neděle 4. prosince, 03:02 Svátek má Barbora
Není fotka
Vyhledávání

Co se kde šustne

Zajímavé foto

Navigace: Zahradní povídání
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahradní povídání
Diskutujte! pro takové všeobecné povídání

Autor: Anavi
Status: expert

Výstavy květin-Starkl, Lysá a ostatní...

Datum: 01.03.2007 14:10

Dneska se mi dostal do ruky letáček, že ve dnech 22.3. - 15.4. se v Čáslavi koná Velká jarní výstava od Starkla. Byl jste někdy někdo? Stojí za to tu výstavu vidět?

Starší odpovědi byly automaticky odmazány

Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Anavi (26.06.2014 12:41)

Komentáře a názory

Stránky: předchozí1234567
    Aktuální stránka: 7 z 7
  • Autor: iriska

Re: Výstavy květin-Starkl, Lysá a ostatní...

Datum: 09.09.2022 11:06

Jedu zítra do Litoměřic, tak jsem zvědavá, co bude nového. Snad nezmoknu.

• Autor: Reklama

• Status: expert

Datum: 10.09.2022 19:47

beroun.jpg
    Další fotografie:

Taky jsem si říkala jaké bude počasí. Měla jsem na programu keramické trhy v Berouně.Po čtyřech letech. Počasí přálo, nebylo ani žádné velké horko. Zboží a všeho možného nepřeberné ,možství. I když bych řekla, že naposled bylo víc stánků, asi tři prodejci s takovým docela specifickým zbožim mi chyběli. Možná jsem blbě koukala. Lidí bylo hodně ale tlačenice nebyla.Ještě pár fotek. Uprostřed náměstí je zelená plocha a tam asi pravidelně dělají výstavu větších objektů některých tvůrců. Líbili se mi panáčci a vtipná byla aranž s rybičkami. Na posledním obrázku docela nakupovaný produkt. Drobné kytičky jako zápichy do oranží. Měli v několika barevných škálách. Tohle je z maďarského stánku. Řekla bych, že měli nejzdařilejší.

Jsem zvědavá, jak Iriska zhodnotí Litoměřice.

Upraveno 1 krát. Naposledy upravil ''.phorum_html_encode('regina.mocova@gmail.com').'' (11.09.2022 06:09)

• Autor: iriska

Datum: 11.09.2022 14:16

img_20220910_121913.jpg
    Další fotografie:

Byla jsem spokojená, chtěla jsem poléhavý jalovec a ten jsem dostala hned v prvním krámku. Pak jsem si koupila ty obří papriky - semínka, a ještě dvě kyti. Nic mě nezaujalo. Až ke konci jsem narazila na čemeřice a to už jsem neměla korunky stydlin smiley. Tak jsem je aspoň vyfotila

• Autor: alenak

Datum: 11.09.2022 20:16

Jste si to užily thumbs down , díky za reportáže. Beroun mě mrzel, tam bych vyrazila, místo toho jsem makala na svatebních koláčích pro synovce. Regino, květináče koupilas dobře, líbí se mi. Už i jen na pokuk, vypadá to, že od října bude obnovena u nás keramika, tak nabrat nějakou inspiraci, co skleněné koule - byly? Přálo i počasí.

Irisko, alespoň na pokuk, zas se někdy objeví něco, co se hodí.

Zahrádkáři od nás mají nabídku do Častolovic na podzimní výstavu v říjnu. Moc to tam velké není, ale asi se přihlásím.

• Status: expert

Datum: 11.09.2022 22:04

Aleno, koule jsem neobjevila. Buď jsem blbě koukala anebo tam nebyly. Postrádala jsem několik stánků. Třeba ty jak dodávají do Bratronic. I když tam teď jejich věci taky nevidím. Už bych ani nic nekupovala ale děti měly pocit, že bych byla snad frustrovaná eye rolling smiley , tak nedaly pokoj. Jako inspiračně pro výrobu si myslím, že to vymačkávaný není tak úplně složitý a dává to nějakou strukturu. Je to maďarská provenience.A jen se přihlas, člověk by ze stereotypu jen blbnul.

Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace

Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.

RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahradní povídání (Diskuze)

Přidej na Seznam    

(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda

Tento server používá software Phorum.