středa 24. dubna, 01:19 Svátek má Jiří
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Domácí spotřebiče
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Domácí spotřebiče
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Amee
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: vysavače

Vysavač

Datum: 08.12.2006 09:11
 

Náš stařý vysavač dosluhuje. Uvažujeme o koupi nového.

Jaký máte vysavač, jak jste spokojené? Jaký byste mi doporučili?

Máme všude plovoucí podlahy a v pokojích koberce, vysáváme tak obden.

 

díky za rady. 

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 15 z 15
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Vysavač

    Datum: 30.10.2013 19:51
     

    To teda není. Můj smeták stál 27 Kč a funguje bez opravy už 8 let.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Vysavač

     
     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Vysavač

    Datum: 30.10.2013 19:57
     

    Přiznávám se, podlahu vytírám ponejvíce dětmi, ty pak příležitostně vysvleču, vykoupu a svršky dám do pračky, jejíž filtr už ty hrubší částice nějak zachytí.

     
  • Autor: Deniska
    Status:

    Re: Vysavač

    Datum: 30.10.2013 20:01
     

    thumbs downfunkčně asi ano, akorát s tím elektrickým smetákem to trvá podstatně kratší dobu "pozametat", proto jsem se dala na pokročilou techniku od soudruhů z východu. Až mě zklame, pouvažuju o nějakém tom super stroji a vezmu si na pomoc náhodného nadšeného nováčka z Weeku, který mi určitě nezištně poradí drinking smiley

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Vysavač

    Datum: 30.10.2013 20:07
     

    Já bych ti poradila, že čistota půl zdraví, špína celé, ale když ty jsi takový gruntovací maniak, tak to je s tebou těžké. Dneska jsem se dívala, jakým vozem jezdí naši popeláři, hm, tak mercedesem, pravda, že to je poměrně shit teda.

     
  • Autor: Deniska
    Status:

    Re: Vysavač

    Datum: 30.10.2013 20:11
     

    díky za radu, já tedy zvážím svůj předimenzovaný přístup k domácí očistě a ušetřím na gigoly, čůčo a drogy mls smiley .

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Vysavač

    Datum: 30.10.2013 20:16
     

    Co toho prachu se týče, nejhorší je to u nás o žních. To se práší dost, že člověk kolikrát musí zavřít i okna. Naštěstí pak v zimě napadne sníh, který zjara odtává, takže se to s následnými přívalovými dešti spláchne. Lepší než interiérový smeták je silniční koště, to užiješ na všechny druhy spadu, od listí po posolenou břečku vyprodukovanou ekologickými ignoranty.

    Pro dnešek uzavírám svou poradnu, ale zítra jsem tu zas. Pilně pište, volejte.

     
  • Status: expert

    Re: Vysavač

    Datum: 30.10.2013 22:08
     

    Hanulko grinning smiley grinning smiley grinning smiley love smiley thumbs down

     
  • Autor: Milushka
    Status: začátečník

    Re: Vysavač

    Datum: 13.07.2015 13:03
     

    To se mi za tu cenu nechce líbit. Robotické vysavače, které něco umí a něčemu jsou, jsou tak od osmi tisíc výš confused smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Domácí spotřebiče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.