čtvrtek 25. dubna, 11:58 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Šikovné ručičky
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Šikovné ručičky
Diskutujte! Tvoříte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: beruska007
Status:
www.jarcinystra..
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Vyšívání a ruční práce

Datum: 31.01.2009 17:29
 

Dovoluji si založit nové téma o křížkovém vyšívání, ale i jiných ručních pracích smiling smiley

Zde se můžete pochlubit svými výtvory winking smiley

Já budu první, konečně jsem dodělala mojí dceru Haničku, trvala mi celých 10 měsíců, byla to docela fuška. Předlohu mi dělala zuziberka podle fotografie. Musím jí poděkovat, protože myslím, že se jí předloha moc povedla winking smiley love smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 13 z 21
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Vyšívání a ruční práce

    Datum: 21.12.2021 12:59
     

    Nene panenky obléká Vlaďka, bych se s tím tak nepiplala. Ona to má úžasně vypracované.

    Ono to šití je také dočasné..Na velké pak už se nevyplatí.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Vyšívání a ruční práce

     
     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Vyšívání a ruční práce

    Datum: 21.12.2021 14:01
     

    Taky už moc nešiju,něco opravit to jo,ale nový výrobky ne.Já mám časáků na pletení,šití a háčkování plnou skříň.Svázané v šanonech po ročnících,je to sice na prd,ale nemůžu to vyhodit.Občas mě chytne uklízecí mánie,ale stejně to vrátím zase všechno zpátky spinning smiley sticking its tongue out.Občas ještě něco upletu,nebo uháčkuju.

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Vyšívání a ruční práce

    Datum: 20.01.2022 10:21
     
    img_20220103_154256~3.jpg
    Další fotografie:

    Kalhoty jsem ušila zatím patery. Jen jedny se mi podařila cvaknout, a to jen kvůli reflexní látce. Jako nemá chybu..

    Ještě dvoje gatě pro batolete a capáčky.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Vyšívání a ruční práce

    Datum: 20.01.2022 13:43
     

    LadaB, jsi dobrá a pěkně ušité thumbs down

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Vyšívání a ruční práce

    Datum: 20.01.2022 22:23
     

    Šikovná holka thumbs down. Dcera i snacha si na decka šijí samy. Tak ksem bez práce grinning smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Vyšívání a ruční práce

    Datum: 20.01.2022 22:30
     
    img-20200512-wa0000.jpg

    Tohle šila dcera.....jsem netušila co v ní je grinning smiley

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Vyšívání a ruční práce

    Datum: 20.01.2022 23:25
     

    Jste děvčata šikovná thumbs down . Už nešiju, nepletu, kdysi jsem dětem šila i zimní bundy, pletla, nic nebylo a když se chtělo parádit.....zásoby látek jsou stále uschované, vlna nějaká taky....co mě nebavilo bylo vyšívání, moje teta uměla paličkovat, krásný zarámovaný obrázek jsem dostala na památku,,,,

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Vyšívání a ruční práce

    Datum: 21.01.2022 08:36
     

    Irisko, je šikovná.. krásná mikča thumbs down

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Vyšívání a ruční práce

    Datum: 21.01.2022 08:44
     

    Iris, tak to je moc pěkné

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Vyšívání a ruční práce

    Datum: 21.01.2022 08:49
     

    Šít neumím, pro mě je problém i přišít knoflík nebo sešít rozevřený šev na mikinách třeba... takže obdivem otvírám ústa, jste všechny šikovné, včetně dcer. winking smiley flower smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Vyšívání a ruční práce

    Datum: 21.01.2022 19:58
     

    Iris, super mikča thumbs down . máš šikovnou dceru flower smiley .

    Lado, ty jsi prostě neskutečná ...kde bereš čas ? s tolika vnoučatama a jejich aktivitama, nechápu. Mám jen jednu vnučku, nestíhám nic.

    Kdysi, v pradávnu, jsem šila hodně - klukům snad vše, kalhoty, košile, bundy, oteplováky, sobě také, i šaty, sukně, dědkovi kalhoty, vesty ..., zásoby látek stále jsou nějaké, pletla taky, vyšívala, dokonce jsem se naučila i frivolitky [cz.pinterest.com] , šila jsem i výcvikové zástěny pro psy (ku.va, s domácí veritaskou to byl docela vopruz, jednak šicí stroj na to tenhle materál stavěný není a navíc nedostek místa), paličkovat neumím. Dnes je pro mne problém něco zašít, jednak čas, taky moje klikatá rua si nějak se šicím strojem nechce potykat - zajímavé, drobnou jehlou a v ruce zašiju ledacos, ale velké kusy, třeba monterky, jsou na dlouho - plést jsem ještě nezkusila. Snad se zadaří a budou štěňata a já vyzkouším zase ponožky.

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Vyšívání a ruční práce

    Datum: 22.01.2022 10:42
     



    babkaela napsal(a):

    Iris, super mikča thumbs down . máš šikovnou dceru flower smiley .

    Lado, ty jsi prostě neskutečná ...kde bereš čas ? s tolika vnoučatama a jejich aktivitama, nechápu. Mám jen jednu vnučku, nestíhám nic.

    Kdysi, v pradávnu, jsem šila hodně - klukům snad vše, kalhoty, košile, bundy, oteplováky, sobě také, i šaty, sukně, dědkovi kalhoty, vesty ..., zásoby látek stále jsou nějaké, pletla taky, vyšívala, dokonce jsem se naučila i frivolitky [cz.pinterest.com] , šila jsem i výcvikové zástěny pro psy (ku.va, s domácí veritaskou to byl docela vopruz, jednak šicí stroj na to tenhle materál stavěný není a navíc nedostek místa), paličkovat neumím. Dnes je pro mne problém něco zašít, jednak čas, taky moje klikatá rua si nějak se šicím strojem nechce potykat - zajímavé, drobnou jehlou a v ruce zašiju ledacos, ale velké kusy, třeba monterky, jsou na dlouho - plést jsem ještě nezkusila. Snad se zadaří a budou štěňata a já vyzkouším zase ponožky.

    Já taky tak.Taky mám veritasku a šila jsem kdysi dokonce i plachtu na surf,švagr si dělal sám plovák a já tu plachtu.Dnes bych se na to vyprdla-ono to taky už není potřeba,vše se koupí.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Vyšívání a ruční práce

    Datum: 07.11.2022 14:35
     
    img_20221107_142858.jpg

    Prvně jsem šila skřítky ze zbytků co dům dal.

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Vyšívání a ruční práce

    Datum: 07.11.2022 15:11
     

    Irisko,ty jsou parádní,moc se ti podařily¨(i).Jsi šikovná.

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Vyšívání a ruční práce

    Datum: 07.11.2022 15:20
     

    Teda Irisko, smekám před tvou zručností thumbs down skřítkové jsou parádní flower smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Šikovné ručičky (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.