úterý 20. října, 10:28 Svátek má Vendelín
Není fotka
Vyhledávání

Co se kde šustne

Zajímavé foto

Navigace: Výchova a péče
hodnocení: 4.30
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Výchova a péče
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?

Podkategorie:

Autor: Libi
Status:
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: Ugg Sale

Výroky dětí

Datum: 15.01.2007 18:23

Ve školce slyším denně opravdu skvělé hlášky, jen kdyby si to člověk všechno pamatoval - tak aspoň něco z poslední doby.

1. Kája - "Paní učitelko a pečete už cukroví?"

Já - "Kájo nepeču, já se vracím každý den domů až večer."

Kája na to - "No tak si paní učitelko rozsviťte!"

2. Co může být děti studené? - Odpověď Julinky: "Když mamka umyje nočník stžudenou vodou a já si pak                                                                                          na  něj sednu!"

3. Oblékáme děti, jedeme do divadla.Vítku přines si ještě čepici! (nutná poznámka, pečlivá maminka, Vítkovi nagelovala na hlavě ježka) - Vítkova razantní odpověď zněla: "Paní učitelko, to teda ne! Maminka mi řekla, že když mám na hlavě to lepidlo, tak si čepici brát nemám!"

4. Děti teď budete nahlas opakovat, co já pošeptám. Sáňky - děti křičely nahlas ZADKY!!!

5. Povídáme si s dětmi, o představení, které navštívíme v ZŠ - Dravci, druhý den se ptáme - kdo si pamatuje, na jaké představení půjdeme - Odpověď Julinky: - "Na vrabce".

Kdo máte něco dalšího?

Starší odpovědi byly automaticky odmazány

Komentáře a názory

Aktuální stránka: 1 z 14
  • Autor: Anavi
    Status: expert

Re: Výroky dětí

Datum: 20.04.2015 08:33

Hanko, tohle u nás úplně vidim!!! winking smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

• Autor: Reklama

• Autor: tynny
    Status: začátečník

Datum: 20.04.2015 08:54

Tak ja taky neco prihodim. Ma 4 leta dcera ma teď anginu a ja ji ve 23hod budim na ATB. "Tami, vstavej, musime dat leky, jinak by se pani doktorka zlobila". Dcera si sedne, mrkne na me a rika " Vyber si na to nekoho jineho". Lehne si, otoci se na druhy bok a spinka dal. eye rolling smiley

Datum: 20.04.2015 08:56

love smiley winking smiley grinning smiley

• Autor: HanaK

Datum: 20.04.2015 10:22

osmiletý synovec vyzvídal, co to znamená ex ve smyslu třeba exmanžel. Dozvěděl se, že "bývalý". Tak si tak v poklidu rozumuje: strýc Otta je ExOtta. grinning smiley

Má to můj ex jako přezdívku už navždy. tongue sticking out smiley

Upraveno 1 krát. Naposledy upravil HanaK (20.04.2015 10:26)

Datum: 20.04.2015 10:24

My máme taky strejdu EXOTA grinning smiley... , z toho si nic nedělej smiling smiley

• Autor: bosk

Datum: 20.04.2015 10:56

Kordul,já už taky nehlídám,nejmladšímu je 11 ten tak akorát na prázdniny.Nejstaršímu je 22,druhýmu 19 a vnučce 16.Někdo v mým věku má ještě malý vnoučata,a já hold velký.Ale užili jsme si jich dost,byly u nás často.

• Autor: kordula

Datum: 20.04.2015 12:02

Bosk, ten s DUCHEM je nejmladší a bude mu 10........

• Autor: simonatut
    Status: nováček

Datum: 20.04.2015 17:02

Stano napsal(a):

Švagr věnoval své tříleté dceři několik lekcí výuky poznávání značek aut, a když ji pak vyzvednul ze školky a šli spolu domů, Kamilka povídá a ukazuje (zde je třeba dosadit si intonaci z pověstného "kachny... kachny"):

"Škodovka... škodovka... škodovka... Támhle taky škodovka, škodovka, zase škodovka... Jestli dneska uvidím ještě jednu škodovku, tak se poseru!" eye popping smiley grinning smiley

super grinning smiley grinning smiley

• Autor: Hanule

Datum: 10.05.2015 00:19

Řešily jsme tuhle něco za hovoru na procházce a K. mi nadšeně povídá: "Mami, tys na to klikla!!"

