čtvrtek 28. března, 18:19 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Výchova a péče
hodnocení: 4.30
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Výchova a péče
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Libi
Status:
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: Ugg Sale

Výroky dětí

Datum: 15.01.2007 18:23
 

Ve školce slyším denně opravdu skvělé hlášky, jen kdyby si to člověk všechno pamatoval - tak aspoň něco z poslední doby.

 

1. Kája - "Paní učitelko a pečete už cukroví?"

     Já - "Kájo nepeču, já se vracím každý den domů až večer."

    Kája na to - "No tak si paní učitelko rozsviťte!"

2. Co může být děti studené? - Odpověď Julinky: "Když mamka umyje nočník stžudenou vodou a já si pak                                                                                          na  něj sednu!"

3. Oblékáme děti, jedeme do divadla.Vítku přines si ještě čepici! (nutná poznámka, pečlivá maminka, Vítkovi nagelovala na hlavě ježka) - Vítkova razantní odpověď zněla: "Paní učitelko, to teda ne! Maminka mi řekla, že když mám na hlavě to lepidlo, tak si čepici brát nemám!"

4. Děti teď budete nahlas opakovat, co já pošeptám. Sáňky - děti křičely nahlas ZADKY!!!

5. Povídáme si s dětmi, o představení, které navštívíme v ZŠ - Dravci, druhý den se ptáme - kdo si pamatuje, na jaké představení půjdeme - Odpověď Julinky: - "Na vrabce".

 

 Kdo máte něco dalšího?



 



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 11 z 15
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Výroky dětí

    Datum: 11.09.2016 12:07
     

    Musis byt tak nehezky realisticka? grinning smiley winking smiley

    Majka napsal(a):

    eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley Škoda, že mu to nevydrží.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Výroky dětí

     
     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Výroky dětí

    Datum: 20.09.2016 06:22
     

    Z reklamy se ozývá: "...uchovávejte mimo dosah dětí..."

    Načež to mé zahlásí: "Já dosáhnu všude! Viď."

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Hanule (20.09.2016 06:23)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Výroky dětí

    Datum: 20.09.2016 06:32
     

    winking smiley grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Výroky dětí

    Datum: 20.09.2016 09:28
     

    grinning smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Výroky dětí

    Datum: 20.09.2016 09:34
     

    Hanulko, Kačí je love smiley thumbs down . Bezchybná flower smiley .

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Výroky dětí

    Datum: 22.09.2016 18:57
     

    Probíráme problematiku rození dvojčat. Vysvětluji, že ani ona se tedy nerodí úplně najednou, jak měla Kači původně svoji představu, že to prostě nejde, jako chození ve dvojicích úzkým průchodem. Třeba.

    "No, mami, a víš, co je výhodou, když máš v bříšku ještě to druhé miminko? Že to první ven pomáhá prošťuchovat!"

     
  • Status: expert

    Re: Výroky dětí

    Datum: 22.09.2016 19:49
     

    Hanule, myslím, že jsi tak výmluvná smiling smiley, že je to pro tebe hračka kulantně se vypořádat s problémem. Jak tě čtu, hrozně mi to připomíná dotazy dcery. Vozívala ji tchýně na hodiny klavíru. Jezdily autobusem. Tchýně byla taková docela dáma, stále upravená ale dost upjatá. Fakt jsem dceru nenaváděla ale pomalu cestu co cestu otevřela nějaké takovéhle téma v autobusu. A nejlépe hodně nahlas. Když nám to líčila dost zničená, s mužem jsme se museli občas poodejít vysmát. A vrcholem bylo, když moje máma zakoupila tomu dítěti nějaké Brávíčko. Tenkrát horká novinka. A máma asi ani pořádně nevěděla, co tam všechno je, nebyla škodolibá. To bylo teprve dotazů. Tak někdy druhá třída.

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Výroky dětí

    Datum: 22.09.2016 21:05
     

    Hanulko, opakuji se, ale Kačí je úžasné stvoření love smiley ... jako její máma love smiley .

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Výroky dětí

    Datum: 23.09.2016 07:45
     

    Regi, zdravím,

    v tomto jsme informativně poměrně na výši, ovšem má to svá úskalí. Naposledy, asi před půl rokem dorazila Kači ze hřiště s tím, že vyhrála argumentační bitvu o zrození člověka z vajíčka.

