. A ještě jednu výhodu to má, po pětačtyřiceti minutách se to samo vypne.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Vzteká se i to vaše?

     
     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Vzteká se i to vaše?

    Datum: 13.03.2011 10:07
     

    Nevídáno, neslýcháno, druhá noc bez vřískotu !!!!! Jen nevím, jestli jsou na víkend někde jinde, nebo se pohnuly ledy. Ale jak jsem tak pročítal příspěvky, poznával jsem tu zkušenosti mých "bývalých" kolegů i koloegyň z drahně dávné doby. Byly tehdy k dostání taková světýlka do zásvky s minimální spotřebou, moc nesvtily, ale přesto vyvolávaly pocit, že je rozsvíceno. Můj kolega Lubošek takhle osvětlil holce cestu z pokojíčku na vécko grinning smiley .

     

    Ivi, ona je to opravdu jednoduchá osoba, netvrdím, že charakterově či morálně pokleslá, to chraň bůh. Při nejlepší vůli ale může nadělat na dětech více škody jak užitku. Ale od toho má doma taky chlapa, aby dali hlavy dohromady. Vím, že v jednom případě, kdy mě už to lezlo fakt za celý týden krkem, tak jsem málem produpal podlahu až k nim (sem si obrazil kvůli tomu patu angry smiley ). Sousedka vstala, aby ty vřískaleny nějak utišila (povětšinou je to tak že je vysadí s postýlek a nechá si je hrát), ale strhla se divočejší domácí "diskuse". Zřejmě měli domluveno že je navodí k tomu, že vřískáním si nic nevydupou. Ale má to jeden háček. Ty bestie jsou neuvěřitelně vytrvalé, a když se probudí jsou prostě "vyspané" ....... A pořád dokola. Začarovaný kruh eye rolling smiley

     
  • Autor: 1983Lenka
    Status: nováček

    Re: Vzteká se i to vaše?

    Datum: 10.09.2014 23:27
     

    Ahoj Holky, taky se vaše dvouletá radost dokáže tak vztekat? Zkoušely jste některá, co zabere? Dívala jsem se sem: [www.erada.cz] , herečka ze mě nikdy nebude, takže na zrcadlo můžu zapomenout, vybití je v našem případě na hrozně dlouho, snad jen ty kompromisy zabírají. Co zabralo u vás? Dík za rady, pa Lenča

     
  • Autor: Leona82
    Status: začátečník

    Re: Vzteká se i to vaše?

    Datum: 12.10.2014 16:01
     

    Jak kdy. Asi podle mého aktuálního rozpoložení. Když jsem v klidu, snažím se po dobrém, když už mám našlápnuto na výbuch a on to dorazí, dostane. Nejsem zastáncem řezat za každých okolností, ale bohužel je to mnohdy tisíckrát účinnější než neustále a pořád se opakující, nikam nesměřující domluvy.

     
  • Status: nováček

    Re: Vzteká se i to vaše?

    Datum: 25.02.2015 14:13
     

    pokud je to v rámci mezí, tak určitě vysvětlit a říci co a jak. Než ho nějak "bít" atd. To nevídím jako dobrou volbu.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Výchova a péče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.