středa 18. července, 03:18 Svátek má Drahomíra
Není fotka
Vyhledávání

Co se kde šustne

Zajímavé foto

Navigace: Výchova a péče
hodnocení: 4.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Výchova a péče
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?

Podkategorie:

Autor: Libi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: Ugg Sale

Výroky dětí

Datum: 15.01.2007 18:23

Ve školce slyším denně opravdu skvělé hlášky, jen kdyby si to člověk všechno pamatoval - tak aspoň něco z poslední doby.

1. Kája - "Paní učitelko a pečete už cukroví?"

Já - "Kájo nepeču, já se vracím každý den domů až večer."

Kája na to - "No tak si paní učitelko rozsviťte!"

2. Co může být děti studené? - Odpověď Julinky: "Když mamka umyje nočník stžudenou vodou a já si pak                                                                                          na  něj sednu!"

3. Oblékáme děti, jedeme do divadla.Vítku přines si ještě čepici! (nutná poznámka, pečlivá maminka, Vítkovi nagelovala na hlavě ježka) - Vítkova razantní odpověď zněla: "Paní učitelko, to teda ne! Maminka mi řekla, že když mám na hlavě to lepidlo, tak si čepici brát nemám!"

4. Děti teď budete nahlas opakovat, co já pošeptám. Sáňky - děti křičely nahlas ZADKY!!!

5. Povídáme si s dětmi, o představení, které navštívíme v ZŠ - Dravci, druhý den se ptáme - kdo si pamatuje, na jaké představení půjdeme - Odpověď Julinky: - "Na vrabce".

Kdo máte něco dalšího?

Komentáře a názory

Aktuální stránka: 229 z 230
  • Autor: babkaela

Re: Výroky dětí

Datum: 30.11.2016 13:39

HankoK, synáček máštěstí, že nenarazil na poutníka ... to by byl totálně pros.anej den grinning smiley .

Hanulko, logika Kačulky je naprosto bezkonkurenční love smiley thumbs down .

Včera jsme si hráli s Tony s panenkami .. jedna chodí do školky, druhá do 3. třídy, další na gympl a poslední na vysokou ... "A já jsem jejich sestra a chodím na dlouhou."

• Autor: Reklama

• Status: expert

Datum: 01.12.2016 09:04

Eli, na dlouhou už víc než šedesát let nás tu chodí pár. grinning smiley U některých problémů se mi stejně zdá, jakobych byla stále v první třídě. eye rolling smiley

Jinak jsi vzorná babička, pak se nediv, kdy sázíš česnek. grinning smiley Ale myslím, že máš správné řazení priorit... thumbs down

Upraveno 1 krát. Naposledy upravil regina.mocova@gmail.com (01.12.2016 09:05)

• Autor: samanka

Datum: 28.12.2016 17:52

Synáček šteluje mladšímu bráchovi svůj bývalý počítač. Vrtá se v nastaveních, heslech, právech a různých jiných nesmyslech. Občas prská, nadává, proč to či ono nejde, najednou se ozval divnej smích a výkřik: "Teda když jsem byl malej, tak jsem byl pěkně vych***nej!"

"To jediný ti zůstalo!" odpověděl ten mladší

• Autor: 1romca11

Datum: 28.12.2016 20:00

Šamanko thumbs down grinning smiley , dětičky dokážou výrokama překvapit, co love smiley

Datum: 28.12.2016 20:40

grinning smiley grinning smiley

• Autor: Evca
    www.evciny-stra..

Datum: 08.01.2017 19:53

,,Natálo,jestli si okamžitě neuklidíš ten bordel na stole,tak ti seřežu prdel!" pravím rozzuřeně směrem k potomkovi

,,Na mojí prdel nemáš autorský práva" ozve se lakonická odpověď z gauče

• Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

Datum: 08.01.2017 22:38

Jaká matka, taká Katka grinning smiley grinning smiley grinning smiley

• Autor: Anavi

Datum: 09.01.2017 11:05

Jo, geny jsou sviňa grinning smiley.

