sobota 20. dubna, 00:57 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Výchova a péče
hodnocení: 4.30
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Výchova a péče
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Libi
Status:
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: Ugg Sale

Výroky dětí

Datum: 15.01.2007 18:23
 

Ve školce slyším denně opravdu skvělé hlášky, jen kdyby si to člověk všechno pamatoval - tak aspoň něco z poslední doby.

 

1. Kája - "Paní učitelko a pečete už cukroví?"

     Já - "Kájo nepeču, já se vracím každý den domů až večer."

    Kája na to - "No tak si paní učitelko rozsviťte!"

2. Co může být děti studené? - Odpověď Julinky: "Když mamka umyje nočník stžudenou vodou a já si pak                                                                                          na  něj sednu!"

3. Oblékáme děti, jedeme do divadla.Vítku přines si ještě čepici! (nutná poznámka, pečlivá maminka, Vítkovi nagelovala na hlavě ježka) - Vítkova razantní odpověď zněla: "Paní učitelko, to teda ne! Maminka mi řekla, že když mám na hlavě to lepidlo, tak si čepici brát nemám!"

4. Děti teď budete nahlas opakovat, co já pošeptám. Sáňky - děti křičely nahlas ZADKY!!!

5. Povídáme si s dětmi, o představení, které navštívíme v ZŠ - Dravci, druhý den se ptáme - kdo si pamatuje, na jaké představení půjdeme - Odpověď Julinky: - "Na vrabce".

 

 Kdo máte něco dalšího?



 



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 15 z 15
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Výroky dětí

    Datum: 21.11.2020 11:36
     

    Marek je ranař - učitelce přál k narozeninám - všechno nejlepší , doufám že ještě nemáte čtyřicet . taky při výuce přes pc ji řekl- no dnes jste přišla přesně. winking smiley

    ještě že je učitelka fajn a dceři to se smíchem řekne.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kaaj (21.11.2020 11:39)
     
  • Autor: Reklama

    Re: Výroky dětí

     
     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Výroky dětí

    Datum: 24.11.2020 20:55
     

    Kaaj, stejný "výlupek" byl Tonytáta - v 10ti letech přesvědčoval na chirurgii doktora, že mu palec zašívá blbě, že máma i babička ponožky látají jinak, ve 12ti na chíře komentoval při převazu naštíplé lopatky - snad vám zdravotní pojišťovna dává dost na to, abyste nemuseli šetřit s obinadlem - ve druháku na gymplu ovšem se svými kecy dojel, musel opakovat - ani při reparátu z němčiny ho úča nenechala "projít".

    Ale proč píšu - Tonda má psát zápis do vlastivědy - kapitola se jmenuje Půdy a zemědelství v ČR - chápu, že jde o převládající složení, ale .......... naše městská část má rozlohu cca 2,5 km čtver., na různých částech máme vždycky kousek a každý je složením jiný, zahrada má cca 1500 m čtver. - taky všude jinak .... že bychom byli tak výjimeční ? asi ne .... Půdy ČR nejsou výrokem dítěte ... asi stárnu a blbnu.

    Výrok dítěte - Tondo, armáda ČR - jaké má složky - "Babí, nejsem blbá, pamatuju si ... letectvo, pozemstvo a hradisko" - pro neznalé - letectvo, pozemní vojsko a Hradní stráž. Nechápu, proč se musí učit od kdy jsme členy NATO, když vůbec netuší co Severoatlantický pakt je a proč vznikl. Zavání mi to cepováním dětí s RVHP a Varš. smlouvou.

    S pompézním oslavováním vzniku Československé republiky 28. října už vůbec nejsem schopna se ztotožnit - ta republika už dlouho neexistuje, proč je tedy tenhle den státním svátkem?

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil babkaela (24.11.2020 22:17)
     
  • Autor: moninka
    Status:
    www.100nozenka...

    Re: Výroky dětí

    Datum: 24.11.2020 21:48
     

    Něco málo z distanční výuky v praxi.:

     

    „Mami, když je dobrovolný úkol, tak ho dělat nemusím.“

    „Musíš!“

    „Jdu se zeptat ségry.“

    Za chvíli přišel sklesle. „Tak co, vysvětlila ti to?“

    „Jo, řekla mi, že buď dobrovolně vypadnu nebo mi dá přes držku.“

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Výroky dětí

    Datum: 25.11.2020 08:25
     



    moninka napsal(a):

    Něco málo z distanční výuky v praxi.:

     

    „Mami, když je dobrovolný úkol, tak ho dělat nemusím.“

    „Musíš!“

    „Jdu se zeptat ségry.“

    Za chvíli přišel sklesle. „Tak co, vysvětlila ti to?“

    „Jo, řekla mi, že buď dobrovolně vypadnu nebo mi dá přes držku.“

    Uáááá, to mě dostalo thumbs down grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    U nás doma : Šárko, že mi nedáš facku ? .... neotravuj .... že mi nedáš facku? ....vypadni!!!!....že mi nedáš facku?.... PLESK....jaúúú, mamí, Šárka mi dala facku grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Výroky dětí

    Datum: 25.11.2020 20:01
     

    thumbs down grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Výroky dětí

    Datum: 27.11.2020 13:25
     

    Holky, potěšily jste mě, že je to všude podobné. winking smiley grinning smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Výroky dětí

    Datum: 27.11.2020 23:14
     

    Nemáme sourozence (ten co je se už 4 roky tváří, že neexistuje, vymyli mu mozek) tudíž podobné rozhovory nehrozí ... ale Tony občas umí překvapit rychlou reakcí, která není o tom, že by byla debil, ale rychlá asociace, která mne dostane ..... jezdívá (pokud corona dovolí, s psíma holkama a strejdou) na nácvik obran = kousat .... "babí, já jedu na otisky na rovnátka" ... "Tondo, neboj, to si jen kousneš do takové modelíny" ... "babí, to jsem zvědavá, jakého pan doktor bude mít figuranta".

    Dnes se táta a strejda bavili, jakou udělat kozu, aby hooodně těžký stroj (sloupovou vrtačku, cca 5q) mohli položit o 90 stpňů a nerozbít ho a nepřerazit si ruce či nohy ... "Co blbnete, vždyť ta koza vás potrká" . .... Debil strejda to nakonec zvládl pomocí 2 fošen a velkého kastrolu sám.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Výchova a péče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.