Ona měla na mysli "tys na to přišlasmiling smiley", no a já od té doby dumám, neb z ní jsem to nevytáhla, jestli šlo o její originální slovotvorbu, nebo už to dnešní školková mládež používá standardně v rámci novořeči?

• Autor: Hanule

Datum: 10.05.2015 00:27

Ona je to jazyková odúmrť, u zvířat to pitomý znamenalo ochočený, krotký - opak divokého.

samanka napsal(a): Jinak pitomečka bych nezatracovala. Vždyť ve filmu Na pytlácký stezce??? se přeci Tomáš Holý mazlí z jezevčíkem a říká mu Ty můj pitomečku pitomej malej. Navíc kdysi dávno jsme na táboře měli jednu rusku jako instruktorku a ta dětem, když je chlácholila, tak říkala pitómčik. Kluci tedy byli naštvaný, proč jim nadává, ale ona říkala, že to znamená něco jako drobeček nebo mazlíček

• Autor: helen
    Status:

Datum: 10.05.2015 11:23

Tak toto sice není tak úplně výrok , ale spíš popis situace.

Julinka slavila 5 let , tak jsme se tam zdrželi až do večera a pak chtěla po babičce přečíst pohádku.

Klidně ležela, já četla a najednou se vymrštila , ukázala do knížky a řekla ,, babičko ty jsi četla tady a je tam tedy,, grinning smiley

No pak už jsem si dávala bacha, protože jsem viděla , jak mě šmíruje , zda nekecám.

Ale naštěstí ji to brzo zmohlo a fofrem usnula grinning smiley

Prostě je jen tak nepřečuráme , spíš naopak.

Datum: 10.05.2015 22:21

Helen,obcas si taky zjednodusuji vety nebo si radim slova ve vete,jak mi jdou lip do pusy a tez jsem pod prisnym monitoringem:-) :-) :-) a byvam odhalena winking smiley

• Autor: Evca
    www.evciny-stra..

Datum: 22.05.2015 14:03

Kdo by to byl řekl,že Přemysl Otakar II nezískal dědičný právo? confused smiley Idiot,jsem kvůli němu dostala dvojku eye rolling smiley

Datum: 22.05.2015 14:19

grinning smiley grinning smiley grinning smiley proto já se do toho nemotám smiling smiley

Podobné příspěvky
Diskuze: Chodíte do kina, do divadla? Dětský-web plenky pro nedonošence

Pokud občas zajdete někam za kulturou, podělte se, co se vám v poslední době líbilo nebo na co se chystáte...My plánujeme film Vratné láhve, tak uvidí

Autor: Anavi - 06.03.2007 09:40
Rubrika: Kulturní akce - Komentářů: 218

Dobrý den,chtěl bych vám představit web určený pro děti www.detsky-web.cz web je nezávadný nenajdete tam žádné závadné hry, ale naleznete zde spoustu

Autor: detskyweb - 08.02.2009 10:42
Rubrika: Záliby a volný čas - Komentářů: 2

prosím, nevíte někdo o jiných plenkách pro nedonošé dítě , já našla jen www.polymedshop.cz - babycare

Autor: brehulka - 23.11.2009 14:22
Rubrika: Miminka a batolata - Komentářů: 2
Blog: Biodiverzita, biodiverzanti ..   

Biodiverzita je něco, co by se ve své nejvíce zjednodušené podobě dalo označovat jako druhová rozmanitost ekosystému. Definice biodiverzity samozřejmě

Autor: Ram - 14.12.2009 18:41
Rubrika: Příroda a květena - Komentářů: 1

Galerie: nejlepší je vodička.   
  nejlepší je vodička.
Autor: jabraka - 03.11.2007 07:40
Rubrika: Výchova a péče - Komentářů: 6

Adresář: http://www.dumalois.cz http://navylet.net  

Skvělé ubytování pro rodiče s malými dětmi v Krkonoších.

Autor: ferite - 21.05.2008 13:14
Rubrika: Čechy - Komentářů: 0

www.navylet.net- Cíl výletu najdeš hned.... Stránky věnované tipům na výlet po Česku a blízkém zahraničí. Informace u každého tipu na výlet - lokali

Autor: Navylet - 20.07.2012 23:26
Rubrika: Tipy na výlety - Komentářů: 0

Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace

Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.

RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Výchova a péče (Diskuze)

Přidej na Seznam    

(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda

Tento server používá software Phorum.