čtvrtek 28. března, 23:55 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Výchova a péče
hodnocení: 4.30
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Výchova a péče
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Libi
Status:
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: Ugg Sale

Výroky dětí

Datum: 15.01.2007 18:23
 

Ve školce slyším denně opravdu skvělé hlášky, jen kdyby si to člověk všechno pamatoval - tak aspoň něco z poslední doby.

 

1. Kája - "Paní učitelko a pečete už cukroví?"

     Já - "Kájo nepeču, já se vracím každý den domů až večer."

    Kája na to - "No tak si paní učitelko rozsviťte!"

2. Co může být děti studené? - Odpověď Julinky: "Když mamka umyje nočník stžudenou vodou a já si pak                                                                                          na  něj sednu!"

3. Oblékáme děti, jedeme do divadla.Vítku přines si ještě čepici! (nutná poznámka, pečlivá maminka, Vítkovi nagelovala na hlavě ježka) - Vítkova razantní odpověď zněla: "Paní učitelko, to teda ne! Maminka mi řekla, že když mám na hlavě to lepidlo, tak si čepici brát nemám!"

4. Děti teď budete nahlas opakovat, co já pošeptám. Sáňky - děti křičely nahlas ZADKY!!!

5. Povídáme si s dětmi, o představení, které navštívíme v ZŠ - Dravci, druhý den se ptáme - kdo si pamatuje, na jaké představení půjdeme - Odpověď Julinky: - "Na vrabce".

 

 Kdo máte něco dalšího?



 



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 12 z 15
  • Status: expert

    Re: Výroky dětí

    Datum: 27.09.2016 12:23
     

    Ještě vylepším. grinning smiley Kdo si už nepamatuje, přikládám historii zbavování vší. Jsou tam i éterické oleje.[www.jaknavsi.cz] Má vzpomínka je z dob Nerakainu. Po ošetření každý smrděl na dálku. Ještě i po umytí. Navíc se to používalo i na filcky. Což bylo tenkrát skoro běžnější než veš. Chodla jsem do jedný drogerie. Ženská tam na mě furt tak divně koukala. Jednoho dne jsem se už namíchla a před plným krámem jsem jí povídala, že to nemám na filcky ale na vši, protože se stále ve školce opakují. Bába zrudla jak krocan. grinning smiley Mámu by asi kleplo, kdyby u toho byla. smiling smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil ''.phorum_html_encode('regina.mocova@gmail.com').'' (27.09.2016 12:24)
     
  • Autor: Reklama

    Re: Výroky dětí

     
     
  • Autor: Radim
    Status:

    Re: Výroky dětí

    Datum: 03.11.2016 22:34
     

    Říkám synátorovi, co kulháš? A on, sem běžel a zesrala se mi noha. Říkám, co se ti? Zesrala, blbě jsem došlápl a bolí mě pata. No tak asi s tou zesranou nohou zítra někam zajdem, jestli se to nezlepší.

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Výroky dětí

    Datum: 28.11.2016 10:25
     

    Stěžuju si na velmi dlouhé a komplikované vymetání kotle a stížnost ukončím konstatováním, co ráno začneš dělej až do večera podle klasické pohádky. Synáček si nechá povyprávět, o čem ta pohádka je, a dodá, že většina lidí chodí po ránu s*át. grinning smiley

     

    Když se děti začaly učit na druhém stupni kromě AJ i NJ, dcera zahlásila: Noch einmal please bitte! smiling smiley

     
  • Status: expert

    Re: Výroky dětí

    Datum: 28.11.2016 12:57
     

    Hano, syn má správné řazení činností. Odbíhat od vymetání kotle za takový účelem, je neefektivní...

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Výroky dětí

    Datum: 29.11.2016 09:09
     

    - Mami, když ale řekneš "já z tebe vyrostu" třikrát denně, tak... tak za pár dní z tebe může být slon!

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Výroky dětí

    Datum: 29.11.2016 11:07
     

    winking smiley grinning smiley

    Hm... já říkám: Se z tebe asi pos... , si musím začít dávat bacha!! grinning smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (29.11.2016 11:11)
     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Výroky dětí

    Datum: 30.11.2016 13:39
     

    HankoK, synáček máštěstí, že nenarazil na poutníka ... to by byl totálně pros.anej den grinning smiley .

    Hanulko, logika Kačulky je naprosto bezkonkurenční love smiley thumbs down .

    Včera jsme si hráli s Tony s panenkami .. jedna chodí do školky, druhá do 3. třídy, další na gympl a poslední na vysokou ... "A já jsem jejich sestra a chodím na dlouhou."

     
  • Status: expert

    Re: Výroky dětí

    Datum: 01.12.2016 09:04
     

    Eli, na dlouhou už víc než šedesát let nás tu chodí pár. grinning smiley U některých problémů se mi stejně zdá, jakobych byla stále v první třídě. eye rolling smiley

    Jinak jsi vzorná babička, pak se nediv, kdy sázíš česnek. grinning smiley Ale myslím, že máš správné řazení priorit... thumbs down

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil ''.phorum_html_encode('regina.mocova@gmail.com').'' (01.12.2016 09:05)
     
  • Autor: samanka
    Status:

    Re: Výroky dětí

    Datum: 28.12.2016 17:52
     

    Synáček šteluje mladšímu bráchovi svůj bývalý počítač. Vrtá se v nastaveních, heslech, právech a různých jiných nesmyslech. Občas prská, nadává, proč to či ono nejde, najednou se ozval divnej smích a výkřik: "Teda když jsem byl malej, tak jsem byl pěkně vych***nej!"

    "To jediný ti zůstalo!" odpověděl ten mladší

     
  • Autor: 1romca11
    Status:

    Re: Výroky dětí

    Datum: 28.12.2016 20:00
     

    Šamanko thumbs down grinning smiley , dětičky dokážou výrokama překvapit, co love smiley

     
  • Status: expert

    Re: Výroky dětí

    Datum: 28.12.2016 20:40
     

    grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Výroky dětí

    Datum: 08.01.2017 19:53
     

    ,,Natálo,jestli si okamžitě neuklidíš ten bordel na stole,tak ti seřežu prdel!" pravím rozzuřeně směrem k potomkovi

    ,,Na mojí prdel nemáš autorský práva" ozve se lakonická odpověď z gauče

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Výroky dětí

    Datum: 08.01.2017 22:38
     

    Jaká matka, taká Katka grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Výroky dětí

    Datum: 09.01.2017 11:05
     

    Jo, geny jsou sviňa grinning smiley.

     

    Nicméně - na tvou podporu - řekla bych, že trochu těch autorských práv máš, jestli není adoptovaná!! grinning smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (09.01.2017 11:06)
     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Výroky dětí

    Datum: 09.01.2017 13:12
     

    rovněž soudím, že je na 50 % autorkou oněch hýždí winking smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Výchova a péče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.