pátek 19. dubna, 15:50 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahradní povídání
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahradní povídání
Diskutujte! pro takové všeobecné povídání
 
 
 
 
Autor: elenwen
Status: začátečník
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Výměna semínek

Datum: 19.03.2008 16:50
 

Ahojte, jsem tak trochu blázen do semínek a do kytiček, keříků a tak podobně. Protože nemám peníze, napadlo mě, že bych mohla semínka vyměňovat. Mám jich hodně, hlavně letničky a trvalky, ale taky třeba semínka katalpy. Tak kdybyste chtěli, tak se ozvěte. :-) A nebo si můžem jen tak popovídat. Mějte se.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123
    Aktuální stránka: 3 z 3
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Výměna semínek

    Datum: 16.04.2008 13:23
     

    elenwen...tak to je prima, že roste. Já už ji zasela ven přímo na záhony, ale ještě neleze (mluvím o dvoutvárce). Jinak mi od tebe leze ta ostruhatka...na tu se těším. Na netu píšou, že je vhodná v kombinaci právě s všelichou, kterou od tebe také mám...tak to určitě zkusím.

    Jo a přepichuju pořád...už nevím, kam to dávat. Asi už to budu dávat někam ven...jinak se doma přes kytky nehnu.

    A to jsem si říkala, že to letos nebudu přehánět. Chacháá!! grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Výměna semínek

     
     
  • Autor: mirca
    Status: nováček

    Re: Výměna semínek

    Datum: 17.04.2008 08:40
     
    Jehličnany řízkuji docela z úspěchem,nesmí se větvička ustříhnout ale utrhnout s patkou,používám práškový stimulátor-je lepší než ten tekutý a hned do substrátu.Dělala jsem tímto způsobem různé cypřiše a nejvíc dvoubarevný jalovec-ten se mi líbí nejvíc,chci z něj zkusit nějakou tu bonsai.mls smiley
     
  • Autor: mirca
    Status: nováček

    Re: Výměna semínek

    Datum: 17.04.2008 08:49
     
    Vím,že je na semínka pozdě,myslela jsem do budoucna,mám také čilimník ale tmavě červený,kdyby měl někdo zájem,můžu také semínka schovatflower smiley
     
  • Autor: elenwen
    Status: začátečník

    Re: Výměna semínek

    Datum: 17.04.2008 11:47
     

    Mirco... tak to jsi mi zvedla náladu, tak já to s tím řízkováním ještě nevzdám, ale seženu si teda ten práškový stimulátor, protože mám jen gelový a ten je asi lepší na kytky.

    Až budeš mít ten červený čilimník, měla bych určitě zájem, já jsem se do nich právě zamilovala a nemám ještě žádný. flower smiley

    Jo, mám nově semínka Cercis kanadensis (Zmarlika kanadská), nejsou ale ještě odskoušené. Kdyby někdo chtěl... winking smiley

     
  • Autor: mirca
    Status: nováček

    Re: Výměna semínek

    Datum: 17.04.2008 15:49
     
    Když bude mít letos ten čer.čilimník semínka,určitě ti je schovám,pak to můžeme vyměnit můžu tu zmarliku vyzkoušet.zkouším teď klokočí ale semínka jsou dost stará ovšem zachovalá-no uvidíme.U nás v Žizníkově by jsi si užila,přejdu silnici a jsem v lese,kde rostou samé ty žluté čilimníky,u rybníka a když se jde pěšky z Lípy k nám,tak asi v délce skoro 3km od bývalé mlíkárny jsou podél cesty-je to nádhera když to všechno rozkveteflower smiley
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Výměna semínek

    Datum: 18.04.2008 17:39
     
    mirco...já bych o ten čilimník měla zájem. Teda o ty semínka tmavě červeného. winking smiley
     
  • Autor: mirca
    Status: nováček

    Re: Výměna semínek

    Datum: 19.04.2008 15:20
     
    Beru na vědomí-semínka červ.čilimníku schovám-pak vás podělímflower smiley
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Výměna semínek

    Datum: 19.04.2008 16:39
     
    mirco...díky. Pak napiš, budeš-li mít o něco zájem ty. winking smiley
     
  • Autor: elenwen
    Status: začátečník

    Re: Výměna semínek

    Datum: 22.04.2008 13:27
     

    mirco... určitě schovej, mám co ti za to nabídnout. smiling smiley

    Včera jsem zase půl dne přesazovala, bylo tak nádherně!

    A v pátek začne v Havlíčkově Brodě prodejní výstava ZAHRADA 2008, tak se tam asi taky podívám (jsou tam jen stánky ne kompozice jako třeba v Olomouci), většinou tam maj ale pěkné kytičky na prodej a tak nikdy úplně neodolám.

     
Stránky:  123 | <<předchozí komentáře
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahradní povídání (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.