čtvrtek 28. března, 15:26 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Výzva pro "neřidiče"

Datum: 14.01.2009 20:53
 

Obracím se převážně na "neřidiče" nebo na lidi, kteří nebývají často za volantem a nemají potuchy o tom, že ve sněhové břečce nebo na ledě se auto stává neovladatelnými saněmi na kolech i při malých rychlostech sad smiley.

Ráda bych tu všechny požádala o to, aby se zamysleli, než vkročí na přechod, kde jsou běžně zvyklí skákat málem těsně před autem a spoléhají, že to auto ZASTAVÍ. NEZASTAVÍ!!! Ani kdyby ten řidič chtěl! Fakt to prostě nejde sad smiley .

Takže v zájmu vašeho zdraví nebo života vás nejen za sebe prosím - nelítejte v tomhle počasí přes silnici jako splašený nono smiley Uděláte někoho nešťastným a sami budete buď zmrzačení nebo nebudete vůbec.

Díky za pochopení!!!

 

Dneska to mám za sebou, klepala jsem se jak ratlík. Když vám někdo za šera v tmavohnědém kabátě skočí před auto a to auto prostě nezabrzdí, tak vám z toho fakt není dobře. Naštěstí to přežila, naštěstí bylo kam uhnout...

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12 | další
    Aktuální stránka: 1 z 2
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Výzva pro "neřidiče"

    Datum: 14.01.2009 21:09
     

    Anavi, jsem neřidič, ale tohle si moc dobře uvědomuju. Takže v poho, já pod kola neskáču. grinning smiley 

    Ale je fakt, že lidi jsou ovce. Každou chvíli vidím, jak někdo riskuje. Zrovna dneska, jsem viděla skupinu, vystupujících z tramvaje u Tržnice a lezly zrovna do cesty přijíždějící tramvaji. thumbs up

     
  • Autor: Reklama

    Re: Výzva pro "neřidiče"

     
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Výzva pro "neřidiče"

    Datum: 14.01.2009 21:10
     

    Anavi, no toteda! Moje noční můra

    Mělas kliku thumbs down

     
  • Status: expert

    Re: Výzva pro "neřidiče"

    Datum: 14.01.2009 21:11
    Hodnocení fotografie "Výzva pro "neřidiče"": 5
     

    Anavi máš pravdu, v těchhle sračkách co dnes byly na silnici se nedá zaručit nic. Nechápu chodce, kde berou tu jistotu, že je auto nesejme, sama osobně způsobně čekám (jako v minulosti) až auta přejedou, kdyžtak jim ukážu ať jedou, nebo se otočím k přechodu zády. Jako řidič se před přejetím přechodu zoufale rozhlížím, kde se vynoří kulhavý důchodce nejlépe o holi a vpadne mi v poslední vteřině před auto aby mohl vykřikovat jak jsou řidiči bezohlední.

    Anavi, lituju Tě , že to potkalo zrovna Tebe.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Výzva pro "neřidiče"

    Datum: 14.01.2009 21:17
     

    Volala jsem hned osobní terapeutce Staníkovi, páč jsem se z toho potřebovala "vykecat". A podařilo se.love smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Výzva pro "neřidiče"

    Datum: 14.01.2009 21:24
     

    jajo, mám hlavně strach, že když už tam někdo vlítne, tak za a) zastavím já a nedobrzdí to v tomhle počasí ten za mnou a mám ho v kufru sad smiley, za b) když je to dvouproudovka, tak já zastavím a ten vedle mě přehlédne nebo nedobrzdí a ... sad smiley

    Prostě je to na houby, ale nechápu lidi, kteří takto neuvažují. thumbs up

     

    Našla jsem i nějaký článek k tématu:

    [subrt.blog.idnes.cz]

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (14.01.2009 21:29)
     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Výzva pro "neřidiče"

    Datum: 14.01.2009 21:31
     

    Chodici me taky s.... Ale i ridici. U nas na hlavni silnici, ktera bohuzel vede stredem mesta , stavi furt nejake otroubene maminky div ne v druhe rade, sedacku na dite maji za ridicem, tudiz do silnice a je jim uplne jedno, jestli je provoz nebo ne a v klidku tam cpou sve dite. To bych ja nikdy neudelala.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Výzva pro "neřidiče"

