pátek 29. března, 02:56 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Kočky
hodnocení: 5.00
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..
 
 
 
 
Status: expert

Vychytávky pro kočky

Datum: 14.11.2011 10:04
 

Místečko kde si předat zkušenosti s vynálezy pro kočky a jejich pány



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 20 z 20
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 02.06.2017 09:32
     

    ráda slyším dobré zprávy o Gustavovi love smiley

    .... jednou budu muset vzít na chatu Terezku, moc ráda sedí v otevřením okně, mnoukne si na mě thumbs down

     
  • Autor: Reklama

    Re: Vychytávky pro kočky

     
     
  • Status: expert

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 02.06.2017 09:47
     

    Kordulko, zkus to. Jak jsme debatovali na klinice v Praze, tak pobyt na čerstvém vzduchu, aspoň občasný, prospívá kočkám a nemají zdaleka tolik kožních onemocnění. Vím od starého peršana. V paneláku i když s balkonem, měl jedno urputné ložisko pod krkem. Přišel sem, občas se poválel v hlíně a měl pokoj. Dožil se osmnácti let. Na kastráta docela dost.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 02.06.2017 11:20
     

    .... jedu s taškama a dvěma přepravkama, asi dost zábavné pro sousedy

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 02.06.2017 11:25
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley a teď si představ, když jedeme na veterinu se šesti kousky. Do auta se vejdeme jen ta tak, pak je nosíme dovnitř na etapy. A na recepci - jak se jmenuje kočka ? To je Kocour....aha a jak se jmenuje ? Kocour.... já slyším, ale jak se jmenuje?....KOCOUR!!!!! Jo ták, on se tak jmenuje grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley 

     
  • Autor: vimrova
    Status:

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 02.07.2017 15:53
     

    Kordul, jak si kocour zvyknul na nový příbytek?

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 02.07.2017 16:39
     
    p6242461.jpg
    Další fotografie:

    vimrová, oni tam jsou jen přechodně, vozím je sem a tam, na noc je beru do chaty , i se sousedem.....jinak Kevinovi to tam nevadí, Čenda chce sem tam ven, tedy na vodítku....

     
  • Autor: vimrova
    Status:

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 02.07.2017 22:33
     

    thumbs down je vidět, že je máš přečtený smoking smiley .

     

    Teď jsem viděla u známý bengálku ( kocoura), to je taky fešák mls smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 03.07.2017 10:05
     



    vimrova napsal(a):

    thumbs down je vidět, že je máš přečtený smoking smiley .

     

    Teď jsem viděla u známý bengálku ( kocoura), to je taky fešák mls smiley

    Jakou barvu? S rozetama nebo, jako mám já?

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil drahus (03.07.2017 10:05)
     
  • Autor: vimrova
    Status:

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 03.07.2017 12:22
     

    Drahuško, já se v bengálkách prakticky vůbec nevyznám, měl fleky jen "tečky" nikoliv pruhy a zbylou barvu hodně tmavě "hnědou" . Zkusím příště požádat o zapózování a vyfotím si ho grinning smiley . On je zvědavka, ale nebyl až tak moc kontaktní, vzhledem k tomu, že mě neznal. Překvapil mě docela velikostí a hlavně hlubokým hlasem ( oproti našim kocourům). Každopádně nádherný stvoření thumbs down ( mám slabost pro kočky s tímhle tvarem hlavy winking smiley ).

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 03.07.2017 12:37
     

    U nás je hlučná jen Hollie, ale ta je stříbrná. Dennýs je zlatočerný, ale nemá rozety, ale mramor. Ten je v klasických barvách,od béžové, přes hnědou, do černé a má srst satén. Ten neumí příst nebo přede tak, že to není slyšet a mňouká, vysokým hláskem, jako pravý kastrát, ale když volá nebo se bojí, má hlas hodně hluboký a je velký, to ano. Hollinka je prcek

     
  • Autor: vimrova
    Status:

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 03.07.2017 12:44
     

    No, tenhle řval, protože byl na střeše, odkud se nedokázal dostat ( vylezl na střechu garáže oknem eye rolling smiley ). Chtěl za mámi dolů a nevěděl jak , nakonec pro něj panička musela dojít, páč to chvilku vypadalo, že to zkusí okapem grinning smiley .

    Jestli přede a jestli je kastrovaný, na to jsem se nějak nestihla zeptat. Původně jsem jí tam přijela ostříhat růže, ale nakonec jsem tam zkejsla mnohem dýl kvůli kocourovi než kvůli kytkám eye rolling smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 03.07.2017 15:13
     
    p4241022.jpg
    Další fotografie:

    jetě jednou voliera, práce na ní mě zřejmě rozbláznila ty zády, ale stálo to za to winking smiley

     
  • Autor: vimrova
    Status:

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 03.07.2017 19:22
     

    Hezky si tam hovějí thumbs down winking smiley , moc se ti to povedlo thumbs down

     
  • Status: expert

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 04.07.2017 10:35
     

    Kordulko, zvládlas to super. Z Kevina spokojenost přímo kape. Hlavně, ať se ti záda srovnají. please smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 04.07.2017 12:35
     



    regina.mocova@gmail.com napsal(a):

    Kordulko, zvládlas to super. Z Kevina spokojenost přímo kape. Hlavně, ať se ti záda srovnají. please smiley

    ......děkuji, byla to, jak už jsem psala fuška, hlavně sehnat a upevnit a přivrtat interiér,....záda se pomalu lepší, jde to pomalu, ale mohlo to dopadnout hůř

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Kočky (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.