středa 20. listopadu, 20:40 Svátek má Nikola
Není fotka
Vyhledávání

Co se kde šustne

Zajímavé foto

Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček

Podkategorie:

Autor: Traged
Status:
Výsledné hodnocení: 5

Vzpomínání

Datum: 25.12.2007 14:06

zuzi2.jpg

Vánoce jsou pro mě i čas vzpomínek na dětství. Myslím, že fotky z dětství tady ještě nejsou, proto zakládám tohle fórum. grinning smiley

Tak toto je malý Tragédek. Povšimněte si, že tragický výraz jsem měla už v jednom roce, takže mi ten nick celkem sedí, nemyslíte? grinning smiley

Komentáře a názory

Aktuální stránka: 1 z 40
  • Autor: Dasa
    Status: expert

Re: Vzpomínání

Datum: 25.12.2007 15:49

Zuzko, hezký. Já si pamatuju že jsem v tomhle věku na fotkách brečela protože jsem se bála fotografa (nevím proč).

• Autor: Reklama

• Autor: Vladana
    Status:

Datum: 25.12.2007 18:10

Traged prima fotka, to na člověka opravdu dýchne nostalgie minulých let.

• Status: expert

Datum: 25.12.2007 21:42

A pak, že se lidé s léty měnígrinning smiley

• Autor: LadaB
    Status: moderátor

Datum: 25.12.2007 21:47

No skvělé.... thumbs down

• Autor: Traged
    Status:

Datum: 26.12.2007 20:19

Jájo, to byla poklona nebo urážka? grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

Holky, prohlídněte archívy a dejte sem taky nějaký starý fotečky please smiley please smiley

• Autor: LadaB
    Status: moderátor

Datum: 26.12.2007 20:31

Vydrž...však sem někdo něco přihodí... winking smiley já musím nejdříve oživit skenr... grinning smiley jestli vůbec bude ještě fungovat... grinning smiley

Status:

Datum: 26.12.2007 20:56

zuzi1.jpg

Když jsou ty Vánoce, tak přidám ještě jednu vánoční grinning smiley

Status:

Datum: 26.12.2007 20:58

zuzi3.jpg
    A ještě jednu s dárečkem grinning smiley grinning smiley

• Autor: Kashika
    Status:

Datum: 27.12.2007 10:19

mala_kashika.jpg
    A zde malá Kashika (jakože já grinning smiley ), stáří 3 roky, Dočesná v Žatci. Povšimněte si, prosím, pravých perel na krku. Jojo, není nadto pocházet z bohaté rodiny grinning smileygrinning smiley

• Autor: Keria

Datum: 27.12.2007 13:02

mladi.jpg

Aj bez skeneru sa da ako tak fungovat ...aspon ja som zvladla (sice s riadne mizernou kvalitou) aj so starym Olympusom pred 5r. ofotit si dve stare fotky " z osemnastky" a potom sa na nich ucit nejake funkcie z Corelucoffe smiley (..takze kvalitu nekritizujtewinking smiley..)

..s novym fotakom som este "oskenovat" fotografie neskusala ..

Status:

Datum: 27.12.2007 18:15

Kerio, super thumbs down, pěkná osmnáctka s uhrančivým pohledem thumbs down smiling smiley

A malá Kashička z bohaté rodiny? Bez komentáře (vidíš, jak jsme k sobě pasovaly už jako děti? Blekenvajt?) grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

• Autor: jabraka

Datum: 27.12.2007 19:03

Jak tu vidím,musím si dát pozor s vtipy o blondýnách,Kashika je plnokrevná.

JABRAKA

• Autor: Kashika
    Status:

Datum: 28.12.2007 09:58

Jabrako, klídek, že jsem blbá, to vím, takže se nad vtipama o blondýnách nepohoršuju, konstatuju, že jsou pravdivé grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley winking smiley winking smiley

Jinak souhlasím se Zuzkou - Keria je kočka!!!! thumbs down thumbs down

• Autor: Keria

Datum: 28.12.2007 16:08

MOOOC dakujem za tu kocku...Hihi, sice take "zltozelene" oci mam dodnes, aj pazury obcas ostre...ale rokmi mam stale blizsie a blizsie ku psom – nejak to vrcanie a cerenie zubov ide aj mne cim dalej lepsie.. ...

Inak ja doma mladsie fotky asi ani nemam( haha, ale aj toto su uz riadne vykopavky) - az vcera som si uvedomila, ze vlastne som si nikdy nevzala detske fotky od nasich....A aj tieto dve nase fotky sa k nam dostali len pred 3-4 rokmi, lebo tie pre zmenu boli u svokry..

Hm, ja som si totiz na fotkach a albumoch nezakladala- pritom na zakladnej som chodila do fotografickeho kruzku a celkom mi to islo....ale potom som to uplne vypustila..

Napr. svadobne fotografie som "konecne" nalepila do albumu asi pred 6rokmi!!

Vlastne nase deti , keby nemali skolske fotky a fotky z nejakych spol. akcii, tak nemaju nic z detstva...Az ked oni podrastli, tak oni zacali sami s fotografovanim a obcas som sa aj ja prizivila...

Vidite...a teraz ked pribudli vnucata, som sa uplne zmenila...vsetci si zo mna utahuju, ze beham s fotakom o dusu....Bodaj by nie, s dig. fotakom to nie je problem.....je to uplne ine..smoking smiley

Podobné příspěvky
Diskuze: Vánoční cukroví - pečené Jaká léta? Pohádky před spaním

aby to bylo kam psát

Autor: Missi - 02.12.2006 20:14
Rubrika: Moučníky - Komentářů: 2979

Zajímalo by mne jak se říká rokům od 1990 do 2000. Dám příklad roky od 1930 do 1940 jsou myslim 40 leta. Dvacátá láta to už nebudou ty byla

Autor: jojojo - 17.10.2008 20:37
Rubrika: Ostatní a volné téma - Komentářů: 2

Zdravím všechny maminky, moc ráda bych vám poslala moje pohádky, které načítám z toho důvodu, že jsem jako dítě mívala moc ráda pohádky před spaním. C

Autor: PavlaHr - 06.08.2016 18:39
Rubrika: Maminky - Komentářů: 0
Galerie: Fotené 10.12.-Vianočná výzdo.. Jak vychází slunce na D1 Má tvorba
  Fotené 10.12.-Vianočná výzdoba okien
Autor: anny - 10.12.2006 16:10
Rubrika: Co se jinam nehodí - Komentářů: 8
Jak vychází slunce  na D1
Autor: Soutěž - 06.03.2009 21:36
Rubrika: Cesta - Komentářů: 38
Má tvorba
Autor: Verka222 - 11.06.2014 20:16
Rubrika: Co se jinam nehodí - Komentářů: 0
Adresář: http://www.mastibe-hotel.cz http://www.darek-sperk.eu  

***** Hotel pro psy a kočky MASTIBE ***** psí hotel Hotel pro psy, kočky a jiná drobná zvířata v krásném a klidném prostředí nedaleko Pardubic. Pro v

Autor: mjaris - 13.12.2008 10:18
Rubrika: Domácí mazlíčci - Komentářů: 0

dárek, překvapení, radost, krása Nabízím krásné šperky dětské , dámské, pánské. V našem e-shopu najdete stříbrné,pozlaceno-stříbrné,postříbřené,poz

Autor: HorkaPetra - 30.07.2010 22:51
Rubrika: Co se jinam nehodí - Komentářů: 0

Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace

Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.

RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    

(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda

Tento server používá software Phorum.