čtvrtek 13. prosince, 02:53 Svátek má Lucie
Není fotka
Vyhledávání

Co se kde šustne

Zajímavé foto

Navigace: Výchova a péče
hodnocení: 4.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Výchova a péče
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?

Podkategorie:

Autor: Libi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: Ugg Sale

Výroky dětí

Datum: 15.01.2007 18:23

Ve školce slyším denně opravdu skvělé hlášky, jen kdyby si to člověk všechno pamatoval - tak aspoň něco z poslední doby.

1. Kája - "Paní učitelko a pečete už cukroví?"

Já - "Kájo nepeču, já se vracím každý den domů až večer."

Kája na to - "No tak si paní učitelko rozsviťte!"

2. Co může být děti studené? - Odpověď Julinky: "Když mamka umyje nočník stžudenou vodou a já si pak                                                                                          na  něj sednu!"

3. Oblékáme děti, jedeme do divadla.Vítku přines si ještě čepici! (nutná poznámka, pečlivá maminka, Vítkovi nagelovala na hlavě ježka) - Vítkova razantní odpověď zněla: "Paní učitelko, to teda ne! Maminka mi řekla, že když mám na hlavě to lepidlo, tak si čepici brát nemám!"

4. Děti teď budete nahlas opakovat, co já pošeptám. Sáňky - děti křičely nahlas ZADKY!!!

5. Povídáme si s dětmi, o představení, které navštívíme v ZŠ - Dravci, druhý den se ptáme - kdo si pamatuje, na jaké představení půjdeme - Odpověď Julinky: - "Na vrabce".

Kdo máte něco dalšího?

Komentáře a názory

Aktuální stránka: 1 z 230
  • Autor: luci
    Status:

Re: Výroky dětí

Datum: 05.03.2007 00:19

Kamarádčin klučina mě včera informoval, že dostal "VYHUGOVÁNO", což mě úplně dostalo.

• Autor: Reklama

• Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

Datum: 24.03.2007 19:53

Dcera mojí kamarádky si doma stěžovala, že jí vyhrožoval nějakej kluk, že na ni pošle DOMRDANA. grinning smiley

• Autor: Keria

Datum: 24.03.2007 22:55

Nas 5r. vnuk Matko mi vykladal, ze ked bude velky bude podnikat a bude moc bohaty. Bude mat obchod, bude predavat ...a nebude nikomu vydavat peniaze....

• Autor: Libi

Datum: 25.03.2007 07:21

Tak zase přidám já něco ze školky:

1. Barborko čím chceč být až budeš velká? odpověď": uklízečkou, protože mě to hrozně baví! (jsem zvědavá, jak dlouho)

2. Jmenujeme kytičky. Vítek už nevěděl, jakou kytičku říci - tak napovídám sedmi......a Vítek nato - sedmikrávy

3. opět Vítek a opět nápověda - Jak se jmenují mláďátka husy? Hou... odpověď Vítka housenky

4. a naposled opět Vítek - "Maminku včera musel tatínek odvézt k doktorovi a dát jí injekci" . "A proč Vítku?" "Protože moc zlobila".

• Autor: Amee

Datum: 26.03.2007 08:37

Můj syn asi v pětiletech, přiběhl z venku a s očima navrch hlavy mi sdělovat, že právě proletělo OBROVSKÉ STÁDO PTÁKŮ.

Datum: 14.04.2007 20:40

Nas Matko dnes oslavoval narodeniny - 5.r. Dostal kopec darcekov a nejake peniazky...na otazku, co si za to kupi - povedal:

"Kupim si maltu a tehly a postavim dom, aby som mal od vas pokoj a mohol som si robit co chcem..."

