úterý 23. července, 02:57 Svátek má Libor
Není fotka
Vyhledávání

Co se kde šustne

Zajímavé foto

Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček

Podkategorie:

Autor: Traged
Status:
Výsledné hodnocení: 5

Vzpomínání

Datum: 25.12.2007 14:06

zuzi2.jpg

Vánoce jsou pro mě i čas vzpomínek na dětství. Myslím, že fotky z dětství tady ještě nejsou, proto zakládám tohle fórum. grinning smiley

Tak toto je malý Tragédek. Povšimněte si, že tragický výraz jsem měla už v jednom roce, takže mi ten nick celkem sedí, nemyslíte? grinning smiley

Komentáře a názory

Aktuální stránka: 1 z 40
  • Autor: Dasa
    Status: expert

Re: Vzpomínání

Datum: 25.12.2007 15:49

Zuzko, hezký. Já si pamatuju že jsem v tomhle věku na fotkách brečela protože jsem se bála fotografa (nevím proč).

• Autor: Reklama

• Autor: Vladana
    Status:

Datum: 25.12.2007 18:10

Traged prima fotka, to na člověka opravdu dýchne nostalgie minulých let.

• Status: expert

Datum: 25.12.2007 21:42

A pak, že se lidé s léty měnígrinning smiley

• Autor: LadaB
    Status: moderátor

Datum: 25.12.2007 21:47

No skvělé.... thumbs down

• Autor: Traged
    Status:

Datum: 26.12.2007 20:19

Jájo, to byla poklona nebo urážka? grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

Holky, prohlídněte archívy a dejte sem taky nějaký starý fotečky please smiley please smiley

• Autor: LadaB
    Status: moderátor

Datum: 26.12.2007 20:31

Vydrž...však sem někdo něco přihodí... winking smiley já musím nejdříve oživit skenr... grinning smiley jestli vůbec bude ještě fungovat... grinning smiley

Status:

Datum: 26.12.2007 20:56

zuzi1.jpg

Když jsou ty Vánoce, tak přidám ještě jednu vánoční grinning smiley

Status:

Datum: 26.12.2007 20:58

zuzi3.jpg
    A ještě jednu s dárečkem grinning smiley grinning smiley

• Autor: Kashika
    Status:

Datum: 27.12.2007 10:19

mala_kashika.jpg
    A zde malá Kashika (jakože já grinning smiley ), stáří 3 roky, Dočesná v Žatci. Povšimněte si, prosím, pravých perel na krku. Jojo, není nadto pocházet z bohaté rodiny grinning smileygrinning smiley

• Autor: Keria

Datum: 27.12.2007 13:02

mladi.jpg

Aj bez skeneru sa da ako tak fungovat ...aspon ja som zvladla (sice s riadne mizernou kvalitou) aj so starym Olympusom pred 5r. ofotit si dve stare fotky " z osemnastky" a potom sa na nich ucit nejake funkcie z Corelucoffe smiley (..takze kvalitu nekritizujtewinking smiley..)

..s novym fotakom som este "oskenovat" fotografie neskusala ..

Status:

Datum: 27.12.2007 18:15

Kerio, super thumbs down, pěkná osmnáctka s uhrančivým pohledem thumbs down smiling smiley

A malá Kashička z bohaté rodiny? Bez komentáře (vidíš, jak jsme k sobě pasovaly už jako děti? Blekenvajt?) grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

• Autor: jabraka

Datum: 27.12.2007 19:03

Jak tu vidím,musím si dát pozor s vtipy o blondýnách,Kashika je plnokrevná.

