sobota 20. dubna, 00:58 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Domácí spotřebiče
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Domácí spotřebiče
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Amee
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: vysavače

Vysavač

Datum: 08.12.2006 09:11
 

Náš stařý vysavač dosluhuje. Uvažujeme o koupi nového.

Jaký máte vysavač, jak jste spokojené? Jaký byste mi doporučili?

Máme všude plovoucí podlahy a v pokojích koberce, vysáváme tak obden.

 

díky za rady. 

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 1 z 15
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Vysavač

    Datum: 08.12.2006 16:42
     
    Amee, tak to ti moc neporadím,taky máme  už asi 10let Etu. Nicméně dobré téma, možná se mi za chvíli také budou hodit zkušenosti jiných. Tak budu vědět,kam kouknout.winking smiley
     
  • Autor: Reklama

    Re: Vysavač

     
     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Vysavač

    Datum: 08.12.2006 20:32
     
    Přemýšlím o nějakém Zelmeru, prý je to dobrý vysavač i ceny příznivé.
     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Vysavač

    Datum: 26.02.2007 21:20
     

    Ahoj, tak já jsem dostala od tchyně "bojový úkol" - mám jí vybrat kvalitní vysavač!!

    Vůbec nevím, co je na trhu. Cena má být do 5 tisíc, má 2 koberce cca 20m2, chce vysávat i sedačku. Tak kdo mi poradí?

    Já sama mám Vorwerk a jsem s ním maximálně spokojená, ale tam je kapánek jiná cenasad smiley .

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Vysavač

    Datum: 26.02.2007 21:47
     
    Máme Philips, jsem spokojená, zítra najdu typ.
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Vysavač

    Datum: 26.02.2007 21:59
     
    tak ten náš nemůžu nikde na stránkách Philips najít, asi už ho přestali dělat smiling smiley.
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Vysavač

    Datum: 27.02.2007 08:15
     

    My máme tento:

    [www.domacitechnika.cz]

     

    Jsem zatím spokojená.

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Vysavač

    Datum: 27.02.2007 11:11
     
    My máma tiež Vorwerk,som spokojná s výkonom,nespokojná s cenou.
     
  • Autor: jabraka
    Status:

    Re: Vysavač

    Datum: 27.02.2007 11:52
     
    Zkuste tento odkaz [www.kaercher.cz]
     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Vysavač

    Datum: 27.02.2007 12:40
     

    [www.aeg-electrolux.cz]

    [www.aeg-shop.cz]

     

    Mám tento kousek. Netvrdím, že je to nějaké bůhvíco, myslím obyčejný konzumní vysavač na suché sání, průměrně výkonný (pro mne subjektivně rozmezí cca 380 - 410 W), možná předražený, co já vím. Kupuji věci jako Kofolu, takže winking smiley, ta švestková barva mě uchvátila, plus důstojný partner na taneční parket grinning smiley (viz níže). Ráda bych na jeho příkladu upozornila na určité prvky, které dle mého soudu stojí za pozornost.

    Při rozhodování jde především o to, jak často máte ve zvyku luxovat a co, tj. jaké plochy (materiál, rozloha, dispoziční řešení - patra, schody etc.) Vodu tedy rád nemá.

    Sháněla jsem něco relativně malého, aby mi doma nezacláněl další zbytečný megakrám, když si domácích prací stejně statečně nevšímám, že jo smoking smiley .

    Čím vyniká ve své průměrnosti?

    1. Výsuvným madlem, za něž se dobře vodí, prý i do schodů (nevím, ty fakt neluxuju).

    2. Měkkými kolečky pro tvrdé podlahy (parkety, plovoucí) - ostatně, proto se tak jmenuje, Parketto smiling smiley.

    3. Kartáčem na tyto podlahy, čímž se z něj stává defacto koště s jemnou štětinou obohacené o okamžitý odvod vysávaného nepořádku.

    4. S - bagy, tedy sáčky, které jsou relativně univerzální. Není třeba si pamatovat přesně typ vysavače, stačí ono paslůvko, "s-bag", jedná se o pytlíky vhodné pro vícero typů přístrojů napříč značkovým spektrem.

    5. Omyvatelný hepa filtr, lepší párkrát propláchnout, než se docela zdevastuje, jak muset hned vyhodit a pořizovat nový. Kdo by do těch márketů furt lez'.. eye rolling smiley smoking smiley

     

    Jinak je vážně docela normální, taková ta klasika, něco málo příslušenství, kopat do něj můžete (rozuměj nožní ovládání a navinování šňůry poslušné), parkovat se dá smoking smiley (my autíčkáři, co při náročné činnosti, jakou luxování bezesporu je, zejména rádi odpočíváme a neustále někam odbíháme grinning smiley).

    Celkově si na něj stěžovat nemohu, jak jsem řekla, zaclání poměrně dekorativně. Schválně, jestli se v budoucnu najde někdo, kdo ho i používá a vyvrátí mi mé teórie grinning smiley.

     

    Kdybych to myslela s úklidem vážně a nemyslela na takové přízemnosti, jakou jsou ceny, náramně by mě zajímala hračka pana Dysona, s níž pochopitelně nemám žádné reálné zkušenosti, tak pokud někdo něco víte, pomluvte směle smiling smiley, ať jsme bez iluzí winking smiley a máme klidné spaní.

    [www.dyson.cz]
     
  • Status: expert

    Re: Vysavač

    Datum: 27.02.2007 13:04
     
    Amee taky bych chtěla Zelmera toho delfína nebo vodníka či jak se zove.Myslím že tam se vyrovnává funkčmost s cenou. Přiznávám že máme jakousi stařičkou Etu na holi a je to pouhý vířič prachu děs a hrůza.
     
  • Autor: P.Petr
    Status: nováček

    Re: Vysavač

    Datum: 26.09.2007 08:37
     

    Než se opravdu rozhodnete cokoli kupovat na domácí úklid doporučuji srovnání i v jiných technologiích než běžné vysavače. Rád Vám ukáži trochu jinou technologii. Jistě jste cosi slyšela o Rainbow. Rád Vám tento systém nezávazně ukáži, rozhodnutí je pak na Vás. Je dobré si udělat vlastní názor, než se řídit informacemi, jedna paní povídal, Petr

     
  • Autor: P.Petr
    Status: nováček

    Re: Vysavač

    Datum: 26.09.2007 09:12
     
    Založil jsem pro Vás dámy nový příspěvek viz dobrá rada nad zlato
     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil P.Petr (26.09.2007 09:14)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Vysavač

    Datum: 25.11.2007 23:32
     

    Amee,tak se musím smát... ale dneska jsem uspořádali pohřební rituál pro náš vysavač. Manžel luxoval dětské pokoje, najednou šílenej smrad, tak to rychle vytáhl ze zásuvky, motor jen zaúpěl a konec! Takže jsme mu poděkovali za šest let spolupráce a vhodili ho do kontejneru (kde je ksakru brečící smajl sad smiley ). Já s ním byla fakt spokojená, nicméně hned zítra jsem vyslala manžela shánět nový - bez vysavače se fakt obejdu maximálně den (vzhledem k aktivitě našich dětí smiling smiley ).

    Mám vybraný předběžně tento:

    [www.bilezbozi.cz]

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Vysavač

    Datum: 26.11.2007 10:53
     

    Kdyby mi někdo zaručil, že TOHLE funguje, tak ho u nás klidně vypustím smiling smiley winking smiley

    [www.tv-products.cz]

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Domácí spotřebiče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.