pátek 19. dubna, 11:23 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Výchova a péče
hodnocení: 4.30
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Výchova a péče
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: zurina
Status: nováček
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Výchova obou rodičů

Datum: 04.10.2010 08:26
 

Dobrý den,mám 4 holčičku. Do nynějška jsem vychovávala malou téměř sama, protože tatínek nám jezdí na kamionu. Ve výchově jsem přísnější, hlavně u věcí jako je úklid, oblékání a u věcí, které by měla zvládat sama. S výchovou jsme na štíru, protože je to moje první dítě, tak spolu bojujeme, malá je strašně tvrdohlavá. Nějak jsme to zvládli a malá poslouchala a vše bylo v pořádku. Ted máme tatínka doma a je to katastrofa. Já zakážu, tatínek dovolí, nemůžeme se na výchově absolutně v ničem shodnout, tak toho malá patřičně využívá. Teď momentálně si všechno vybrečí, je to strašné, protože brek nemůže zastavit a je schopná brečet klidně i hodinu, dvě. U tatínka si samozřejmě vše vybrečí. Mě momentálně úplně ignoruje, neposlechne mě v ničem, nemůžu jí ani obléknout, nemůžu vůbec nic jako kdybych neexistovala. Co mám dělat, jak se k ní mám chovat, aby mě takhle neignorovala?

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 9 z 10
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Výchova obou rodičů

    Datum: 04.11.2010 23:22
     

    Nebudu se přece hádat s přesilou lidí, co musejí mít za každou cenu pravdu. smiling smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Výchova obou rodičů

     
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Ankaj

    Re: Výchova obou rodičů

    Datum: 05.11.2010 08:23
     

    Ale oni mají pravdu. Asi ví o výchově dětí víc než ty.

     
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Výchova obou rodičů

    Datum: 05.11.2010 09:38
     

    To je přesná ukázka toho, jak nemá cenu diskutovat. Napíšeš, že mají pravdu a nenapíšeš v čem a hned spekuluješ o tom že vědí víc. To je přesně to s čím nemám zapotřebí polemizovat. Napsal jsem co jsem napsal a na tom trvám. O tom co kdo ví nebo neví se hádat nebudu. Vlastní děti jsem vychoval dobře, takže moje zkušenost funguje. Zkušenosti mých známých jsou obdobné, tak nevím o čem se bavit. Ignorováním děti nikdo dobře nevychová a s výchovou je třeba začít odmala. Tak ať si ví kdo chce co chce lépe nebo hůře. Mně je to srdečně ukradené. Já napsal svůj názor a zkušenost a necítím potřebu na nekonkrétní štěky jaké tu píšeš reagovat.smiling smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Ankaj

    Re: Výchova obou rodičů

    Datum: 06.11.2010 11:21
     
    Ankaj napsal(a):

    Ale oni mají pravdu. Asi ví o výchově dětí víc než ty.

    Pro Rama: Předešlý příspěvek jsem nepsala já. Někdo zneužil moje jméno.
    eye rolling smiley Máte tohle zapotřebí? Jestli chcete po Ramovi plivat a střílet, tak bojujte pod svými přezdívkami. Máte důvody se za sebe stydět?

    Dobrá výchova příkladem pro vaše děti, Zurina, Iriska, Amee, Anavi, Majka, Evca, Wzteklina.thumbs up thumbs up Pro Jackovy ne, protože ten děti evidentně nemá a v časopisech pro amatérské psychology o slušném chování pro dospělé asi nepíšou.

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Ankaj

    Re: Výchova obou rodičů

    Datum: 06.11.2010 11:25
     
    Jack napsal(a):

    Ano, dítěti se má dát najevo, že něco, co dělá není správné, ovšem u čtyřletého dítěte je dočasná ignorace od milované osoby, ideálně například posláním do jiné místnosti, trest naprosto dostatečný.

    A když to otočím, pokud bys u čtyřletého dítěte po vztekání se doporučil studenou sprchu, co bys dělal, když by v pubertě například kradlo, nebo užívalo drogy? Utopil je? winking smiley


    Poslal do vedlějšího místnosti, pochopitelně.

    A co bys dělal s podle věku dospělým člověkem, který se vydává za někoho jiného, protože nedokáže stát za svými názory?

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Výchova obou rodičů

    Datum: 06.11.2010 11:26
     

    Ankaj, zaregistruj se, pak se ti to nepřihodí. Mail stejně uvádíš, tak co?

    Registrace je určitě efektivnější obrana než zbrklé soudy o komkoli. Nebo ty ty lidi skutečně znáš?

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Ankaj

    Re: Výchova obou rodičů

    Datum: 06.11.2010 11:52
     


    Ankaj napsal(a):
    Ankaj napsal(a):

    Ale oni mají pravdu. Asi ví o výchově dětí víc než ty.

    Pro Rama: Předešlý příspěvek jsem nepsala já. Někdo zneužil moje jméno.
    eye rolling smiley Máte tohle zapotřebí? Jestli chcete po Ramovi plivat a střílet, tak bojujte pod svými přezdívkami. Máte důvody se za sebe stydět?

    Dobrá výchova příkladem pro vaše děti, Zurina, Iriska, Amee, Anavi, Majka, Evca, Wzteklina.thumbs up thumbs up Pro Jackovy ne, protože ten děti evidentně nemá a v časopisech pro amatérské psychology o slušném chování pro dospělé asi nepíšou.

