úterý 23. dubna, 13:23 Svátek má Vojtěch
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert

Vztahy na pracovišti

Datum: 18.12.2006 09:57
 

Jak je to u vás?  Máte dobré vztahy? Jak se u vás ,,utužují´´?

Věříte, že vztahy na pracovišti mohou práci znechutit? Vidím to teď na manželovi, kterého práce do nedávna bavila. Ale přibyl jim tam nějaký Brouk Pytlík, který dělá dusno a rázem je vše jinak.

 

Komentáře a názory

 
  • Autor: megi
    Status: začátečník

    Re: Vztahy na pracovišti

    Datum: 18.12.2006 10:44
     

    Mono,v každé práci je asi něco. S někým vycházíš a s někým to prostě nejde.Zažila jsem práci, kde bylo tak husto,že se to nedalo. To potom ráno,když člověk vstává s tím pocitem,že čeká,co zase bude ....confused smiley

    Teď jsem už rok v jiné práci . Líbí se mi tu a baví mě to, ale vyléčená z předchozí práce sei držím odstup

     od lidí a s málo lidma si tykám,protože někteří dokážou být potom pěkně drzí. Pravda je,že to má i své nevýhody,nemám tu žádnou kamarádku na takový ten pokec...Ale tu mám jinde  a takhle mi to vyhovuje. Jo a Brouka Pytlíka to tady máme taky... kolegyně,která nenechá na sobě vůbec nic,má toho nejvíc a všechno ví nejlíp.winking smiley  

     
  • Autor: Reklama

    Re: Vztahy na pracovišti

     
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Vztahy na pracovišti

    Datum: 18.12.2006 10:54
     

    Jojo, taky jsem zažila v jednom zaměstnání takové to dusno. V poslední práci se mi ale líbilo. Prima kolektiv, scházeli jsme se i po práci. Myslím, že je to hodně o komunikaci. Spousta problémů vzniká nedorozuměním nebo tím, že si prostě nemáte co říct. Takže pak to vypadá tak, že každý si beze slova udělá svoje a po padla rychle pryč. Což je ovšem v pořádku, to je ta lepší varianta než nějaké rozhádané pracoviště.

    Brouka Pytlíka v manželově práci se všichni bojí, tak mu lezou kamsi. V pauzách probírají svým osobitým slovníkem příhody z intimních chvilek s manželkou či jinou dámou. Vzhledem k tomu, že se muž těchto ,,legrácek´´ neúčastní, raději tráví sváču mimo, je jaksi vyčleněn.

     
  • Status:

    Re: Vztahy na pracovišti

    Datum: 19.12.2006 06:48
     
    Vzhledem ke skutečnosti, že jsem v kanceláři měl ledničku a pohovku byly vztahy, zvláště se ženami, dobré, někdy až nadstandardní.
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Vztahy na pracovišti

    Datum: 19.12.2006 14:46
     
    Tak já původně měla na mysli pouze vztahy pracovní, ale když už je to nakousnuté...co vy a milostné vztahy na pracovišti? Řídíte se pravidlem ,,co je v domě není pro mne´´?winking smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Vztahy na pracovišti

    Datum: 15.11.2007 15:26
     

    tato diskuze mi úplně unikla!!! smiling smiley

    Moni, myslím, že to, co je v domě není pro mě, by se v práci určitě ctít mělo. Co já vím, tak když se to neudrželo na uzdě a pak ten vztah padl, ty lidi spolu nemohli dál pracovat a jeden z nich musel jít...thumbs up

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Vztahy na pracovišti

    Datum: 15.11.2007 15:40
     
    Anavi...vidím to podobně.
     
  • Autor: helen
    Status:

    Re: Vztahy na pracovišti

    Datum: 15.11.2007 22:46
     

    No tak abyste vědely , že to nemusí dopadnout tak , jak píšete .

    Můj muž je , jak říká Plzák balič amatér.

    Seznámili jsme se v práci , vzali se , pracovali spolu dál.

    Dokonce jsem mu jeden čas dělala vedoucí grinning smiley .

    Nesl to statečně.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Vztahy na pracovišti

    Datum: 15.11.2007 22:47
     
    helen: no však se říká, že výjimka potvrzuje pravidlo, nééé? winking smiley grinning smiley
     
  • Autor: helen
    Status:

    Re: Vztahy na pracovišti

    Datum: 15.11.2007 23:33
     

    Anavi určitě.

    Myslím , že jsme spoustu lidí zaskočili . Určitě nám jich hodně nedávalo naději .

    Ale zatím ok. Pouhých 30 let .grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Vztahy na pracovišti

    Datum: 15.11.2007 23:38
     
    helen: tak to už možná dopadne winking smiley love smiley
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Vztahy na pracovišti

    Datum: 16.11.2007 15:06
     

    helen...tak jasně, že existují vyjjímky. winking smiley

    A teď otázka do diskuze: Představte si situaci, že děláte v nějakém kolektivu s jedním nadřízeným. Jedna z těch vašich kolegyň dělá něco špatně. Vy jí to sice říkáte, ale náprava je mizivá. Navíc ona si sama nese za svou práci odpovědnost, vy si jen myslíte, že by to šlo líp. Máte tři možnosti: říkat jí to opakovaně (v tom případě vaše vztahy nebudou ideální), jít za šéfem (vaše vztahy i s ostatními v kolektivu budou na bodu mrazu) nebo mlčet, ale při průšvihu se svezete s ní (ale budete mít skvělé vztahy). grinning smiley Co volíte vy?

     
  • Status: expert

    Re: Vztahy na pracovišti

    Datum: 16.11.2007 15:12
     
    No Moni toť otázkaconfused smiley , každé je nějak špatně...musíš si vybrat to co Tobě bude nejbližší, Tebe vidím na 1 možnost.
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Vztahy na pracovišti

    Datum: 16.11.2007 15:31
     
    Jájo...jojo...tipuješ dobře. Malé úspěchy už mám...ale přece jen bych to chtěla trochu změnit. No uvidíme.
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Vztahy na pracovišti

    Datum: 17.11.2007 00:09
     

    Moni, u mě to mělo průběh - bod tři - ona na něco kašlala, já lehce varovala, ona si jela po svým, páč byla nejchytřejší, takže jsme se při průšvihu svezly obě. To mě naštvalo, tak jsem chodila opakovaně upozorňovat (bod 1), ¨což ignorovala, tak jsem šla za šéfem (bod 2)a vztahy s ostatními na bodu mrazu ani nebyly, jelikož její chyby viděli. Ovšem paradox byl to, že šéfa obtěžovalo něco řešit, tak vyhodil mě smiling smiley (abych jako furt neotravovala). Já si našla za dva měsíce skvělou práci a byla jsem "v poho", ovšem přičiněním té skvělé mladé paní o tu firmu přišel. Já to říkám: boží mlýny melou grinning smiley.

    Moni, z toho vidíš - ideální řešení fakt neexistuje, ale někdy to člověka posune dál winking smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.