čtvrtek 28. března, 19:48 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Ostatní a volné téma
hodnocení: 4.70
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma
Diskutujte! Ostatní a volné téma. Aneb co se nikam nevešlo..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert
Výsledné hodnocení: 3
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Vy a hudba

Datum: 23.03.2007 14:06
 

Co se vám líbí, co vás poslední dobou zaujalo, co si rádi pouštíte?

Já nemám vyhraněný žánr, takže můj výčet je taková všehochuť. Mým favoritem je Mike Oldfield. Enigma, Era, Rod Steward, Police. Z českých Precedens, Lucie a vůbec Koller, Kryštof. Nedávno mne na nějakém Eurosongu zaujala skupina Lili Marlenne, což je vlastně ,,Němcovina´´ jako Precedens (Martin Němec, kapelník obou skupin, moc šikovný!!)grinning smiley

Polovecké tance. Hudba k Spartakovi.

Ale taky třeba Scooter.grinning smiley grinning smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 3 z 21
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Vy a hudba

    Datum: 17.01.2011 14:00
     

    Keri, mne fascinuje, jak mladej "ohrnuje nos" nad klasickou hudbou a pritom vim spolehlive, ze ji ma rad uz odmalicka. Dneska prisel ze skoly a durdil se, ze je ucitelka chce vzit na klasicky koncert nebo co a ze to nema rad. Tak jsem mu pustila Carminu, protoze znam jeho vkus. A on hned, ze ji zna a sedel jak prikovanej.Vim, ze ma rad napr. Vivaldiho, Mozarta a spoustu jnych.Ale neprizna to, jelikoz je" rocker." grinning smiley Chce se zacit ucit na bici, to bude narez.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Vy a hudba

     
     
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Vy a hudba

    Datum: 17.01.2011 14:03
     

    Čtvero ročních dob nebo divertimento D-dur by se mu určitě líbilo taky, rockerovi. winking smiley

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Vy a hudba

    Datum: 17.01.2011 14:17
     

    Didi, myslim ze kto ma naozaj lasku k hudbe v sebe...tak "v svojom vnutre" nerozlisuje zanry....ale hudba ho oslovuje pre nieco ( co sa asi da tazko definovat) a tam nie je podstatne ako niekto iny hudbu zaskatulkuje...( niekedy som citala zaujimave pojednavanie o tej uzasnej sile "myslienky, reci...a tonu" v knihe o Tibetskej mystike ...ze napr. hudba ako "zvuk" sam o sebe nema ziadnu "myslienku"....ale aj tak v nas evokuje velmi silne ! pocity, myslienky...atd.winking smiley) Hm....ale to je zase na dlhu uvahu... aj napr. o tom ze kto ma aku zivotnu filozofiu a postoje k realite, k tomu co je "IN"...atd... coffe

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Keria (17.01.2011 14:27)
     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Vy a hudba

    Datum: 17.01.2011 14:41
     


    Keria napsal(a):

    Didi, myslim ze kto ma naozaj lasku k hudbe v sebe...tak "v svojom vnutre" nerozlisuje zanry....ale hudba ho oslovuje pre nieco ( co sa asi da tazko definovat) a tam nie je podstatne ako niekto iny hudbu zaskatulkuje...( niekedy som citala zaujimave pojednavanie o tej uzasnej sile "myslienky, reci...a tonu" v knihe o Tibetskej mystike ...ze napr. hudba ako "zvuk" sam o sebe nema ziadnu "myslienku"....ale aj tak v nas evokuje velmi silne ! pocity, myslienky...atd.winking smiley) Hm....ale to je zase na dlhu uvahu... aj napr. o tom ze kto ma aku zivotnu filozofiu a postoje k realite, k tomu co je "IN"...atd... coffe


    To je na me moc filozoficke, zda hudba jako zvuk ma nebo nema myslenku,to fakt neposoudim, ale rekla bych, ze tu myslenku aspon dokaze dokonale podbarvit. Ja myslim ze se moje dite jeste zatim nastesti neridi tim, co je zrovna IN, vidim to napr. na oblekani, zatim je mu celkem fuk, co na nej navleknu.Akorat to nesmi byt ruzove a pak nenavidi kosile, protoze je nosil jeho ucitel,co ho taky nenavidel. On ma proste rad dramatickou hudbu a asi je jedno, jestli je to klasika, ci rock, dlouho byla napr. jeho nejoblibenejsi Zed od Floydu,asi od jeho 2 roku. Jo a zaroven jsem mu porad musela poustet i to Ctvero rocnich obdobi, ta je zase takova poklidna, tak vlastne ted nevim. Je fakt dost muzikalni a pritom mu hrozi 3 z hudebky. Odmita s detmi zpivat ty jejich pisnicky. Nelibi se mu. grinning smiley
     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Vy a hudba

