pátek 19. dubna, 22:11 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Výchova a péče
hodnocení: 4.30
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Výchova a péče
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Libi
Status:
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: Ugg Sale

Výroky dětí

Datum: 15.01.2007 18:23
 

Ve školce slyším denně opravdu skvělé hlášky, jen kdyby si to člověk všechno pamatoval - tak aspoň něco z poslední doby.

 

1. Kája - "Paní učitelko a pečete už cukroví?"

     Já - "Kájo nepeču, já se vracím každý den domů až večer."

    Kája na to - "No tak si paní učitelko rozsviťte!"

2. Co může být děti studené? - Odpověď Julinky: "Když mamka umyje nočník stžudenou vodou a já si pak                                                                                          na  něj sednu!"

3. Oblékáme děti, jedeme do divadla.Vítku přines si ještě čepici! (nutná poznámka, pečlivá maminka, Vítkovi nagelovala na hlavě ježka) - Vítkova razantní odpověď zněla: "Paní učitelko, to teda ne! Maminka mi řekla, že když mám na hlavě to lepidlo, tak si čepici brát nemám!"

4. Děti teď budete nahlas opakovat, co já pošeptám. Sáňky - děti křičely nahlas ZADKY!!!

5. Povídáme si s dětmi, o představení, které navštívíme v ZŠ - Dravci, druhý den se ptáme - kdo si pamatuje, na jaké představení půjdeme - Odpověď Julinky: - "Na vrabce".

 

 Kdo máte něco dalšího?



 



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 10 z 15
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Výroky dětí

    Datum: 02.07.2016 12:26
     

    Přemýšlím, co bych si musela odstřihnout já. Asi by moc nezbylo sad smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Výroky dětí

     
     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Výroky dětí

    Datum: 02.07.2016 22:42
     



    Hanulenapsal(a):

    PS. Shání někoho, kdo s nimi bude skákat gumu...

    Jsem čerstvě nabarvená holka a gumu skákat umím, tak ať sa cérka staví. winking smiley

     
  • Autor: jarunnka
    Status: nováček

    Re: Výroky dětí

    Datum: 01.09.2016 11:20
     

    Naše mlá zatím sotva mluví, ale rozesmívá mě, jak se snaží mluvit správně spisovně. Má třeba jednu hračku, lva, a vždycky mě rozesměje, že si jde "pro lefa" love smiley

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Výroky dětí

    Datum: 02.09.2016 17:21
     

    Vzhledem k nekompromisnímu nástupu povinného vzdělávacího procesu marně přemlouvám energií sršícího potomka k zalehávací poloze: "Prosím tě, spát, já už kolabuji..."

    V reakci následuje odpověď bojovým pokřikem: "Jo, jo!! ŠKOLA!!"

     

    Jsem nevěděla, že se tak obsahově zlepšila. To má asi též z didaktického sledování Comebacku, kde Saša řeší v hovoru s hlavou státu, že není pravda, že je Dněpr delší než Volha.."

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Hanule (02.09.2016 17:21)
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Výroky dětí

    Datum: 02.09.2016 21:27
     

    Po kom to dítě asi tak má, co?

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Výroky dětí

    Datum: 03.09.2016 14:42
     

    Kolegy dcera naprosto u vytrzeni z prvni tridy.Ptala se: Prosim,prosim,muzu jit zitra zase?

    Kolega ji rika: Kdyz pujdes brzo spat a budes hodna,muzes zitra zas! :-) :-) :-)

    A nam pak rikal: Srabacky jsem.ji zatajil,ze po pristich patnact let ji nečeká nic jineho! :-)

     
  • Autor: tynny
    Status: začátečník

    Re: Výroky dětí

    Datum: 03.09.2016 15:44
     

    Moje petileta dcera mi pred par dny polozila tuto otazku a to v presnem zneni: "Mami, komu se narodi tatinek pro moje miminko?" Vubec nechapu, ze se na toto zeptala tak slozite ... winking smiley

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Výroky dětí

    Datum: 03.09.2016 16:19
     

    Vůbec ne. Instinktivně velmi správně rozpoznala, že výběr tchyně je zásadní otázkou.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Hanule (03.09.2016 16:22)
     
  • Autor: samanka
    Status:

    Re: Výroky dětí

    Datum: 04.09.2016 22:27
     

    Můj 10-ti letý chlapeček dnes ráno v 7,30 vstal, nasnídal se, oblékl se - to vše sám a z vlastní vůle (už to je zázrak winking smiley winking smiley winking smiley ) a zmizel do 1. patra, kde má hračky a počítač. Když jsme ho asi za 10 minut volali, ať jde dolů, přišel a prohlásil, A nepočkalo by to chvíli??? Mám nahoře rozmytý okno eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley jak jsme seděli všichni u snídaně, jen jsme svorně vytřeštili oči

    Umyl okna celkem v 5-ti místnostech a beze šmouh (taky hned odpoledne začlo pršet smiling smiley smiling smiley smiling smiley)

    Tynny, kdybyste měli zájem o takovýho tatínka tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley slibuju, budu vzorná tchýně smoking smiley smoking smiley smoking smiley

     
  • Autor: samanka
    Status:

    Re: Výroky dětí

    Datum: 05.09.2016 09:12
     

    Tak to ubohý dítě umylo i balkónové dveře - a líp než já stydlin smiley stydlin smiley stydlin smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Výroky dětí

    Datum: 05.09.2016 09:21
     

    eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley Škoda, že mu to nevydrží.

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Výroky dětí

    Datum: 05.09.2016 09:30
     

    Moje skoro 6letá vnučka nám úplně bezelstně oznámila, že už ví, co je to sex. Jedno uvětou řekla vše winking smiley

     
  • Autor: helen
    Status:

    Re: Výroky dětí

    Datum: 05.09.2016 16:19
     

    Nase Julinka je cerstva prvnacka.Ptala jsem se ji jaky byl prvni den ve skole.Popremyslela a pak z ni vypadlo ,, to tam musim zitra zase?

     

    Jejich logika je odzbrojujici.

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Výroky dětí

    Datum: 11.09.2016 09:27
     

    Mami, a proč ti červi jsou radši v těch velkých jabkách?

    Áha, už vím! Aby měli větší bejvák, co!

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Výroky dětí

    Datum: 11.09.2016 10:59
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley 

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Výchova a péče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.