pátek 29. března, 03:00 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert

Vyhazujete jídlo?

Datum: 02.03.2007 14:35
 

Moje mamka je hodně šetrný člověk a umí hospodařit jak nikdo. Takže já mám někdy výčitky, když jen tak vyhodím brambory (mamka by z toho udělala určitě francouzské), nebo zbytek rýže (to by udělala rizoto) nebo chleba (ten by dojedli jako topinky). Jenže někdy se to takhle prostě nedá - buď mám už k jídlu něco jiného nebo mi připadá, že bych pořád jen dojídala zbytky. Jak to praktikujete (zužitkujete) vy? Nebo vyhazujete s klidem a neřešíte to?

Chleba a rohlíky mi nevaděj, to dávám dál pro králíky nebo na strouhanku. Ale ostatní fakt nerada sad smiley.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234
    Aktuální stránka: 4 z 4
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Vyhazujete jídlo?

    Datum: 05.01.2009 10:52
     

    Taky nepopisuju a kolikrát jen čumím,co mi to rozmrzlo bo jsem čekala něco jinýhoeye rolling smiley a k tématu-někdy jostydlin smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Vyhazujete jídlo?

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Vyhazujete jídlo?

    Datum: 05.01.2009 11:12
     

    Mám problém s rýží - jeden sáček je pro nás málo, dva zase moc... co s ní ? Prý se nemá nechávat ani do druhého dne. Občas zbytek zamrazím a pak přidávám do polévek. Z nějakého důvodu se prý ale rýže zamrazovat nemá... netuším ovšem proč sad smiley.

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Vyhazujete jídlo?

    Datum: 05.01.2009 11:44
     
    Mrazak je fakt obcas zabava...Samolepky sice mam, aj nezmazatelnu fixku... spinning smiley sticking its tongue out, len zrovna nie vzdy po ruke..A dalsi problem su plastove krabicky, tie mi znarodnuje sustavne syn, ked im nieco z vareneho jedla dam domov...malokedy sa to vrati komplet spat..takze mam zbierku roznych a casto nekompletnych sad..
    Predtym sa u nas dost plytvalo - ale zasluhu na tom maval hlavne moj manzel, ktory sustavne prekrmoval chladnicku, mrazak i spajzku..winking smiley...
    Postupne ako som prevzala uplne nadvladu nad nakupovanim, som sa to naucila ako-tak eliminovat...vynimka boli len sviatky a navstevy, kde sa to tazko odhaduje... ale aj tam som vsetky "prebytky" pokial sa dalo, hned mrazila...Ono sa to moc vzdy moc zislo, ked nebol cas varenie...
    Hm...a dnes ked pride moj syn, ktory bol zvyknuty predtym vzdy presnorit co dobreho mame pod zub...obcas zostava naprazdno, uz to nie je tak ako kedysi, o hlade sice neostane, ale tych "specialit a extra dobrot" byva fakt skormnejsie ..
    Takze u nas sa vyhadzuje zvycajne len vynimocne, dokazem zuzitkovat dost efektivne aj mensie mnozstva zvyskov......
    (Dalsie...hm... sad smiley vcera som vyprazdnila takmer cely suplik s mojou velkou zbierkou receptov...Nieco malo sice este ostalo, ale...asi uz skoncila era, ked som mala chut skusat nieco nove..... eye rolling smiley
     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Vyhazujete jídlo?

    Datum: 12.01.2009 00:27
     

    Mě se samolepky ztrhly a pak jsem stejně nevěděla co v tom sáčku mám.Byl to horor. Vytáhla jsem něco a podle toho pak vařila.

     
  • Status:

    Re: Vyhazujete jídlo?

    Datum: 12.01.2009 07:59
     

    Občas jídlo vyhodím. (Snědený.)

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Vyhazujete jídlo?

    Datum: 12.01.2009 08:06
     

    Jé ahoj Honzíku flower smiley ....se máš, když občas vyhazuješ jídlo, mně zůstává pod kůží a jen maličký, nepotřebný zbytečíček vyhazuju thumbs up tongue sticking out smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Vyhazujete jídlo?

    Datum: 12.01.2009 10:50
     


    Blb napsal(a):

    Občas jídlo vyhodím. (Snědený.)

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Vyhazujete jídlo?

    Datum: 12.01.2009 16:40
     
    Ještě ,že ty problémy z vyhazováním v běžném životě jsou stejný.Já bych ,ale potřebovala aby to bylo ještě víc,kvůli hubnutí.
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Vyhazujete jídlo?

    Datum: 12.01.2009 17:09
     

    Tak včera například mi zbylo trochu zelí (dušeného) a trocha špaget. Tak jsem nakrájela kus uzeného, a smíchala vše dohromady. Výborné!!! Vyhlašuji soutěž na název tohoto pokrmu...hodlám to občas zařadit do jídelníčku. winking smiley

     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Vyhazujete jídlo?

    Datum: 12.01.2009 17:18
     

    já včera vyhodila granátové jablko a dvě liči angry smiley , jinak já do mrazáku taky nepopisuju (a občas se nestíhám divit grinning smiley ), když si občas koupím už nějakou připravenou směs masa a přendavám to z vaničky do pytlíku, tak vystřihuju z toho nebo slepuju tu etiketu a lepím to na ten pytlík nebo to vkládám dovnitř winking smiley

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Vyhazujete jídlo?

    Datum: 12.01.2009 23:05
     

    UZELÍ Špagety to jsem ještě nezkoušela,ale proti gustu žádný dišput.

     
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.