    Datum: 17.01.2011 14:50
     
    Didi...s tou hudobnou u syna si nic nerob...Hudbu pocujem,ale nezreprodukujem absolutne nic! napr. nielenze nezaspievam dodnes ani makke "F"...ale ani nevytukam viac ako 5 tonov z jednej naucenej!! detskej pesnicky na klaviri...v skole som sice mavala vzdy jednotku z hudobnej, ale len preto aby mi nekazili vysvedcenie s cistymi jednotkami smoking smiley
     
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Vy a hudba

    Datum: 17.01.2011 15:26
     

    Tak Riders on the Storm mám strašně moc ráda zvlášť od té doby, co byla součástí soundtracku k Need for Speedům :-)

    A Evanescence mám ráda celý(mám je i jako vyzvánění na mobil - Call me When you're sober(zavolej mi, až bude střízlivý))

    Takže jste mi kápli do noty grinning smiley

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Vy a hudba

    Datum: 17.01.2011 17:51
     

    Doors mam 2CD ...a napr. som si ho moc rada pustala pri praci v zahrade ...a podobne mam moc rada HIM...tie temne kludne tony mi taaaaaaal dobre padnu pri praci!!smoking smiley

    [url]

    ;feature=player_embedded[/url]#!

    Hihi, od Evanescence som tu uz minule po Nightwish chcela dat aj Going Under ...ale brala som ohlad aj na moju segru Jaju, ze sa ma uplne zriekne...ze tu desim takymi divokymi clipmi...smoking smiley

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Vy a hudba

    Datum: 17.01.2011 22:48
     

    HIM miluju.... love smiley

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Vy a hudba

    Datum: 19.01.2011 11:08
     

    [url]

    ;feature=player_embedded[/url]

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Keria (20.01.2011 00:33)
     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Vy a hudba

    Datum: 21.01.2011 08:02
     

    Moj najnovsi objav na domacej scene - teda tato pesnicka - Kirschnerovu mam posledne roky stale radsej a radsej( mava moc pekne texty - aj tento je naozaj bezva...)

    [url]

    ;NR=1[/url]

    ....aj ked aspon v uvode tato pesnicka ciastocne mi svojim aranzma trochu pripomina tuto piesen od Diany Krall, ale vobec tomu nepripisujem podstatny vyznam... smoking smiley

    [url]

    ;feature=related[/url]

    ...jednoducho obidve sa mi paciacoffe smiley

     
  • Autor: wzteklina
    Status:

    Re: Vy a hudba

    Datum: 21.01.2011 12:56
     

    Keri...Birds of Paradise...nemusela jsi mazat....taky to tak nějak mám.

    A toto se mi líbí moc.

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Vy a hudba

    Datum: 22.01.2011 12:47
     

    Hmmmmmm...winking smiley , napr. ked vysavam a upratujem ako dnes, tak obcas nemam daleko k takym kacirskym myslienkam ( podpalit tiez doooooooomgrinning smiley ) ....

    Hmmmmmm...,smoking smiley aleeeeee fakt si pri tom upratovani velmi rada pustam prave Pink s jej rytmickymi pesnickami, lebo mi hned ide praca lepsie od ruky.... grinning smiley

    Menim odkaz - zial 2x ...lebo som nenasla pristup pre vas v cz...tak aspon zvukova verzia, ktora je celkom obstojna...

    lebo v tomto pripade je clip naozaj moc fajn ( pritom ja si malokedy zakladam na tom, viac si davam zalezat na kvalite zvuku, lebo hudba mi zvykne hravat vzdy len na pozadi ostatnych okiencoffe smiley ...takze tento clip sa mi naozaj paci!!)...aj ked mam obavy, lebo oni tu kazdu chvilu nieco dalsie nove zablokuju!)

    ----------------------------------

    [url]

    ;feature=related[/url]

    a tu je povodna verzia, zial ta je pristupna len na sk...

    [url]

    [/url]

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Keria (22.01.2011 15:32)
     
  • Autor: wzteklina
    Status:

    Re: Vy a hudba

    Datum: 22.01.2011 14:18
     

    Kerijka, nejde spustit...ale já si to někde dohledám, takže v poho...

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Vy a hudba

    Datum: 22.01.2011 14:48
     

    Ahaaaaa....vevo!!!...to poznam, len som sa pozabudla...tak to hned zmenim...Uff, u nas je to obcas Sonny a este nieco...dokelu ide ma slaktrafit ked este vecer dam odkaz na super pesnicku...a rano je uz zablokovana...angry smiley ....ale na druhej strane verim, ze to pre vydavatelstva ide o biznis...spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: wzteklina
    Status:

    Re: Vy a hudba

    Datum: 22.01.2011 15:55
     

    grinning smiley tak buď v klidku...mě vevo teda absolutně nic neříká...před chvíli mi to vysvětlil až synátor....

    Jinak zpětně, dostala jsem 3 dary /prosím postupně/ knížky k pc. ....k sebevzdělávání staré matky.... confused smiley

    mám je vedle postele a čekám, že mi to tam v noci do palice naskáká grinning smiley, jo a ještě tam mám němčinu...

    ....Tak už jsem Pink zkoukla...dík

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil wzteklina (23.01.2011 18:22)
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Ostatní a volné téma (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.