Ale po chvili sa k tejto teme vratil...a zahlasil, ze "nie"...ze si radsej za tie peniaze kupi nejake hracky a doma to este vydrzi - do 7.r...spinning smiley sticking its tongue out

• Autor: Andora

Datum: 14.04.2007 21:03

Keria - tak to máš dobrý, je to zlatíčkosmiling smiley

Datum: 15.04.2007 10:42

Nas Matko je strasny kecos - ale mal to po kom zdedit, moj syn - jeho otec - bol zrovna taky...Ten od 3r. "zil" v jaskyni...vzdy ked ho nieco napadlo, tak vecne o nej fantaziroval...napr. mojej mamke (jeho babke) stale sluboval zlaty prstren, lebo ma v jaskyni vela pokladov... alebo ho inokedy zacal nam vykladat, ze ho v jaskyni prepadli zbojnici a vsetko mu tam znicili..aj zaclony roztrhali...Raz , ked mal asi 4.r. tak sme isli okolo sobasnej siene, odkial prave vychadzala nevesta a svadobcania..a on mi zacal rozprava, ze v jaskyni ma vela zien...ze jedna mu vari, druha perie, tretia zehli....a ze si tam taaaak dobre ziju...

Matkove hlasky stoja tiez za to...ten pre zmenu "ma" uz takmer 2r. brata Ivana, ktory je zvycajne starsi, niekedy aj dospelak, raz je vraj letec, potom kuchar, ale bol aj smetiar, lebo sa neucil ..atd... velmi casto prave cez Ivana "riesi" mnohe situacie( hihi, napr. ked sa mu nieco stane, alebo nepodari...tak zvycajne aj Ivan je v tom..) Ale najviac zabodoval asi pred rokom, ked boli na navsteve u ich kamaratky na chalupe..a Matko zacal jej bratovi vazne vykladat "svoje zazitky" s Ivanom, ktory ma 11r. a byva na Furci ( to je jedno sidlisko u nas)...ten celkom sokovany sa potom bokom pytal mojho syna, ci naozaj ma nemanzelske dieta..smoking smiley

• Autor: Andora

Datum: 15.04.2007 11:09

Děti jsou prostě úžasný. Ta jejich fantazie mě vždycky dostane. Občas hlídám děti neteři a to si teda fakt užívám, už abych byla babka.

• Autor: Libi

Datum: 19.04.2007 20:31

Tak tentokrát jsem se musela zasmát Vítečkovi - mému budoucímu synovci, kterému je teď šest let a je fakt velký rozumbrada. S přítelem se už druhým rokem dohaduji, proč (přestože je truhlář) ještě stále mi na terasu neudělal zábradlí. Je více než metr a půl nad úrovní dvorku a jen čekám, kdy tam synovec či neteř spadne. Skoro každý víkend na to přijde s přítelem diskuze. A zrovna minulý pátek, když jsem měla volno a pracovala jsem venku a hlídala přitom Vítka, tak ten se mě zeptal sám od sebe. "A teto, proč nemáte na té terase zábradlí?" Musela jsem se začít smát, na což Vítek nechápavě koukal. Tak jsem mu na to řekla, že se musí zeptat strejdy Petra. A on mi na to řekl: "Ale teto, tak se ho zeptej sama, vždyť je to přece tvůj Petr!" grinning smiley

• Autor: Didi

Datum: 19.04.2007 21:17

Muj 5 letý syn se zeptal, kdyz jsem mu prozradila, ze jsem ho mela v brísku, jestli jsem ho spolkla. Jelikoz jsem zatím nemela moc sílu na sexuální osvetu, tak jsemto radeji nechala tak. grinning smiley

• Autor: jabraka

Datum: 20.04.2007 04:56

p7270115as.jpg

Když bylo naší vnučce Kačence tak 2 roky a máma ji poslala spát do postýlky,Seděla tam naštvaná a prohlásila dost nahlas:Není nutno,není nutno,aby bylo přímo veselo!

