čtvrtek 25. dubna, 09:45 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a krása
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zdraví a krása
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert

Vypínací sérum

Datum: 02.03.2007 15:04
 

Dávali vám někdy třeba na kosmetice tohle sérum? Pamatuji si, že jsem kdysi něco takového koupila mojí mamce a mělo to neuvěřitelný efekt. Vyhladilo to vrásky kolem očí, nad rty, no sousedka tenkrát na ni pořád koukala a říkala: Vypadáš mladší, nevím, čím to je smiling smiley.

Ovšem ten, co jsem kupovala, už sem zřejmě přestali dovážet, nikde jsem to nesehnala.

Máte někdo s takovým přípravkem zkušenost? Doporučíte?

 

Komentáře a názory

 
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Vypínací sérum

    Datum: 02.03.2007 15:15
     
    Já to nepoužívám, ale něco na tomto principu měl AVON. Když jsem ho prodávala, tak to šlo celkem na odbyt. Měla jsem jeden vzorek, tak jsem to zkusila. Efekt to asi má, ale mně to příjemné nebylo, měla jsem takový stahovací pocit na obličeji.grinning smiley  Měla jsem tendenci se pořád křenit.
     
  • Autor: Reklama

    Re: Vypínací sérum

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Vypínací sérum

    Datum: 02.03.2007 15:17
     

    Mamka má hodně vrásek nad horním rtem a na ty to fungovalo teda fakt úžasně. Já budu mít zřejmě stejný problém, tak abych měla něco v záloze grinning smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Vypínací sérum

    Datum: 02.03.2007 15:17
     

    Nebo tady je jedno:

    [www.krasa.cz]

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Vypínací sérum

    Datum: 02.03.2007 15:18
     

    No nazdar!! Co je cena!!confused smiley

    [www.edenshop.cz]

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Vypínací sérum

    Datum: 02.03.2007 15:37
     

    Ty ceny jsou moc pěkné smiling smiley. Já tamten kupovala za necelých šest stovek, ale je fakt, že už je to možná šest let, ceny se holt mění směrem nahoru...

     

    Chci vyzkoušet inzerovaný make-up od Max Factoru Age Renew, pak vám poreferuji, ten by měl stát do tří stovek, to zainvestuju smiling smiley.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a krása (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.