pátek 29. března, 16:37 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Výtvarné umění
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Kultura > Výtvarné umění
Diskutujte! Obrazy a obrázky, které mám ráda
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert

Výstavy

Datum: 16.10.2008 08:17
 

<!-- /* Style Definitions */ p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal {mso-style-parent:""; margin:0cm; margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:12.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-font-family:"Times New Roman";} span.telozpravy {mso-style-name:telozpravy;} @page Section1 {size:595.3pt 841.9pt; margin:70.85pt 70.85pt 70.85pt 70.85pt; mso-header-margin:35.4pt; mso-footer-margin:35.4pt; mso-paper-source:0;} div.Section1 {pageconfused smileyection1;} -->

MUZEUM VÝCHODNÍCH ČECH, HRADEC KRÁLOVÉ

od 17. října do 7. prosince 2008
HUMOREST HRADEC KRÁLOVÉ 2008
VII. ročník bienále mezinárodní soutěže kresleného humoru tentokrát na téma DVA

Již posedmé se v Hradci Králové otevře výstava nejlepších prací zaslaných do soutěže mezinárodního bienále Humorest Hradec Králové 2008. Tradice soutěže sahá až do osmdesátých let minulého století, kdy byly první ročníky Humorestu pořádány v tehdejším DK ROH na Střelnici. První obnovený ročník byl pořádán v roce 1996, již jako mezinárodní bienále, ve spolupráci České unie karikaturistů a Muzea východních Čech v Hradci Králové. Tato spolupráce umožňuje návštěvníkům muzea zhlédnout na 250 nejlepších kreseb, které z celkového počtu 592 prací vybrala k vystavení mezinárodní porota.

 

Komentáře a názory

 
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Výstavy

    Datum: 16.10.2008 17:13
     

    já se určitě podívám sem.Unikátní výstava.Za Tutanchamonem vzhůru do Brna.Výstava je v bývalé prodejní hale ve Vídenské ulici a potrvá do května příštího roku.1200vystavených předmětů,otevírací doba od 10-20hod,vstupné 300kč dospělí.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Výstavy

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Výstavy

    Datum: 16.10.2008 22:19
     

    To vypadá zajímavě thumbs down

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    dr.Srapnel

    Re: Výstavy

    Datum: 29.10.2008 20:02
     

     
  • Autor: ivona

    Re: Výstavy

    Datum: 01.11.2008 20:21
     

    tak jsem dneska byli na výstavě "Tutanchamon" v Brně. Byla to paráda!!!! Sice na začátku jsem byla trochu rozpačitá, protože je to zvláštně zorganizované, ale potom to bylo skvělé. Sice jen repliky, ale nádhera. Myslela jsem, že nás za půl hodiny vyhodí /to je čas vyznačený na vstupence/, ale to je spíš čas nástupu od do, podle mě vás tam nechají, jak chcete dlouho, protože nás nikdo nevyháněl. Takže, i když vstupenka není levná, stojí to za to.

     
  • Autor: monca0209
    Status: nováček

    Re: Výstavy

    Datum: 18.01.2012 10:05
     
    Nejvíc ze všech výstav se mi líbila výstava Bodies.
     
  • Status:

    Re: Výstavy

    Datum: 18.01.2012 17:32
     

    ták táto výstava by stála za to [www.youtube.com]

     
  • Autor: Vladka
    Status: expert

    Re: Výstavy

    Datum: 26.01.2012 19:50
     
    Další fotografie:

    Tak jsme zas po dlouhé době vyrazili za kulturou. Byli jsme se podívat na pražském hradě na výstavu předmětů z dob vlády Romanovců- Nádherné věci. Skoro všechno ze zlata a stříbra s fůrou drahokamů, od sakrálních až po věci denního používání.Stálo to za to, ale lidí jak u blbejch. Pak jsme ještě zarazili v muzeu hl.města Prahy na výstavě Já MERKUR. A mám na delší dobu zase vybráno. Fotky z hradu nemám, tam se fotit nesmělo.

     
  • Autor: slunino
    Status: začátečník

    Re: Výstavy

    Datum: 26.01.2012 20:24
     
    Vladko, ten Merkur je skvělý. To snad není ani možné, co všechno z toho jde smontovat. Nádhera. thumbs down
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Výtvarné umění (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.