čtvrtek 28. března, 16:22 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Výchova a péče
hodnocení: 4.30
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Výchova a péče
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Libi
Status:
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: Ugg Sale

Výroky dětí

Datum: 15.01.2007 18:23
 

Ve školce slyším denně opravdu skvělé hlášky, jen kdyby si to člověk všechno pamatoval - tak aspoň něco z poslední doby.

 

1. Kája - "Paní učitelko a pečete už cukroví?"

     Já - "Kájo nepeču, já se vracím každý den domů až večer."

    Kája na to - "No tak si paní učitelko rozsviťte!"

2. Co může být děti studené? - Odpověď Julinky: "Když mamka umyje nočník stžudenou vodou a já si pak                                                                                          na  něj sednu!"

3. Oblékáme děti, jedeme do divadla.Vítku přines si ještě čepici! (nutná poznámka, pečlivá maminka, Vítkovi nagelovala na hlavě ježka) - Vítkova razantní odpověď zněla: "Paní učitelko, to teda ne! Maminka mi řekla, že když mám na hlavě to lepidlo, tak si čepici brát nemám!"

4. Děti teď budete nahlas opakovat, co já pošeptám. Sáňky - děti křičely nahlas ZADKY!!!

5. Povídáme si s dětmi, o představení, které navštívíme v ZŠ - Dravci, druhý den se ptáme - kdo si pamatuje, na jaké představení půjdeme - Odpověď Julinky: - "Na vrabce".

 

 Kdo máte něco dalšího?



 



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 1 z 15
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Výroky dětí

    Datum: 20.04.2015 08:33
     

    Hanko, tohle u nás úplně vidim!!! winking smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Výroky dětí

     
     
  • Autor: tynny
    Status: začátečník

    Re: Výroky dětí

    Datum: 20.04.2015 08:54
     

    Tak ja taky neco prihodim. Ma 4 leta dcera ma teď anginu a ja ji ve 23hod budim na ATB. "Tami, vstavej, musime dat leky, jinak by se pani doktorka zlobila". Dcera si sedne, mrkne na me a rika " Vyber si na to nekoho jineho". Lehne si, otoci se na druhy bok a spinka dal. eye rolling smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Výroky dětí

    Datum: 20.04.2015 08:56
     

    love smiley winking smiley grinning smiley

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Výroky dětí

    Datum: 20.04.2015 10:22
     

    osmiletý synovec vyzvídal, co to znamená ex ve smyslu třeba exmanžel. Dozvěděl se, že "bývalý". Tak si tak v poklidu rozumuje: strýc Otta je ExOtta. grinning smiley

    Má to můj ex jako přezdívku už navždy. tongue sticking out smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil HanaK (20.04.2015 10:26)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Výroky dětí

    Datum: 20.04.2015 10:24
     

    My máme taky strejdu EXOTA grinning smiley... , z toho si nic nedělej smiling smiley

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Výroky dětí

    Datum: 20.04.2015 10:56
     

    Kordul,já už taky nehlídám,nejmladšímu je 11 ten tak akorát na prázdniny.Nejstaršímu je 22,druhýmu 19 a vnučce 16.Někdo v mým věku má ještě malý vnoučata,a já hold velký.Ale užili jsme si jich dost,byly u nás často.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Výroky dětí

    Datum: 20.04.2015 12:02
     

    Bosk, ten s DUCHEM je nejmladší a bude mu 10........

     
  • Autor: simonatut
    Status: nováček

    Re: Výroky dětí

    Datum: 20.04.2015 17:02
     



    Stano napsal(a):

    Švagr věnoval své tříleté dceři několik lekcí výuky poznávání značek aut, a když ji pak vyzvednul ze školky a šli spolu domů, Kamilka povídá a ukazuje (zde je třeba dosadit si intonaci z pověstného "kachny... kachny"):

    "Škodovka... škodovka... škodovka... Támhle taky škodovka, škodovka, zase škodovka... Jestli dneska uvidím ještě jednu škodovku, tak se poseru!" eye popping smiley grinning smiley

    super grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Výroky dětí

    Datum: 10.05.2015 00:19
     

    Řešily jsme tuhle něco za hovoru na procházce a K. mi nadšeně povídá: "Mami, tys na to klikla!!"

     

    Ona měla na mysli "tys na to přišlasmiling smiley", no a já od té doby dumám, neb z ní jsem to nevytáhla, jestli šlo o její originální slovotvorbu, nebo už to dnešní školková mládež používá standardně v rámci novořeči?

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Výroky dětí

    Datum: 10.05.2015 00:27
     

    Ona je to jazyková odúmrť, u zvířat to pitomý znamenalo ochočený, krotký - opak divokého.

    samanka napsal(a): Jinak pitomečka bych nezatracovala. Vždyť ve filmu Na pytlácký stezce??? se přeci Tomáš Holý mazlí z jezevčíkem a říká mu Ty můj pitomečku pitomej malej. Navíc kdysi dávno jsme na táboře měli jednu rusku jako instruktorku a ta dětem, když je chlácholila, tak říkala pitómčik. Kluci tedy byli naštvaný, proč jim nadává, ale ona říkala, že to znamená něco jako drobeček nebo mazlíček
     
  • Autor: helen
    Status:

    Re: Výroky dětí

    Datum: 10.05.2015 11:23
     

    Tak toto sice není tak úplně výrok , ale spíš popis situace.

    Julinka slavila 5 let , tak jsme se tam zdrželi až do večera a pak chtěla po babičce přečíst pohádku.

    Klidně ležela, já četla a najednou se vymrštila , ukázala do knížky a řekla ,, babičko ty jsi četla tady a je tam tedy,, grinning smiley

    No pak už jsem si dávala bacha, protože jsem viděla , jak mě šmíruje , zda nekecám.

    Ale naštěstí ji to brzo zmohlo a fofrem usnula grinning smiley

    Prostě je jen tak nepřečuráme , spíš naopak.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Výroky dětí

    Datum: 10.05.2015 22:21
     

    Helen,obcas si taky zjednodusuji vety nebo si radim slova ve vete,jak mi jdou lip do pusy a tez jsem pod prisnym monitoringem:-) :-) :-) a byvam odhalena winking smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Výroky dětí

    Datum: 22.05.2015 14:03
     

    Kdo by to byl řekl,že Přemysl Otakar II nezískal dědičný právo? confused smiley Idiot,jsem kvůli němu dostala dvojku eye rolling smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Výroky dětí

    Datum: 22.05.2015 14:19
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley proto já se do toho nemotám smiling smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Výchova a péče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.