JABRAKA

• Autor: Kashika
    Status:

Datum: 28.12.2007 09:58

Jabrako, klídek, že jsem blbá, to vím, takže se nad vtipama o blondýnách nepohoršuju, konstatuju, že jsou pravdivé grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley winking smiley winking smiley

Jinak souhlasím se Zuzkou - Keria je kočka!!!! thumbs down thumbs down

• Autor: Keria

Datum: 28.12.2007 16:08

MOOOC dakujem za tu kocku...Hihi, sice take "zltozelene" oci mam dodnes, aj pazury obcas ostre...ale rokmi mam stale blizsie a blizsie ku psom – nejak to vrcanie a cerenie zubov ide aj mne cim dalej lepsie.. ...

Inak ja doma mladsie fotky asi ani nemam( haha, ale aj toto su uz riadne vykopavky) - az vcera som si uvedomila, ze vlastne som si nikdy nevzala detske fotky od nasich....A aj tieto dve nase fotky sa k nam dostali len pred 3-4 rokmi, lebo tie pre zmenu boli u svokry..

Hm, ja som si totiz na fotkach a albumoch nezakladala- pritom na zakladnej som chodila do fotografickeho kruzku a celkom mi to islo....ale potom som to uplne vypustila..

Napr. svadobne fotografie som "konecne" nalepila do albumu asi pred 6rokmi!!

Vlastne nase deti , keby nemali skolske fotky a fotky z nejakych spol. akcii, tak nemaju nic z detstva...Az ked oni podrastli, tak oni zacali sami s fotografovanim a obcas som sa aj ja prizivila...

Vidite...a teraz ked pribudli vnucata, som sa uplne zmenila...vsetci si zo mna utahuju, ze beham s fotakom o dusu....Bodaj by nie, s dig. fotakom to nie je problem.....je to uplne ine..smoking smiley

Podobné příspěvky
Diskuze: Ježíšek vs Santa Vánoční trhy výstava rozchodníků

Jaký máte názor na Vánoční běsnění? A co u vás, slavíte Ježíška a nebo "červenou obludu" :) Zajímavá stránka k tématu: http://www.anti-santa.cz/

Autor: cbob - 28.11.2006 13:57
Rubrika: Co se jinam nehodí - Komentářů: 218

Byli jste se už někdy v Rakousku, Německu či někde jinde podívat v adventním čase? Já byla asi před dvanácti lety ve Vídni a byla to nádhera. Teď bych

Autor: Libi - 28.11.2007 14:40
Rubrika: Po Evropě - Komentářů: 5

Ahoj všichni. Po dleší odmlce se opět hlásím. Měla jsem trošku problém s PC a taky jsem si nějak zablokovala aktivaci účtu petrli, proto jsem si za

Autor: gasha - 07.07.2009 09:42
Rubrika: Okrasná zahrada - Komentářů: 6
Galerie: Fotené 10.12.-Vianočná výzdo.. Jak vychází slunce na D1 Má tvorba
  Fotené 10.12.-Vianočná výzdoba okien
Autor: anny - 10.12.2006 16:10
Rubrika: Co se jinam nehodí - Komentářů: 8
Jak vychází slunce  na D1
Autor: Soutěž - 06.03.2009 21:36
Rubrika: Cesta - Komentářů: 38
Má tvorba
Autor: Verka222 - 11.06.2014 20:16
Rubrika: Co se jinam nehodí - Komentářů: 0
Adresář: http://www.mastibe-hotel.cz http://www.darek-sperk.eu  

***** Hotel pro psy a kočky MASTIBE ***** psí hotel Hotel pro psy, kočky a jiná drobná zvířata v krásném a klidném prostředí nedaleko Pardubic. Pro v

Autor: mjaris - 13.12.2008 10:18
Rubrika: Domácí mazlíčci - Komentářů: 0

dárek, překvapení, radost, krása Nabízím krásné šperky dětské , dámské, pánské. V našem e-shopu najdete stříbrné,pozlaceno-stříbrné,postříbřené,poz

Autor: HorkaPetra - 30.07.2010 22:51
Rubrika: Co se jinam nehodí - Komentářů: 0

Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace

Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.

RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    

(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda

Tento server používá software Phorum.