čtvrtek 25. dubna, 21:09 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Ostatní a volné téma
hodnocení: 4.70
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma
Diskutujte! Ostatní a volné téma. Aneb co se nikam nevešlo..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert

Vy a úspěchy Čechů

Datum: 17.02.2007 12:08
 

Zajímá mne, jak vy cítíte úspěch Čechů v jakémkoli oboru. Třeba sportovní úspěchy, získání Oskara, vynález nějakého stroje, úspěch výzkumu nějakého léku....

Mně ty úspěchy tak nějak dojmou.

Nemyslím si, že je to přímo hrdost na ,,Češství´´, ale radost z úspěchu někoho z tak malé země. Myslím si a doufám, že každý úspěch se projeví třeba větší popularitou země v daném oboru a hlavně (a o to asi jde) zvýšeným přísunem peněz do oblasti.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12 | další
    Aktuální stránka: 1 z 2
  • Autor: jabraka
    Status:

    Re: Vy a úspěchy Čechů

    Datum: 17.02.2007 12:19
     
    616599-arka-zahrobska.jpg

    Kdo se neraduje z úspěchů čechů v cizině,není asi Čech.Nejnovější zlatá Šárky Záhrubské je zlato pro všechny Čechy.

    JABRAKA

     
  • Autor: Reklama

    Re: Vy a úspěchy Čechů

     
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Vy a úspěchy Čechů

    Datum: 17.02.2007 12:21
     
    No on byl včera vůbec nějaký úspěšný den. Záhrobská zlato, Menzel cena kritiků na Berlinale...určitě spousta dalších, o kterých ani nevíme.
     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Vy a úspěchy Čechů

    Datum: 18.02.2007 15:21
     

    Nedávno jsem viděla v TV pořad o tom, jak přemýšleli o tom, jestli se najde u nás ještě někdo tak nadějný jako Katka Neumannová. Mezi jmenovanými nadějemi naší země byla právě Šárka Záhrobská, Tomáš Verner a Martina Sáblíková. Ohromnou výhodu prý mají v tom, že jsou ještě mladí a jejich výkony se budou ještě zlepšovat. Včera jsem sledovala, jestli si Menzel odveze z Berlína Zlatého medvěda, ale bohužel se to nepovedlo, velkou radost má (a nejen on) určitě i z ceny kritiků.

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Vy a úspěchy Čechů

    Datum: 18.02.2007 18:45
     
    Třeba konkrétně u té Sáblíkové by úspěch mohl přitáhnout nějaké sponzory, aby nemusela trénovat na zamrzlém rybníku.
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Vy a úspěchy Čechů

    Datum: 27.02.2007 09:03
     
    Z úspěchů českých sportovců, vědců, prostě významných lidí se raduji zcela nepokrytě, dokonce i slza občas ukápne... Když slyším českou hymnu, kterou hrají vítězům, tak se neovládnu smiling smiley.
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Vy a úspěchy Čechů

    Datum: 27.02.2007 09:03
     
    ... a i když na jejich úspěchu nemám sebemenší podíl, stejně se cítím pyšná, že jsem Češka smiling smiley
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Vy a úspěchy Čechů

    Datum: 05.10.2007 17:42
     

    Taky úspěch.

    [prerovsky.denik.cz]

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Vy a úspěchy Čechů

    Datum: 05.10.2007 18:58
     
    Jsem patriot. Hrdá, že jsem z Čech, hrdá na své rodné město. Víc nemusím říkat, ne? winking smiley
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Kohout

    Re: Vy a úspěchy Čechů

    Datum: 06.10.2007 18:47
     
    Mono, a jakého úspěchu si ceníš nejvíc?
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Vy a úspěchy Čechů

    Datum: 06.10.2007 18:56
     
    Kohoute...z výše popsaných všech. Nebo myslíš z mých? Musíš se ptát konkrétněji, ju?! winking smiley
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Kohout

    Re: Vy a úspěchy Čechů

    Datum: 06.10.2007 20:33
     
    Hele, ty šibalko, myslel jsem původně z těch známých, ale když už na to přišla řeč, tak napiš i svoje. O těch nahoře ses zmínila hodně obecně.
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Vy a úspěchy Čechů

    Datum: 07.10.2007 07:23
     

    Kohoute...úspěch je od slova ,,uspěti´´...nejspíš v nějaké konkurenci. Je třeba mít nějaké znalosti, dovednosti, překonat nějaké překážky, mnohdy i sám sebe. Pokud to někdo dokáže, tak toho si cením. Rozhodně nepovažuju za úspěch třeba výhru ve sportce nebo zdědění tatínkova fára.

    Co se mých týče, pár jich je (samozřejmě v menším rozsahu, ve světě jsem zatím fakt neprorazila grinning smiley ), ale myslím, že o nich netřeba psát. Pro mne je důležité, že o nich vím já.

    Prozradíš i tvůj názor? winking smiley

     
  • Autor: jabraka
    Status:

    Re: Vy a úspěchy Čechů

    Datum: 07.10.2007 07:53
     

    Vše,co Češi ve světě dosáhli,velice obdivuju.Je to nejenom jejich zásluha,ale celé naší kultury,a vzdělání.Proto je mi líto,že se snažíme kopírovat něco,co nám v životním stylu není vlastní.Občas také ukápnu slzu,když se někde objeví názor,že český národ hloupne.Těch úspěchů ve světě ve jménu Čechů bude ubývat,velcí Češi se vzdávají českého občanství,aby vydělali víc peněz.Velice si vážím velikánů,jako Jaromír Jágr,nebo Petr Čech,ti se zatím vždy hlásili k Česku a jsou tu doma.Nesnesu Ivana Lendla nebo Martina Navrátilová,ti si na vlast ani nevzpomenou,jen když čuchají peníze.

    JABRAKA

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Kohout

    Re: Vy a úspěchy Čechů

    Datum: 07.10.2007 11:03
     
    Mono, zatím jsi napsala jenom obecné řeči o ničem. Fakt se ti chce trávit čas takovou "diskuzí"? Můžu odpovědět stejným stylem, ale je mi líto času a energie.
     
Stránky:  12 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Ostatní a volné téma (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.