sobota 20. dubna, 14:24 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Domácí spotřebiče
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Domácí spotřebiče
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Amee
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: vysavače

Vysavač

Datum: 08.12.2006 09:11
 

Náš stařý vysavač dosluhuje. Uvažujeme o koupi nového.

Jaký máte vysavač, jak jste spokojené? Jaký byste mi doporučili?

Máme všude plovoucí podlahy a v pokojích koberce, vysáváme tak obden.

 

díky za rady. 

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 14 z 15
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Vysavač

    Datum: 15.08.2013 14:55
     

    Petane, ty seš k tomu vysavači v ceně? smoking smiley Či je k tomu i nějakej blb, který to dělá? Nebo si to za ty prachy musím udělat sama? thumbs up

     
  • Autor: Reklama

    Re: Vysavač

     
     
  • Autor: Petan
    Status: nováček

    Re: Vysavač

    Datum: 15.08.2013 15:09
     

    Cena vysavače Orky je v pohodě, srovnatelné přístroje se u nás prodávají ještě daleko dráž. Ale nikomu ho nenutím. Né každý na něj má, to je pravda.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Petan (15.08.2013 15:22)
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Vysavač

    Datum: 15.08.2013 15:14
     

    Já měla jednou takovu natahovací hadici, vypadalo to fakt efektně, ale byyla tak těžká, že jsem ji nakonec vůbec nepoužívala. Momentálně si s ní sousedovic kluk hraje na hasiče.

     
  • Autor: Petan
    Status: nováček

    Re: Vysavač

    Datum: 15.08.2013 15:19
     

    tahle není skoro o nic těžší než klasická. Nám teda těžká nepřijde.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Vysavač

    Datum: 16.08.2013 17:56
     

    Nekecejte, že vás to furt ještě nepřesvědčilo grinning smiley. Já jsem roztoužená jak náctiletá winking smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley . Vysávat s Orkym, to je sen, to má hned člověk krásný den.

     
  • Autor: lanimka
    Status:

    Re: Vysavač

    Datum: 03.10.2013 07:48
     
    miele.s-4212.jpg

    Bez roomby bych byla otrok v domácnosti, dřív jsem vysávala 2,5 hodiny, pak utírala prach, pak teprve vytírala thumbs up Dcera je ještě malá, chlapi v čudu, takže celá domácnost je na mně. A protože podnikám, času není nazbyt. Roomba rulez!

     

    Samo že jednou za čas vysávám ručně, mám Miele S 4212, naprostá spokojenost.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil lanimka (03.10.2013 07:53)
     
  • Status:

    Re: Vysavač

    Datum: 03.10.2013 09:31
     

    nedám dopustit na philips performer

     

    [www.vysavace-domacnost.cz]

     

    má velký sací výkon, dělá mě dobře, když se zvedá plovačka grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Vysavač

    Datum: 03.10.2013 11:11
     

    Tak u nás vždy byla zásada, že se nejdřív musí utřít prach,potom se vyluxovalo a pak vytřelo vlhkým hadrem. Navíc jsme uklízeli v pravidelných intervalech. Když jsem přišla v pátek ze školy a ve dveřích jsem potkala vysavač, měla jsem zkažené odpoledne eye rolling smiley

     
  • Status:

    Re: Vysavač

    Datum: 03.10.2013 11:25
     

    já luxuju i prach, v bytě jsem luxovala i balkon, já luxuju skoro všechno winking smiley

     
  • Autor: lanimka
    Status:

    Re: Vysavač

    Datum: 03.10.2013 11:32
     

    Chlapec mě do pokoje nepouští nebo spíš odmítám ten jeho binec stále uklízet, max. pustím roombu. O ostatní se musí postarat sám, když si chce zvát návštěvy. spinning smiley sticking its tongue out Jednou za 2- 3 měsíce ho donutím uklidit pořádně, víckrát bych neměla šanci, puberta je strašná věc ... Ale obě děti mají svoje povinnosti kolem domu, které si plnit musí.

    Okna neřeším vůbec, zvu si firmu - mají to za 3 hoďky hotové ve třech lidech, mám svatý pokoj.

     
  • Status:

    Re: Vysavač

    Datum: 03.10.2013 11:36
     

    to je správný přístup thumbs down

     
  • Autor: Petan
    Status: nováček

    Re: Vysavač

    Datum: 30.10.2013 19:25
     

    No jasně každý má různý přístup k úklidu a je na každém jak chce uklízet. Někdo si potrpí, aby bylo opravdu a kvalitně uklizeno a někomu je to jedno. Každý jsme jiný.

     
  • Autor: Deniska
    Status:

    Re: Vysavač

    Datum: 30.10.2013 19:34
     

    ty jo, my máme druhý nejlevnější bezsáčkový, co šel před třemi lety sehnat, dvě děti, vysávám s tím i bordel v chodbě (odpadnuté bahno od gumáků, tráva, vysypaný hajzlík od koček, šutráky a další fujtajbly)

    a světe div se - pořád vysává. Čím to je, čím to je confused smiley

     
  • Autor: Petan
    Status: nováček

    Re: Vysavač

    Datum: 30.10.2013 19:42
     

    No kdyť říkám, že je to o přístupu. Bezsáčkový vysavač s jednoduchým filtrem, nemá šanci zachytit jemný prách, ale samozřejmě uklidí ten hrubý bordel. Je to v podstatě takový smeták na elektriku. Rozvíří, rozpráší, ale to hrubé uklidí - stejně tak jako smeták, který stojí 100Kč. Je to taky o přístupu někdo jezdí ve škoda 120 a někdo v BMW X5, a to by jsme se mohli bavit o tom že ten s tou 120ckou taky kde chce dojede (při troše štěstí :-)).

     
  • Autor: Deniska
    Status:

    Re: Vysavač

    Datum: 30.10.2013 19:47
     

    Petan, fakt ti to tu nikdo nežere, sorry :-). Ale i tak reklama, uznávám spinning smiley sticking its tongue out . Když nevlastníc koberce (vyjma dvou malých kusových ) po vysávání vytírám, můžu se na zachycení nano částic vysavačem zvysoka víš co. Vířit se mi tu nic nevíří, a je to vidět na filtrech dvou čističek vzduchu, které tu mám téměř permanentně v provozu.

    A srovnávat smeták a vysavač, to jsi trošku mimo thumbs up

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Domácí spotřebiče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.