čtvrtek 18. dubna, 20:13 Svátek má Valérie
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Kočky
hodnocení: 5.00
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..
 
 
 
 
Status: expert

Vychytávky pro kočky

Datum: 14.11.2011 10:04
 

Místečko kde si předat zkušenosti s vynálezy pro kočky a jejich pány



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 10 z 20
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 20.02.2017 17:50
     

    Tak držím kočky vždycky u veta,když dostávají injekci.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Vychytávky pro kočky

     
     
  • Status: expert

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 20.02.2017 18:05
     

    Přijde mi to jak spona do vlasů :-). Taky tam kočky chytám, jenže udržet za kůži kocoura co má šest kilo se pomalu nedá.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 20.02.2017 18:13
     

    Kolíček na prádlo nebo klips na sáčky by to taky zvládl - myslím. Naše kočky jsou u veta hodné. Doma je tak držet nemusím, nečešu je a nestříhám drápky smiling smiley

     
  • Status: expert

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 20.02.2017 19:35
     

    Já je tak musím chytit když do nich rvu Bravecto na klíšťata, to nechtějí ani za nic. Ostatní tabletky žerou ochotně:-)

     
  • Autor: 1romca11
    Status:

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 20.02.2017 21:38
     

    Kordul proč zrovna kafem, to nic jiného nebylo po ruce? grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 20.02.2017 22:20
     

    To kafe mě Kordul rovněž překvapilo grinning smiley thumbs down . Preferoval bych písek, hlínu, zapíchnout klacíky a natáhnout provázek, nebo položit latě (prkna).

    Materiál na voliéru bych zvolil kov (hliník). Pokud bude ve stínu, tak dřevěná nepřežije kočku a jak tě znám, tak dřevěnou by jsi vymrskla i sama.

     
  • Status: expert

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 21.02.2017 00:57
     

    Taku, mě zase překvapilo, žes neuvedl variantu požádat nějakého pána s jistou potřebou o vytýčení půdorysu.Mám pocit, že už tu debata na podobné téma jednou byla. grinning smiley Ale byl to od Korduly dobrý nápad. grinning smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 21.02.2017 14:31
     
    p2192685.jpg



    tak63 napsal(a):

    To kafe mě Kordul rovněž překvapilo grinning smiley thumbs down . Preferoval bych písek, hlínu, zapíchnout klacíky a natáhnout provázek, nebo položit latě (prkna).

    Materiál na voliéru bych zvolil kov (hliník). Pokud bude ve stínu, tak dřevěná nepřežije kočku a jak tě znám, tak dřevěnou by jsi vymrskla i sama.

    ......konstrukce hliník, thumbs down taku63, vy ze města nevíte co to je zima,... písek, hlína , prkna vše pod zmrzlým sněhem, klacíky jsem zapíchla a obrys už víte coffe smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 24.02.2017 10:12
     

    posílám zálohu na tu volieru,... děda, katastrofion jako vždy, ... "nojo to jsou ty blbci / jako já /, pošleš peníze a už neuvidíš ani prachy , ani volieru, slyšíš to v televizi denně a ty jsi prostě nepoučitelná." ......Ale co je horší, jak nejsem zvykná vyplnovat složenku, tak furt mě někde okénko chybí, nebo přebejvá, angry smiley grinning smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 24.02.2017 12:00
     

    ten kulík musím vyzkoušet na Bestii, když ji stříhám......doufám,že to na ní zabere.

     
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 24.02.2017 14:42
     

    Tohle je super věc a kočky by to mohlo bavit: [www.archa-zvirat.cz]

    [www.youtube.com]

     
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 24.02.2017 14:43
     

    Na zoohitu i levněji: [www.zoohit.cz]

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 24.02.2017 15:18
     

    Už jsem po tom koukala, ale jak tam píšou lidi - motýlci brzy vezmou za své a člověk musí vyrábět samo domo, protože nejdou přikoupit. Za ty prachy by jich mělo být víc náhradních a ne jenom jeden náhradou

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 26.02.2017 16:14
     
    p2260006.jpg

    zajímavé, že to místo na volieru, se zrovna tady, líbí jenom mě eye rolling smiley grinning smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 02.03.2017 16:53
     
    p3020096.jpg

    Uf, to byla fuška, těžký jako prase. Uřízla jsem kus švestky, zdálo se mě, že zrovna / po prořezání dalších větví , jedna kůpa už uklizená / je to ten pravý kousek do voliery winking smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Kočky (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.