    Omlouvám se, už jsem v pořádku. Zapomněla jsem si včera zobnout Prozac a to potom vždycky nevím, čí jsem. Tak si ty svoje spratečky vychovávejte podle svého a já se přesouvám do těhotenských diskuzí, protože se mi nalívají prsa. Šestnáct už mi bylo.

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Výchova obou rodičů

    Datum: 06.11.2010 11:57
     

    Pokud se mi povede vychovat děti tak,že budou schopny se zaregistrovat a nebudou na netu blábolit nesmysly(nemluvě o pracném zřizování si emailu v cizině)budu spokojená,protože vidím,že některým rodičům se výchova moc nezdařilathumbs up

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Ankaj

    Re: Výchova obou rodičů

    Datum: 06.11.2010 12:33
     


    Evca napsal(a):

    Pokud se mi povede vychovat děti tak,že budou schopny se zaregistrovat a nebudou na netu blábolit nesmysly(nemluvě o pracném zřizování si emailu v cizině)budu spokojená,protože vidím,že některým rodičům se výchova moc nezdařilathumbs up


    Jo aha, tak to ty mne napodobuješ z výchovných hledisek pro tvoje děti. thumbs down Normálně rodiče se snaží děti vychovat k tomu, aby byli slušní lidi, pomáhali si, nepodváděli, neuráželi, nelhali a za nikoho se nevydávali. Nenávist z tebe jen kape, něco hrozného se ti asi v životě děje.škoda.

    Nevím, proč bych se měla registrovat, v podmínkách téhle diskuse to není. Původně jsem myslela, že jsem přišla mezi slušné lidi, že mezi váma žádný podvraťák nebude,ale bohužel... Zřejmě nějaká chyba ve výchově.grinning smiley

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Výchova obou rodičů

    Datum: 06.11.2010 12:40
     

    Ankaj, k registraci tě nikdo nenutí, ale vyhneš se tím složitému objasňování, kdy jako přispíváš ty a kdy někdo jiný. Pokud ti to za to nestojí, tvoje věc, zřejmě máš své důvody.

     
  • Status:

    Re: Výchova obou rodičů

    Datum: 06.11.2010 12:46
     

    Ankaj nemýlíš se, přišlas mezi slušný lidi, který jen sere, že se tu občas objeví nějaký neregistrovaný podvraťák.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Blb (06.11.2010 13:36)
     
  • Autor: wzteklina
    Status:

    Re: Výchova obou rodičů

    Datum: 06.11.2010 13:28
     

    No tak to tedy čumím jako puk...ani nevím, kdy jsem se tu do debaty zapojila naposledy...a hle moje jméno černé na bílém...wo co tady /komu/ go?

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Ankaj

    Re: Výchova obou rodičů

    Datum: 06.11.2010 13:55
     

    Dneská mám zase den. eye rolling smiley Evčo promiň. please smiley Napodobuju sama sebe, budu si muset šlehnout ještě jeden, nebo snad raděj dva prášky. Něco ti prozradím - žádný mail v cizině si zřizovat nemusíš, můžeš tam napsat jakoukoli vymyšlenou adresu.

    Ankaj napsal(a):

     

    Evca napsal(a):

    Pokud se mi povede vychovat děti tak,že budou schopny se zaregistrovat a nebudou na netu blábolit nesmysly(nemluvě o pracném zřizování si emailu v cizině)budu spokojená,protože vidím,že některým rodičům se výchova moc nezdařilathumbs up


    Jo aha, tak to ty mne napodobuješ z výchovných hledisek pro tvoje děti. thumbs down Normálně rodiče se snaží děti vychovat k tomu, aby byli slušní lidi, pomáhali si, nepodváděli, neuráželi, nelhali a za nikoho se nevydávali. Nenávist z tebe jen kape, něco hrozného se ti asi v životě děje.škoda.

    Nevím, proč bych se měla registrovat, v podmínkách téhle diskuse to není. Původně jsem myslela, že jsem přišla mezi slušné lidi, že mezi váma žádný podvraťák nebude,ale bohužel... Zřejmě nějaká chyba ve výchově.grinning smiley

    Omlouvám se vám všem, jste slušní lidi, to já jsem vylízaná palice, ten podvraťák, co sem přišel otravovat. Zřejmě nějaká chyba ve výchově.eye rolling smiley

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Výchova obou rodičů

    Datum: 06.11.2010 14:17
     

    Což je odpověď na to, proč je nápadně angažovaný neregistrovaný nick přicházející odnikud pokládán za nevychovaný anonym.

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Výchova obou rodičů

    Datum: 06.11.2010 14:22
     
    Janka, pokial si "normalne" komunikativna, tak si popol sypat na hlavu nemusis....ale zvazis ci ti to tu vyhovuje alebo nie budes tu pripadne pokracovat ako plnohodnoty clen.... a ver, ze tu nie je problem najst prima ludi...
    Uff...v opacnom pripade sorry, ale na druhej strane kazdy sme nejaky....a ono to nie je len o vychove z detstva...ale ako clovek na sebe pracuje do konca zivota...
    -------------
    Hihi... este ma caka vysavanie 2 izieb...ale medzitym som zmakla aj velku hromadu listia v zaaaaaahrade...JUCH!...dnes som tedaaaaaa vydarene dieta svojich rodicov - vcielka usilovna...drinking smiley ...a flasa piva fakt padla a dobre! - na terase je 20C!!
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Výchova a péče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.