    "Mami, no my se přece taky rodíme z vajíčka, ne? Říkalas přece, že se ta ženská buňka tak jmenuje!"

     

    Čili od té doby snažně rozlišujeme rození a líhnutí. flower smiley

    Rovněž se ohnivě hádala o to, že spermie jsou zelené. Dumala jsem, na základě čeho dospěla k tomuto závěru. Inu, vyobrazení v knižím tisku bylo v jakýchsi přepálených barvách.

     

    Eli, Tvá osobnost dokáže její mentální pochody skutečně ocenit.. love smiley love smiley. Ještě že Tě máme. smiling smiley flower smiley

     
  • Status: expert

    Re: Výroky dětí

    Datum: 23.09.2016 08:15
     

    Hanule, nejsem si stopro jistá ale mám pocit, že byly také zelené. Třeba má Kačí fantazii Woody Allena. V jednom filmu ji i hraje.

    A to si užiješ. grinning smiley. Je tam ,jak je v citaci málo patrno, jak režisérem, tak scénaristou i hercem.

     

    1972 Všechno, co jste kdy chtěli vědět o sexu
    (ale báli jste se zeptat)
    Ano Ano Ano Blázen
    Fabrizio
    Victor Shakapopulis
    Spermie č. 1

    Mám docela ráda i jeho humor.

    Když jsem byl unesen, mí rodiče okamžitě začali jednat. Pronajali můj pokoj.

    A tyhle dva jsou i skoro k zamyšlení v dnešní době

    Zdálo se že svět je rozdělen mezi dobré a špatné lidi. Ti dobří lépe spali… zatímco ti špatní si podle všeho daleko víc užívali čas, kdy byli vzhůru.

    Dnes, víc než kdy jindy v historii, stojí lidstvo na křižovatce. Jedna cesta vede do zoufalství a naprosté beznaděje. Druhá do totálního zničení. Modleme se abychom v sobě našli moudrost zvolit si tu správnou.

     
    Upraveno 3 krát. Naposledy upravil ''.phorum_html_encode('regina.mocova@gmail.com').'' (23.09.2016 09:37)
     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Výroky dětí

    Datum: 25.09.2016 10:09
     

    Ani mojí vnučce se nevyhnuly vši a tak když koupili něco v lékárně, hlásila mi: už to máme na ty jehnědy winking smiley

     
  • Autor: samanka
    Status:

    Re: Výroky dětí

    Datum: 26.09.2016 18:22
     

    U nás ve škole už jsou taky, tak zas budeme pravidelně kontrolovat makovici. Dobře mi zabraly éterické olejíčky, nakapat na hlavu, zabalit igelitem a šátkem a nechat asi půl hodiny, pak spláchnout šamponem. A protože je měli v družině nepřetržitě 2 roky, dělala jsem si vlastní levandulový olej - celou litrovku.

     
  • Status: expert

    Re: Výroky dětí

    Datum: 26.09.2016 19:08
     

    Samanko, éterické oleje jsem také chtěla zmínit jako vánoční alergeny. Tak hlavně nemnout oči grinning smiley Já mám ráda litseu cubebu. Můj muž to nenávidí a hlavně taky nesnáší. Takže si moc neužijeme.

    Pinko, naštěstí jsou už teď vši tak běžné, že to nikoho nepozastaví. Když byl syn malý, je mu teď 40, už to začínalo ale stále to bylo něco jako tabu. Moje máma šílela z některých hlasitých dotazů typu a babí, ty máš taky vši a bude je mít i náš kocour? na veřejnosti. eye rolling smiley

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Výroky dětí

    Datum: 27.09.2016 10:38
     

    regino, to máš pravdu, tenkrát se za to člověk styděl a já si pamutuju, že jsem měla skoro hysterickej záchvat a chovala jsem se jako kdyby měl syn mor. Taky už je to 40 let.

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Výroky dětí

    Datum: 27.09.2016 10:59
     

    Taky si na to vzpomínám.Seděla jsem,děcka hlavu mě na klíně a já prohlížela.Připadala jsem si jako opice,ty se taky furt prohlížejí.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Výchova a péče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.