    Datum: 14.01.2009 21:34
     

    Didi, no když jsi nakousla chodiče a řidiče, tak nejhorší jsou pro mě v tomto období ovšem šlapači smiling smiley, tedy cyklisté!! Jak je nahrnutý sníh ke stranám silnice, tak pochopitelně nemohou jezdit při kraji a jezdí uprostřed!!!! eye popping smiley eye rolling smiley thumbs up angry smiley Jako já jim to neberu, ale když se pak potká jeden cyklista s druhým cyklistou jedoucím opačným směrem, tak to skoro v centru zastaví provoz! eye rolling smiley

     
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Výzva pro "neřidiče"

    Datum: 14.01.2009 21:38
     

    Jestli můžu poradit, dejte si mimořádný pozor na lidi s kapucou na hlavě. Mně takhle prošla metr před přední kapotou dáma, ani nevěděla, že mohla skončit pod koly. Foukalo, byla ještě tma, ona kapucu a namířila si tona druhou stranu silnice v místě, kde chodník zatáčel do pravého úhlu, samozřejmě, naprosto mimo přechod, kdeže by se vůbec rozhlídla. eye rolling smiley Naštěstí to tam znám a vím, že lidi tam přecházejí, tak jsem jela pomalu. Jinak teda nevím, co bych asi dělala, když na silnici ležel sníh a zatáčela jsem tam, kde kuklice přecházela. thumbs up .

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Výzva pro "neřidiče"

    Datum: 14.01.2009 21:39
     

    Anavi cítím s tebou...je to sakra blbej zážitek..Mě se stalo před lety, že se mi vynořilo před autem malý dítě na kole z živýho plotu mezi silnicí a chodníkem..na kraji vesnice..Vůbec jsem to nečekala..nikde, nikdo..matka žvanila o 300metrů dál.,jak jsem následně zjstila..Bylo to v létě, auto jsem zašlápla na fleku,naštěstí jsem jela nevím proč tak třicítkou..to byla ještě šedesátka..Dodnes když jedu kolem, tam mě mrazí a mám blbej pocit,..byl to mžik...zastavila jsem 20čísel od něj...

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Výzva pro "neřidiče"

    Datum: 14.01.2009 21:42
     

    Lado, pamatuji si, žes nám to říkala na srazu - od té doby, když projíždím kolem nějakýho roští, třeba na sídlišti, tak si fakt dávám majzla, aby se odtamtud někdo nevynořil eye rolling smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Výzva pro "neřidiče"

    Datum: 14.01.2009 21:47
     

    Chodci..to je kapitola sama pro sebe..jeden někdy nevěří co dokážou.. thumbs up

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Výzva pro "neřidiče"

    Datum: 14.01.2009 22:14
     


    Anavi napsal(a):

    Didi, no když jsi nakousla chodiče a řidiče, tak nejhorší jsou pro mě v tomto období ovšem šlapači smiling smiley, tedy cyklisté!! Jak je nahrnutý sníh ke stranám silnice, tak pochopitelně nemohou jezdit při kraji a jezdí uprostřed!!!! eye popping smiley eye rolling smiley thumbs up angry smiley Jako já jim to neberu, ale když se pak potká jeden cyklista s druhým cyklistou jedoucím opačným směrem, tak to skoro v centru zastaví provoz! eye rolling smiley


    Ty taky nesnasim, u nas jsou same kopce a nejhorsi jsou ty babky, co se na tom fakt uz sotva udrzi ale drapou se do kopce a cele se klepou, ze fakt cekas, kdyz ti tam sama spadne. Proc nemuzou slezt a vyjit ten kus po chodniku,to mi tedy hlava nebere.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Výzva pro "neřidiče"

    Datum: 14.01.2009 22:33
     

    Už se mi párkrát stalo, že jsem zastavila před přechodem a nějakej blbec mě začal předjíždět. Tohle dávání přednosti chodcům je největší hazard, co kdo vymyslel.

     
  • Autor: Dasa
    Status: expert

    Re: Výzva pro "neřidiče"

    Datum: 14.01.2009 23:40
     

    Ivu tak to ti nezávidím . Hlavně že to dobře dopadlo .

     
Stránky:  12 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.