čtvrtek 25. dubna, 17:58 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Kočky
hodnocení: 5.00
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..
 
 
 
 
Status: expert

Vychytávky pro kočky

Datum: 14.11.2011 10:04
 

Místečko kde si předat zkušenosti s vynálezy pro kočky a jejich pány



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 9 z 20
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 13.02.2017 17:22
     

    Moje máma si přinesla v zimě zvenku kocourka, který byl zvyklý na volnost. Rád pak vysedával na balkoně, ale byl úplně hysterický, když měl vyjít ze dveří bytu. Bál se, že se nedostane zpátky domů. Celá volnost pro něj byla tak traumatizující, že vzal omezení bytem jako vysvobození. Takže ani nelze brát za pravidlo, že volně žijící kočka trpí při domestikaci.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Vychytávky pro kočky

     
     
  • Status: expert

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 13.02.2017 17:35
     

    A já se k vám přidám z opačné strany. Když si pořídím miláčka, tak ho mám mít pod dozorem. Toulavých samonamnožených koček je i tak dost, proč k nim ještě přidávat další. Já svého psa také nenechávám toulat, a že by se jim to často také líbilo. Tobě, Lapacia, by se líbilo, kdyby se ti po zahradě a kdekoliv toulali cizí psi? Kordulka by za své kočky i dýchala, dělá pro ně to nejlepší, co může, cítí za ně, na rozdíl od tebe, zodpovědnost. A kolik koček jsi namnožil, tím se raději ani nechlub. Protože odchovat je opravdu něco jiného

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 13.02.2017 19:25
     

    Přesně tak Iviku thumbs down

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 13.02.2017 19:31
     

    Jak tady víte, měli jsme před současnými kočkami také kocourka, co chodil ven. Chodil s našimi psy i na procházku a to tak, že šel vždy uprostřed, mezi nimi se vztyčeným ocasem, ale když se lekl, přeběhl rušnou silnici, ať jelo, co jelo. Proto už kočky samotné ven nepouštím. Tenkrát se mi málem zastavilo srdce. Je dost stresujících věcí, které nemůžu ovlivnit, proč si je přidělávat vědomě a vlastní nezodpovědností? sad smiley

    A i mi vadí, když mi sejří cizí kočky po záhonech. Mí psi na cizí zahrady nelezou, aby tam vykonávali svou potřebu, proč to mají dělat kočky? No, co je dobrman, se kočky zahradě vyhýbají - naštěstí winking smiley

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil drahus (13.02.2017 19:32)
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 15.02.2017 09:01
     
    10744045-voliera-7-1.jpg
    Další fotografie:

    tak mám dvě možnosti, jeden kamarád se nudí a rád by se do voliery pustil, už má v hlavě plán, měla by dřevěnou konstrukci a přišla by mě podstatně levněji, neb chce zaplatit jen pletivo, což je podle mě blbost.

    Druhá je ta rozkládací , z hliníkového rámu a pozink. pletiva.

     

    ... já vím , že vám to je fuk, kam to dám, ale někomu to říci musím , ráda bych to nacpala sem, je tam plot z jehličnanů, tak bude stínit. Mám tam seuení, tak dudou prakticky vedle mě, jem až začno soused sekat, to bude mazec.

     

    Dneska jedu k druhé babičce , Šimon má besídku, tak se těším .

     

    Akci spojím s misiiní akci přivandrované kočky, kterou majitelka nechce a u babičky prostě zůstat nemůže. Už jsem to psala, je tam ovčanda, silnice a nejsou kočkoví, ani v těch mrazech ji nedovolil děda vzít do bytu, nebo do kotelny, ale jinak ji tam nic nechybí......kdyby měl někdo zájem, je volná

    ... jdu něco dělat, děda jel do Tesca nakoupit, tak musím alespon vytřít, zítra máme výročí 44 let,.... jak říkám ,jen díky mé holubičí povaze grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 15.02.2017 09:33
     

    Kordulko, já bych to dala k sezení. Když začne sekání, tak je můžeš vzít dovnitř. A třeba si časem na ten hluk zvyknou. Mackové sekání nějak zvlášť na zahradě neprožívají.

    Gratulace k výročí. Je to někdy náročné.... smiling smiley

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 15.02.2017 11:06
     

    Kordulo - já ji mám z této adresy [voliery.cz]

    je to voliéra KOČKA - nemám tam ta malá dvířka na tunel, jen ty velký dveře, takže byla levnější. životnost volier je 40 let a bez jakékoliv údržby!! Žádné natírání a podobně, je to hliník!
    Peníze máš, tak nepřemejšlej nad blbostma, jako že ušetříš 2 tisíce, ale budeš to natírat a za 5 let ti to buď shnije (dřevo), nebo zrezaví (kov).

