čtvrtek 25. dubna, 00:16 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Šikovné ručičky
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Šikovné ručičky
Diskutujte! Tvoříte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: beruska007
Status:
www.jarcinystra..
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Vyšívání a ruční práce

Datum: 31.01.2009 17:29
 

Dovoluji si založit nové téma o křížkovém vyšívání, ale i jiných ručních pracích smiling smiley

Zde se můžete pochlubit svými výtvory winking smiley

Já budu první, konečně jsem dodělala mojí dceru Haničku, trvala mi celých 10 měsíců, byla to docela fuška. Předlohu mi dělala zuziberka podle fotografie. Musím jí poděkovat, protože myslím, že se jí předloha moc povedla winking smiley love smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 17 z 21
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Vyšívání a ruční práce

    Datum: 04.01.2023 22:07
     

    Eli já vím. Kdysi jsem si vzorek pletla na svetr a popis asi vyhodila. A teď bych si ho upletla znovu. Okoukat a spočítat můžu taky, sle nejdřív to zkusím tady winking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Vyšívání a ruční práce

     
     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Vyšívání a ruční práce

    Datum: 05.01.2023 07:59
     

    Irisko, mám jeden takový svetr taky, ne s tímhle v vzorkem, ale Tondě se mooooc líbí .... jenže nějak netuším jak jsem ho pletla, byl to okamžitý nápad, dáno více vzorových svetrů z burdy, praktické ženy a jakési poválečné příručky - a snad se k tomu jednou dohrabu abych vykoumala jak na to .... noooo, možná do té doby Tonda do něj doroste grinning smiley . Už ho měla poslední den před vánoci ve škole, jako šaty s páskem a na 3x ohrnutými rukávy - my jsme praštěná rodina.

     
  • Autor: berda
    Status:

    Re: Vyšívání a ruční práce

    Datum: 05.01.2023 08:45
     

    Irisko, možná ho mám, ale bude to chvíli trvat než proberu všechny časopisy.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Vyšívání a ruční práce

    Datum: 05.01.2023 10:14
     



    berda napsal(a):

    Irisko, možná ho mám, ale bude to chvíli trvat než proberu všechny časopisy.

    Tak to by bylo super...... nechvátám winking smiley

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Vyšívání a ruční práce

    Datum: 05.01.2023 10:29
     

    Eli,to nejse.Vnučka mé sestry taky nosí kožešinovou bundičku po své tetě.Malé je 10 a neteř měla 14 když v ní chodila.

    babkaela napsal(a):

    Irisko, mám jeden takový svetr taky, ne s tímhle v vzorkem, ale Tondě se mooooc líbí .... jenže nějak netuším jak jsem ho pletla, byl to okamžitý nápad, dáno více vzorových svetrů z burdy, praktické ženy a jakési poválečné příručky - a snad se k tomu jednou dohrabu abych vykoumala jak na to .... noooo, možná do té doby Tonda do něj doroste grinning smiley . Už ho měla

    poslední den před vánoci ve škole, jako šaty s páskem a na 3x ohrnutými rukávy - my jsme praštěná rodi

     

     

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil bosk (05.01.2023 15:07)
     
  • Autor: berda
    Status:

    Re: Vyšívání a ruční práce

    Datum: 11.01.2023 09:55
     



    iriska napsal(a):



    berda napsal(a):

    Irisko, možná ho mám, ale bude to chvíli trvat než proberu všechny časopisy.

    Tak to by bylo super...... nechvátám winking smiley

    Tak bohužel jsem vzorek nenašla. Hodně časopisů jsem už vyházela, tak byl asi mezi nimi.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Vyšívání a ruční práce

    Datum: 11.01.2023 10:27
     

    Nevadí a díky za snahu winking smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Vyšívání a ruční práce

    Datum: 13.01.2023 13:49
     

    Koukala jsem a také nemám. Bednu starejch časáků k pletení jsem vyhodila, nechlala jsem si asi 5 jsem se vzorkama. Tento tam zrovna není, jen nějaké podobné . Klidně ti je oskenuju a pošlu.

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Vyšívání a ruční práce

    Datum: 13.01.2023 15:48
     

    Irisko, mám to jako Lada. Našla jsem hodně podobné. Taky můžu poslat.

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Vyšívání a ruční práce

    Datum: 14.01.2023 10:11
     
    img_20230114_100140.jpg
    Další fotografie:

    Irisko,zapátrala jsem na Pinterestu a našla toto.Je to ono,nebo aspoň hodně podobný.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Vyšívání a ruční práce

    Datum: 14.01.2023 10:29
     

    Já jsem všechno vyházela, mám jen jeden sešit se žakárovým vzorem a kulaté jehlice

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Vyšívání a ruční práce

    Datum: 14.01.2023 11:35
     

    Já mám těch časopisů na pletení plnou skříň.Mám je založený po ročnících v šanonech.Teď se chystám na čistku,ty novější vyhážu-tam toho pletení moc není.Ale nedám je do konťasu,zavezu je do budky,kam se dávají knihy,třeba se někomu budou hodit.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Vyšívání a ruční práce

    Datum: 26.01.2023 19:25
     



    bosk napsal(a):

    Irisko,zapátrala jsem na Pinterestu a našla toto.Je to ono,nebo aspoň hodně podobný.

    Diky moc, je to ono.....super thumbs down

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Vyšívání a ruční práce

    Datum: 15.02.2023 13:41
     

    Tak zase jsem po delší době vytáhla šití, musím trochu zredukovat "syslírnu" grinning smiley Jsem hrozná, něco objevím a musím to mít. teď jsem koupila látku s puberťáckejma nápisama. už jsem z ní udělala šaty a tričko. Tak snad ve škole místo učení nebudou řešitc má na šatech grinning smiley Jestě jsem objevila s vyjmenovanýna slovama a s násobilkou. Udělala jsem zkušební mikiny, každýmu jednu. Ze zbytků nějaké čepice. Mám tady na mikiny s reflexníma nápisema a plno jiného. Šárce na šaty s koňma..

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Vyšívání a ruční práce

    Datum: 15.02.2023 13:51
     
    img_20230213_122210~2.jpg
    Další fotografie:

    Tady

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Šikovné ručičky (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.