pátek 29. března, 00:08 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Výchova a péče
hodnocení: 4.30
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Výchova a péče
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Libi
Status:
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: Ugg Sale

Výroky dětí

Datum: 15.01.2007 18:23
 

Ve školce slyším denně opravdu skvělé hlášky, jen kdyby si to člověk všechno pamatoval - tak aspoň něco z poslední doby.

 

1. Kája - "Paní učitelko a pečete už cukroví?"

     Já - "Kájo nepeču, já se vracím každý den domů až večer."

    Kája na to - "No tak si paní učitelko rozsviťte!"

2. Co může být děti studené? - Odpověď Julinky: "Když mamka umyje nočník stžudenou vodou a já si pak                                                                                          na  něj sednu!"

3. Oblékáme děti, jedeme do divadla.Vítku přines si ještě čepici! (nutná poznámka, pečlivá maminka, Vítkovi nagelovala na hlavě ježka) - Vítkova razantní odpověď zněla: "Paní učitelko, to teda ne! Maminka mi řekla, že když mám na hlavě to lepidlo, tak si čepici brát nemám!"

4. Děti teď budete nahlas opakovat, co já pošeptám. Sáňky - děti křičely nahlas ZADKY!!!

5. Povídáme si s dětmi, o představení, které navštívíme v ZŠ - Dravci, druhý den se ptáme - kdo si pamatuje, na jaké představení půjdeme - Odpověď Julinky: - "Na vrabce".

 

 Kdo máte něco dalšího?



 



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 14 z 15
  • Autor: samanka
    Status:

    Re: Výroky dětí

    Datum: 02.07.2020 16:53
     

    Včera na parkovišti. tatínek a dva prckové, určitě předškolního věku.

    Tatí, co sis to koupil?

    Cvrčky, živý cvrčky.

    A na co cvrčky?

    Abych mohl poslouchat jejich cvrkání.

    Si stáhni aplikaci na mobilu, tam to máš taky

    eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Výroky dětí

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Výroky dětí

    Datum: 03.07.2020 08:41
     

    Současná mládež nezklame... winking smiley

     

    No já se přiznám, že jsem byla v šoku z rozhovoru max desetileté "holčičky" s asi šestiletým klukem u nás na pískovišti... Houpala se na houpačce, kluk ošlapoval kolem jejího kola (nevím, jestli to byl brácha nebo nějaký její soused)... Ona z té houpačky: Běž od toho kola, ty zmetku malej... on zase tak koukal a to něžné stvoření pokračovalo: Šáhni na to kolo a rozbiju ti hubu, prevíte!

     

    Opravdu "něha sama".... eye popping smiley

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Výroky dětí

    Datum: 03.07.2020 11:45
     

    Bohužel tohle musí někde slyšet .

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Výroky dětí

    Datum: 05.07.2020 07:59
     

    Tak včera odjela dcera na tábor. Byla důrazně upozorněna, že až dorazí na místo, aby poslala sms. Do Lažánek (Lažánků confused smiley ) je to od nás maximálně hodinu a půl (říkal manžel)

    Teoreticky měli být v 16 hodin v cíli. Bylo 17,18,19 a nic. V 19.30 zpráva - už jsme tady. V 19.31 - dávno grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Výroky dětí

    Datum: 05.07.2020 16:00
     

    Aspoň že tak winking smiley , hlavně že v pořádku. Bylo spousta důležitějších věcí grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Výroky dětí

    Datum: 07.07.2020 10:47
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley to je klasika.

    Mně se většinou hlásí až den před odjezdem s upozorněním, jestli s nimi počítám s jídlem grinning smiley grinning smiley grinning smiley.

