pátek 26. dubna, 01:15 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Těhotenství
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Těhotenství
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
 
 
Autor: anonymka
Status: nováček

TEHOTENSTVI???

Datum: 05.10.2008 20:58
 

Ahoj všichni,pred dvema dny sem mela nechraneny sex s klukem,daval opravdu pozor a vystrikal se mi az do pusy,presto se bojim tzv.kapicek lasky,na druhy den sem dostala ocekavane mesicky,ale v malem mnozstvi a meli podivnou tmave hnedou barvu,misty ale i normalni krev,panna jsem nebyla takze od panenske blany to nebude,bylo mi i spatne ale ted uz je to lepsi,je tu moznost tehotenstvi???diky moc za odpoved! confused smiley confused smiley confused smiley please smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12 | další
    Aktuální stránka: 1 z 2
  • Autor: anonymka
    Status: nováček

    Re: TEHOTENSTVI???

    Datum: 05.10.2008 21:00
     

    Jo a ještě dodávám že je mi 14 takže na gyndu nemuzu!!! thumbs up

     
  • Autor: Reklama

    Re: TEHOTENSTVI???

     
     
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: TEHOTENSTVI???

    Datum: 05.10.2008 21:06
     

    Nevidim důvod, proč bys nemohla ve 14ti na gynekologii a pravděpodobnost těhotenství je takřka nepatrná, řekla bych. Zvlášť pokud jsi dostala menses, buď v malém množství.

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    kukucc

    Re: TEHOTENSTVI???

    Datum: 05.10.2008 21:46
     
    anonymka napsal(a):

    Ahoj všichni,pred dvema dny sem mela nechraneny sex s klukem,daval opravdu pozor a vystrikal se mi az do pusy,presto se bojim tzv.kapicek lasky,na druhy den sem dostala ocekavane mesicky,ale v malem mnozstvi a meli podivnou tmave hnedou barvu,misty ale i normalni krev,panna jsem nebyla takze od panenske blany to nebude,bylo mi i spatne ale ted uz je to lepsi,je tu moznost tehotenstvi???diky moc za odpoved! confused smiley confused smiley confused smiley please smiley

    no je jasné romano že ve 40-ti panna nebudeš, tak a co na to geník? grinning smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Denisa

    Re: TEHOTENSTVI???

    Datum: 18.02.2009 15:02
     

    Ahojky tet' mi bude 16let a měla jsem se svým přítelem pohlavní styk.Ptala jsem se ho jestli si je jistý jestli mu ochrana nepraskla.Stále mi tvrdí že ne ale přitom já se bojím že jsem těhotná.Menstruaci jsem dostala normálně jenže sem někde na internetu četla že když mám bílí výtok a když je mi někdy ráno špatně tak jsem těhotná..pomoc strašně moc vás prosím..odpověd' mi pls pošlete na mail.Děkuji předem mockrát...D.y.n.y.s.12@seznam.cz

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: TEHOTENSTVI???

    Datum: 18.02.2009 15:08
     

    Bez urážky... já když tohle někdy čtu, tak si říkám, že ještě nejste duševně zralí na spoustu věcí, tím míň na sex sad smiley sad smiley sad smiley. Někdy nevycházím z těch dotazů z údivu a říkám si, jestli byste si místo "toho" neměli třeba zopáknout češtinu confused smiley

     
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: TEHOTENSTVI???

    Datum: 18.02.2009 15:13
     

    Ivčo, bez urážky, se ti divím, že na tohle ještě reaguješ. eye rolling smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: TEHOTENSTVI???

    Datum: 18.02.2009 15:14
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley když já tak chci POMOCT! winking smiley

     
  • Autor: Evana
    Status:

    Re: TEHOTENSTVI???

    Datum: 18.02.2009 15:22
     

    Tady geník není, ten ordinuje v porodnici na Livinguthumbs down

     
  • Autor: radka147
    Status: nováček

    Re: TEHOTENSTVI???

    Datum: 17.05.2009 12:44
     

    Dobrý den.
    Mám takovej dotaz.V roce 2006 se mi narodil chlapeček pak jsem opět otěhotněla ale šla na přerušení,bylo to na mě moc brzo a nyní jsem opět těhotná ale miminko chceme.Zapisuje se přerušení do těhotenské průkazky?Musí nebo ne.Moc mi na tom záleží ohledně babiček a dědečků?
    Děkuju moc

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: TEHOTENSTVI???

    Datum: 17.05.2009 20:00
     

    radko, jak který lékař. některý ano, některý ne... Vím, že kamarádka to nechtěla kvůli partnerovi, ale dr. na ni dost vyjela, že to tam zaznamenat prostě musí!!

     
  • Autor: radka147
    Status: nováček

    Re: TEHOTENSTVI???

    Datum: 18.05.2009 12:49
     

    Takže když je dobrej lékař tak by nemusel?

     
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: TEHOTENSTVI???

    Datum: 18.05.2009 13:08
     

    Neděláš si z nás srandu, že ne? Copak se těhotenská průkazka vystavuje proto, aby si měli příbuzní kde číst?

    eye rolling smiley

     
  • Autor: radka147
    Status: nováček

    Re: TEHOTENSTVI???

    Datum: 18.05.2009 14:20
     

    Co je na tom špatného ji ukázat,a neříct že mohlo být další vnouče ale není.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: TEHOTENSTVI???

    Datum: 18.05.2009 14:26
     

    Mám z toho dotazu podobný pocit jako Otázka. Už si nepamatuji, co všechno jsem měla v průkazce kdysi psáno, ale docela určitě si pamatuji, že to nebylo veřejné čtení, které by mi někdo zvevrubně zkoumal. Pro potrat jsi měla své důvody, které nemá nikdo právo soudit. A pokud chceš, aby to zůstalo tajemstvím, tak se toho drž. No a když dojde k situaci, že si to rodičové přečtou v těhotenské průkazce, tak se s tím budou muset srovnat zrovna tak, jako jsi se s tím srovnala ty. Myslím, že to nebude na škodu pro tvůj další život i vztahy v rodině, když určíš meze, kam až okolí může a co už je jen tvoje přísné soukromí. Věra

     
Stránky:  12 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Těhotenství (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.