Nicméně - na tvou podporu - řekla bych, že trochu těch autorských práv máš, jestli není adoptovaná!! grinning smiley

Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (09.01.2017 11:06)

• Autor: HanaK

Datum: 09.01.2017 13:12

rovněž soudím, že je na 50 % autorkou oněch hýždí winking smiley

Datum: 18.02.2017 15:44

Včera jsem dotáhla mladýho (17 let) k lékařce, bolelo ho v krku a měl rýmu a dnes odjížděl na hory. Doktroka (už starší paní, chodím k ní s oběma klukama od mimin) se ho zeptala "A co smrkáš?" (chtěla slyšet, zda vodová rýma, nebo naopak hustá..). Synátor se na ni útrpně podíval a odpověděl "nudle"...Rozesmál aspoň sestřičku..

Datum: 18.02.2017 15:47

Romco grinning smiley. Já už se ani neptám a jak se něco začně vrbit, nastane obligátní a vykapal sis či vykapala nos. grinning smiley

Datum: 18.02.2017 15:52

Mě v té chvíli taky cukly koutky, ale venku jsem ho sjela, doktorka ho zná od malička a zaslouží si slušné chování..... On to potom taky uznal, jenže tvrdil, že se v té chvíli nedalo neodpovědět, že to z něj vylítlo samo.. A paní doktorka se pousmála také, došlo jí,že si naběhla.. winking smiley

Datum: 18.02.2017 15:58

grinning smiley Nakonec, jak se člověk ptá, takovou dostane odpoveď. winking smiley

• Autor: cancourek

Datum: 19.02.2017 07:38

grinning smiley Romčo, výrok tvého syna mě tak rozesmál, až mi vyletěla nudle stydlin smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

• Autor: Hanule

Datum: 10.07.2018 21:12

"Mami, já asi vím, co je to znamení u lékáren. Dvě náplasti slepené do křížku."

Podobné příspěvky
Diskuze: plenky pro nedonošence Děti a první lyžování Pohádky před spaním

prosím, nevíte někdo o jiných plenkách pro nedonošé dítě , já našla jen www.polymedshop.cz - babycare

Autor: brehulka - 23.11.2009 14:22
Rubrika: Miminka a batolata - Komentářů: 2

Dobrý den, přemýšleli jsme s manželem, že necháme děti naučit lyžovat v lyžařské škole(ce). Zatím přemýšlíme o lyžařské školce v Hořicích u Blanska,

Autor: jarka75 - 28.01.2011 23:59
Rubrika: Aktivity a volný čas - Komentářů: 6

Zdravím všechny maminky, moc ráda bych vám poslala moje pohádky, které načítám z toho důvodu, že jsem jako dítě mívala moc ráda pohádky před spaním. C

Autor: PavlaHr - 06.08.2016 18:39
Rubrika: Maminky - Komentářů: 0
Blog: Biodiverzita, biodiverzanti ..   

Biodiverzita je něco, co by se ve své nejvíce zjednodušené podobě dalo označovat jako druhová rozmanitost ekosystému. Definice biodiverzity samozřejmě

Autor: Ram - 14.12.2009 18:41
Rubrika: Příroda a květena - Komentářů: 1

Galerie: nejlepší je vodička. Jak vychází slunce na D1 Pšššššt!
  nejlepší je vodička.
Autor: jabraka - 03.11.2007 07:40
Rubrika: Výchova a péče - Komentářů: 6
Jak vychází slunce  na D1
Autor: Soutěž - 06.03.2009 21:36
Rubrika: Cesta - Komentářů: 38
Pšššššt!
Autor: drahus - 06.11.2010 16:33
Rubrika: Psi - Komentářů: 15
Adresář: http://www.dumalois.cz http://navylet.net  

Skvělé ubytování pro rodiče s malými dětmi v Krkonoších.

Autor: ferite - 21.05.2008 13:14
Rubrika: Čechy - Komentářů: 0

www.navylet.net- Cíl výletu najdeš hned.... Stránky věnované tipům na výlet po Česku a blízkém zahraničí. Informace u každého tipu na výlet - lokali

Autor: Navylet - 20.07.2012 23:26
Rubrika: Tipy na výlety - Komentářů: 0

Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace

Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.

Doporučujeme: Nutriforum.cz - Diskuzní fórum pro každého, komu záleží na tom, co jí.

RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Výchova a péče (Diskuze)

Přidej na Seznam    

(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda

Tento server používá software Phorum.