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Výroky dětí

    Datum: 17.11.2020 08:47
     

    Včera večer mi poslala dcera sms - ráno mě nebuď, je státní svátek a volno grinning smiley asi nechtěla zbytečně namáhat nohy a přijít z pokojíčku do kuchyně. Ještě že ty mobily máme smoking smiley

     
  • Status: expert

    Re: Výroky dětí

    Datum: 17.11.2020 19:28
     

    grinning smiley Cancourku, je to tak. Sama ho takhle občas používám.Do vany chodím jen s mobilem. Protože jako naschvál, jen co se ponořím do vody, někdo volá. Ale velice často zapomenu brýle, nebo uvařený kafe, který popíjím u čtení ve vaně. Když jen normálně volám, většinou se všichni tváří, že mě neslyšeli. Mobil nepřeslechnou a navíc je výpis důkazem, že jsem volala, ne že si to jen myslím, že jsem něco chtěla.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Výroky dětí

    Datum: 17.11.2020 19:36
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley no ještě že chodím do sprchy. mobil by hned napoprvé plaval .. spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Výroky dětí

    Datum: 20.11.2020 12:56
     


    tak jakooo... já píšu dětem běžně: Oběd... večeře... přijď hned nebo seš bez dortu smiling smiley... Nechce se mi hulákat jako na lesy a do patra po schodech x-krát za den taky ne grinning smiley

    A syn mi taky často píše: Ráno tady buď prosím potichu, jdu až na devátou... winking smiley

    Holt jiná doba no...

     

    cancourek napsal(a):

    Včera večer mi poslala dcera sms - ráno mě nebuď, je státní svátek a volno grinning smiley asi nechtěla zbytečně namáhat nohy a přijít z pokojíčku do kuchyně. Ještě že ty mobily máme smoking smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (20.11.2020 12:58)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Výroky dětí

    Datum: 20.11.2020 12:57
     

    Stejná zkušenost... oni mě neslyší doopravdy, neboť svůj život tráví se sluchátky na uších... sad smiley

    Někdy si toho nevšimnu, tak jim sdělím plán na druhý den a najednou vidím pohyb rukou k uchu a : Mluvilas na mě??? confused smiley

    To by mě mrsklo... eye popping smiley

    regina.mocova@gmail.com napsal(a):

    grinning smiley Cancourku, je to tak. Sama ho takhle občas používám.Do vany chodím jen s mobilem. Protože jako naschvál, jen co se ponořím do vody, někdo volá. Ale velice často zapomenu brýle, nebo uvařený kafe, který popíjím u čtení ve vaně. Když jen normálně volám, většinou se všichni tváří, že mě neslyšeli. Mobil nepřeslechnou a navíc je výpis důkazem, že jsem volala, ne že si to jen myslím, že jsem něco chtěla.

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Anavi (20.11.2020 13:00)
     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Výroky dětí

    Datum: 20.11.2020 14:00
     

    taky jsem měl z češtiny dvojky trojky dědo a já na to: ,Cože?, a Mára :, Mami neslysíš?, ,Měl, A zdůraznil M N Ě L

    Scéna druhá :
    Večer čteme spolu knížku,každý stránku a on místo chybí čte Hybí... opravím jej a on..aha to není závorka spinning smiley sticking its tongue out

    ------------------------- -

    tak tohle je včerejší diskuze mého 10 letého vnuka.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Výroky dětí

    Datum: 20.11.2020 14:02
     

    grinning smiley taky borec thumbs down

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Výroky dětí

    Datum: 20.11.2020 14:10
     

    jj -matika mu jede velmi dobře. peníze za nákup měl sečteny dřív než já v rychlosti na papíře. ono ta čeština je hodně způsobena těmi mobily.. kdo hodně četl. s tím problémy nemá . je pohotový spinning smiley sticking its tongue out

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kaaj (20.11.2020 18:22)
     
  • Status: expert

    Re: Výroky dětí

    Datum: 20.11.2020 22:31
     

    Kaaj, matika je důležitá a podstatně hůř se tluče do hlavy. S češtinou je to menší svízel.

    Na dědka platí jen vyzvánění na mobilu. Dlouhodobé zvonění ho ruší po čase. SMS, když není v rozmaru, lze snadno ignorovat. eye rolling smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Výchova a péče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.