    Pamatuju jako dítě, že jsme na chatě měli volieru pro papouchy, byla dřevěná s pletivem. Pěkná byla asi 4 roky, pak se neustále opravovala, na zimu zakrývala, natírala atd.. Prostě ta životnost je krátká, bude ti na to pršet, svítit sluníčko,...... prostě to prd vydrží a za pár let budeš řešit novou. sad smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 15.02.2017 11:29
     



    Missi napsal(a):

    Kordulo - já ji mám z této adresy [voliery.cz]

    je to voliéra KOČKA - nemám tam ta malá dvířka na tunel, jen ty velký dveře, takže byla levnější. životnost volier je 40 let a bez jakékoliv údržby!! Žádné natírání a podobně, je to hliník!
    Peníze máš, tak nepřemejšlej nad blbostma, jako že ušetříš 2 tisíce, ale budeš to natírat a za 5 let ti to buď shnije (dřevo), nebo zrezaví (kov).

    Pamatuju jako dítě, že jsme na chatě měli volieru pro papouchy, byla dřevěná s pletivem. Pěkná byla asi 4 roky, pak se neustále opravovala, na zimu zakrývala, natírala atd.. Prostě ta životnost je krátká, bude ti na to pršet, svítit sluníčko,...... prostě to prd vydrží a za pár let budeš řešit novou. sad smiley

    ......Ing Svoboda -voliery .cz , je ten můj,......pozinkovaný rám, pozjnk pletivo, beudržbová, záruka 35 let,.... rozměr udělá takový jaký budu chtít, DVÍŘKA, budou jen jedny a asi z boku, aby nerušily panoramata winking smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 16.02.2017 11:37
     

    Dobrý den,
    rám bez úpravy rozměru pletiva je 102 cm široký, takže pokud budou moci
    být rozměry š.102 x d.170 x v.200, pak bude cena 7.750,- Kč. Bude to tak
    vyhovovat?

    R. Svoboda

     

     

    Dobrý den.Odhadní cena 100 x 170 x 200 nerozebíratelné verze okolo 9000 Kč,rozebíratelné asi 11 000 Kč.
    S pozdravem Roder.

     

    obě voliéry jsou nezúdržbové 35 - 40 let záruka

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kordula (16.02.2017 11:40)
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 18.02.2017 18:24
     

    Dobrý den,
    rám bez úpravy rozměru pletiva je 102 cm široký, takže pokud budou moci
    být rozměry š.102 x d.180 x v.200, pak bude cena 7.750,- Kč. Bude to tak
    vyhovovat?

    R. Svoboda

    tak jsem skončila na tomhle rozměru, 170 nebo 180 cenu nemění, přijde rozložená a doufám, že zmontování zvládneme. Doprava by mě neměla zrujnovat, montáž ano, ta přijde draho.

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 18.02.2017 20:16
     

    Kordulo, montáž je jednoduchá, jen to chce dělat aspoň ve dvou lidech. Jako sama to nedáš.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 18.02.2017 23:22
     



    Missi napsal(a):

    Kordulo, montáž je jednoduchá, jen to chce dělat aspoň ve dvou lidech. Jako sama to nedáš.

    ...... thumbs down super, jen jsem se ještě nedostala na chatu, abych omrkla místo, kam se šikne, moc děkuji za rady, Alena

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 20.02.2017 10:06
     

    Děvčata, znáte toto? [petdiscont.cz

    Náhodně jsem na to narazila. Naše číči si zatím nechají dělat vše, ale pro někoho by to mohl být dobrý nápad winking smiley .

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 20.02.2017 16:17
     



    Missi napsal(a):

    Děvčata, znáte toto? [petdiscont.cz

    Náhodně jsem na to narazila. Naše číči si zatím nechají dělat vše, ale pro někoho by to mohl být dobrý nápad winking smiley .

    ......dneska jsem tak držela tu kočku, když ji brali krev, uplně ztuhne, thumbs down potřebovala bych to na Terezu, nenechá se vyčesat

    ......byla jsem včera na chatě omrknout místo na tu volieru, myslím že tam bude OK, vidím na ni i z okna,..... ráda bych vám to ukázala, ale to by jste se smíchy počůraly, jelikož je tam spoutu zmrzlého sněhu, tak jsem obrys proměřila a obsypala kafem eye rolling smiley grinning smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 20.02.2017 17:46
     

    Na naši Lulu to nefunguje, ale kupovat takový klips mi přijde docela předražené. To zastane i kolíček grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Kočky (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.