JABRAKAp7270115as.jpg

• Autor: Stano

Datum: 25.04.2007 14:49

Švagr věnoval své tříleté dceři několik lekcí výuky poznávání značek aut, a když ji pak vyzvednul ze školky a šli spolu domů, Kamilka povídá a ukazuje (zde je třeba dosadit si intonaci z pověstného "kachny... kachny"):

"Škodovka... škodovka... škodovka... Támhle taky škodovka, škodovka, zase škodovka... Jestli dneska uvidím ještě jednu škodovku, tak se poseru!" eye popping smiley grinning smiley

Datum: 20.05.2007 16:09

danielko.jpg
    Další fotografie:

Nasi mladi boli na Spiskom hrade a Matkovi(5r.) pre radost kupili ozajstny mec - nadherna praca s vypracovanou tepanou ruckou ( do zbierky na stenu)...na oplatku slubil, ze bude jest zeleninu...

Ked prislo k plnenie slubu hrasok v polievke este so zatvorenymi ockami zvladol, ale ked bol aj spenat...tak to bolo na neho moc a nestastne zahlasil: "Taky zivot nie je dobry.."

Druhe vnuca Danielko( 14mes.) - ten urcite nebude za Matkom zaostavat, tomu sa tiez pusa nezatvori, lenze ten zatial len dzavoce..

Vcera mi dcera zase poslielala jeho kratke videa ...a konecne som aj ja pocula jeho prve slovicko : "JEZIS"... Je to zaber ako mu dali do ruky penazenku a on si ju obzera a pritom to povedal 2x....To moja dcera ma vo zvyku vyhrknut pri prekvapeni a ten maly to pochytil....Nechcela som tomu ani verit, ked to hovoril uz nedavno zat, ale fakt....Pritom to je jeho prve naozajstne slovicka, ine slovicka zatial nehovori..eye popping smiley

Podobné příspěvky
Diskuze: Vánoční cukroví - nepečené plenky pro nedonošence Mouchy v bytě

Tak já začnu s receptem a doufám, že budou následovat další. Roláda z Esíček1,5 krabice Esíček, 150g cukr moučka2 lžíce kakaavařená silná a vychlazen

Autor: Missi - 24.11.2006 17:42
Rubrika: Moučníky - Komentářů: 410

prosím, nevíte někdo o jiných plenkách pro nedonošé dítě , já našla jen www.polymedshop.cz - babycare

Autor: brehulka - 23.11.2009 14:22
Rubrika: Miminka a batolata - Komentářů: 2

Dobrý den, potřebuji radu.Před měsícem jsme se přestěhovali s přítelem do pronájmu a od prvního dne nás trápí mouchy. Mysleli jsme si, že za chvíli je

Autor: Annettas - 28.11.2013 21:46
Rubrika: Bydlení a domácnost - Komentářů: 8
Blog: Biodiverzita, biodiverzanti ..   

Biodiverzita je něco, co by se ve své nejvíce zjednodušené podobě dalo označovat jako druhová rozmanitost ekosystému. Definice biodiverzity samozřejmě

Autor: Ram - 14.12.2009 18:41
Rubrika: Příroda a květena - Komentářů: 1

Galerie: Štěstí v dlani nejlepší je vodička. Jak vychází slunce na D1
  Štěstí v dlani
Autor: Evana - 28.07.2007 21:38
Rubrika: Miminka a batolata - Komentářů: 20
nejlepší je vodička.
Autor: jabraka - 03.11.2007 07:40
Rubrika: Výchova a péče - Komentářů: 6
Jak vychází slunce  na D1
Autor: Soutěž - 06.03.2009 21:36
Rubrika: Cesta - Komentářů: 38
Adresář: http://www.dumalois.cz http://navylet.net  

Skvělé ubytování pro rodiče s malými dětmi v Krkonoších.

Autor: ferite - 21.05.2008 13:14
Rubrika: Čechy - Komentářů: 0

www.navylet.net- Cíl výletu najdeš hned.... Stránky věnované tipům na výlet po Česku a blízkém zahraničí. Informace u každého tipu na výlet - lokali

Autor: Navylet - 20.07.2012 23:26
Rubrika: Tipy na výlety - Komentářů: 0

Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace

Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.

Doporučujeme: Nutriforum.cz - Diskuzní fórum pro každého, komu záleží na tom, co jí.

RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Výchova a péče (Diskuze)

Přidej na Seznam    

(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda

Tento server používá software Phorum.