čtvrtek 28. března, 12:25 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Výchova a péče
hodnocení: 4.30
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Výchova a péče
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Libi
Status:
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: Ugg Sale

Výroky dětí

Datum: 15.01.2007 18:23
 

Ve školce slyším denně opravdu skvělé hlášky, jen kdyby si to člověk všechno pamatoval - tak aspoň něco z poslední doby.

 

1. Kája - "Paní učitelko a pečete už cukroví?"

     Já - "Kájo nepeču, já se vracím každý den domů až večer."

    Kája na to - "No tak si paní učitelko rozsviťte!"

2. Co může být děti studené? - Odpověď Julinky: "Když mamka umyje nočník stžudenou vodou a já si pak                                                                                          na  něj sednu!"

3. Oblékáme děti, jedeme do divadla.Vítku přines si ještě čepici! (nutná poznámka, pečlivá maminka, Vítkovi nagelovala na hlavě ježka) - Vítkova razantní odpověď zněla: "Paní učitelko, to teda ne! Maminka mi řekla, že když mám na hlavě to lepidlo, tak si čepici brát nemám!"

4. Děti teď budete nahlas opakovat, co já pošeptám. Sáňky - děti křičely nahlas ZADKY!!!

5. Povídáme si s dětmi, o představení, které navštívíme v ZŠ - Dravci, druhý den se ptáme - kdo si pamatuje, na jaké představení půjdeme - Odpověď Julinky: - "Na vrabce".

 

 Kdo máte něco dalšího?



 



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 13 z 15
  • Autor: 1romca11
    Status:

    Re: Výroky dětí

    Datum: 18.02.2017 15:44
     

    Včera jsem dotáhla mladýho (17 let) k lékařce, bolelo ho v krku a měl rýmu a dnes odjížděl na hory. Doktroka (už starší paní, chodím k ní s oběma klukama od mimin) se ho zeptala "A co smrkáš?" (chtěla slyšet, zda vodová rýma, nebo naopak hustá..). Synátor se na ni útrpně podíval a odpověděl "nudle"...Rozesmál aspoň sestřičku..

     
  • Autor: Reklama

    Re: Výroky dětí

     
     
  • Status: expert

    Re: Výroky dětí

    Datum: 18.02.2017 15:47
     

    Romco grinning smiley. Já už se ani neptám a jak se něco začně vrbit, nastane obligátní a vykapal sis či vykapala nos. grinning smiley

     
  • Autor: 1romca11
    Status:

    Re: Výroky dětí

    Datum: 18.02.2017 15:52
     

    Mě v té chvíli taky cukly koutky, ale venku jsem ho sjela, doktorka ho zná od malička a zaslouží si slušné chování..... On to potom taky uznal, jenže tvrdil, že se v té chvíli nedalo neodpovědět, že to z něj vylítlo samo.. A paní doktorka se pousmála také, došlo jí,že si naběhla.. winking smiley

     
  • Status: expert

    Re: Výroky dětí

    Datum: 18.02.2017 15:58
     

    grinning smiley Nakonec, jak se člověk ptá, takovou dostane odpoveď. winking smiley

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Výroky dětí

    Datum: 19.02.2017 07:38
     

    grinning smiley Romčo, výrok tvého syna mě tak rozesmál, až mi vyletěla nudle stydlin smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Výroky dětí

    Datum: 10.07.2018 21:12
     

    "Mami, já asi vím, co je to znamení u lékáren. Dvě náplasti slepené do křížku."

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Výroky dětí

    Datum: 11.07.2018 09:52
     

    love smiley love smiley love smiley love smiley winking smiley thumbs down

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Výroky dětí

    Datum: 11.07.2018 09:54
     

    Přesně.

    Kdysi mě chytil policajt v zákazu vjezdu na kole, zastavil mě a hodlal mě pokutovat. Sepisoval cosi do bločku a prý: Narození...

    Já: 74

    On: Celé!!!

    Já jak byla rozhozená, tak: ... no devatenácet, ne?

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    (A patří to do Výroků děti, bo mi bylo tak čtrnáct, patnáct tuším?)

     

    regina.mocova@gmail.com napsal(a):

    grinning smiley Nakonec, jak se člověk ptá, takovou dostane odpoveď. winking smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (11.07.2018 09:55)
     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Výroky dětí

    Datum: 02.09.2018 16:58
     

    Čistokrevné dětské výroky to nejsou, ale kam jinam s tím? Nedavno proběhnuvší osvícenecké okénko u nás doma -

    Osoby a obsazení:

    Dcera (D)

    Matka (M)

    Mužský prvek (Mp)

     

    Dcera: "No, ale já teda Marii Terezii nesnáším!"

    Mužský prvek, zaujatě: "A proč?"

    D: Za tu zavedenou povinnou školní docházku, kdo by ji měl rád??"

    Mp: "Ona ale nebyla tak špatná, zase třeba zrušila nevolnictví."

    D: "Cože zrušila?"

    Mp: "Nevolnictví, robotu. Že už všichni nemusí pracovat nuceně pro pány, a to bez odměny, zdarma."

    M, již trochu špatně, avšak stále dostatečně dobře! slyšící z kuchyně: "Ale prdlajs. Plošně nevolnictví s určitostí nezrušila!"

    Mp: "Dobrá, tak je stále, ale alespoň za mizernou mzdu."

    M přichází s vlhkou utěrkou přehozenou ledabyle přes rameno, namíchnuvši se, že Mp opět nedomýšlí do všech důsledků její argumentaci na obhajobu sužovaného ženského pohlaví: "Kdepak. Robota stále existuje. Nucená a NE-HO-NO-RO-VA-NÁ. Nebo tady má snad někdo pocit, že ty státem vyměřené prachmizerné nemocenské a sociální dávky v podobě peněžitých podpor v mateřství a rodičovského příspěvku a kdesicosinic jsou snad určeny přímo pro vykonavatelku dehonestovaného poslání jenomMatky a né defacto primárně na výpomoc rodině s obživou dítěte?"

    Mp: "No... to máš asi pravdu."

    M, po pyrrhovsku vítězně: "Tak vidíte! Ženám robota plošně zrušena nebyla. Chudinky maminky!"

     

    Po chvíli, zamyšleně, opět M: "A když nad tím tak přemýšlím, je to vůbec nějak nevyrovnaně prebend a zásluh, myšleno za tu jednu slavnou a přeceňovanou prazvláštní, navíc ne zcela plnohodnotnou buňku!"

    Mp, poněkud chabě, avšak stále pomužsku dostatečně namyšleně: "Možná je neplnohodnotná, ale zase má bičík!"

    Pokročilým věkem mírně nahluchlá M: "Cože má?"

    Mp: "Bičík."

    M, obracející se k osvěcované dceři: "Jo, vlastně, bičík! Pravda. Takže je úplně jasný, co tyhle jejich slavné mužské spermie jsou! Otrokáři!"

    Mp: "Vida. Konečně to někdo rozsek."

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Hanule (02.09.2018 17:16)
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Výroky dětí

    Datum: 02.09.2018 18:14
     

    To mě poser. Tomu říkám zhodnocení (r)evoluce v pár větách grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Výroky dětí

    Datum: 03.09.2018 10:38
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Výroky dětí

    Datum: 03.09.2018 10:41
     

    Mě o víkendu otročily hned čtyři... bičíky grinning smiley grinning smiley grinning smiley Jsem se skoro nevzdálila od plotny. winking smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Výroky dětí

    Datum: 03.09.2018 11:11
     

    můj osmiletý vnuk byl znechucený klášterem Meteora v Řecku - nemají tam výtah . spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Výroky dětí

    Datum: 03.09.2018 11:42
     

    Hahahaha grinning smiley Otrokáři s bičíkem!

     
  • Autor: samanka
    Status:

    Re: Výroky dětí

    Datum: 15.12.2019 02:20
     

    výrok z družiny

    chlapeček se vrací z vycházky a brblá:

    "Kameny házet nesmíme, klackama se mlátit nesmíme, prát se nesmíme. Co jako máme na tý vycházce jako dělat confused smiley confused smiley confused smiley"

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Výchova a péče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.